Różne pliki do pobrania oprogramowania

Record Player Tuner 1.0
Tuner gramofon zastąpi stary tuner. Wystarczy zerwać strunę gitary i Tuner gramofon wyświetli co zwrócić uwagę, że grasz, a jak blisko jest do doskonały słuch. Kiedy już hit notatkę, igła będzie świecić jasno zielony. Jest to jeden z niewielu
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Rhythm Rascal 3.2.4137 B38858
Rascal Rhythm jest automat perkusyjny oprogramowanie do komputera, który może być zaprogramowany do gry każdego stylu muzyki.
 
40

Demo
Slice Professional Audio File Splitter 2.01
Ten plik audio splitter jest przeznaczony do podjęcia plików mp3 i pokroić w każdej liczby zbioru plików lub plików na określony czas.
 
40

Do darmowego wypróbowania
The GodFather 0.80
Czy posiadasz pliki mp3 Jak o OGG, MPC, ape, flac, aac, apl, wv, mp4, ofr, SPX lub TTA pliki Czy masz wiele z nich Jeśli tak, to prawdopodobnie już wie, że łatwiej jest stworzyć chaotyczne ruszyć plików z dziwnymi nazwami, w niewłaściwych.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Voxengo BMS x64 2.0
BMS jest systemem zarządzania bass wtyczka do profesjonalnych zastosowań dźwięku przestrzennego.
 
40

Demo
Wave Corrector Professional Edition 3.6r2
Skierowana jest zarówno dla użytkownika dorywczo i archiwisty poważnego, Wave Corrector jest prawdziwe WYSIWYG korektor fali, która automatycznie usuwa kliknięcia i syk z płyt winylowych i taśm / kaseta nagrania.
 
40

Demo
XtoYsoft DVD to Apple TV Ripper 1.2.2.7
DVD do Apple TV Ripper ma możliwość odszyfrowania wszystkich zabezpieczonych płyt DVD usuwając wszystkie znane zabezpieczenia DVD, kopiowania oraz konwertowania filmów DVD do plików, które mogą być odtwarzane na Apple TV z wysokiej jakości i.
 
40

Do darmowego wypróbowania
PDF to DWG Converter - PDF to DWG 9.5
PDF to DWG Converter (PDF do DWG) to konwerter wsadowy, który pozwala na konwertowanie plików PDF do użytku i edycji AutoCAD DWG lub DXF, więc można odzyskać podmiotów w formacie PDF do odpowiednich podmiotów DWG Funkcje easily.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Organize all your CDs DVDs 1.07
Zorganizuj wszystkie swoje płyty CD DVD 1.07 to program, co pozwala zorganizować źródeł audio. Możesz sprawdzić na głównej tytuł, artysta, tytuł, kompozytor itp. kluczowe Program również odczytać numery ścieżek i śledzić razy z płyty audio CD.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
PresentationMode 1.1.0.148
Będzie można wyświetlać dowolny obraz na dużą skalę i nadal być w stanie pracować z it.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
MyPapala 2.2
MyPapala 2.2is opracowany być wzmocnione, a także jako widget, który wyświetla Tuzii, a animowana postać, uruchomiony w desktop.So jeśli lubisz Tuzii, trzeba cieszyć się tym Wymagania: Yahoo! Widget Engine
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
aTunes 1.13.3
Frontera 1.13.3 to program służący do odtwarzania i zarządzania plików audio i to zgrywania i kodowania narzędzi. Frontera jest zakodowane w języku programowania Java (Java 5), za pomocą Swing, co czyni go bardzo przenośny kawałek
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Color Picker 1.0
Mały program ColorPicker pozwala na konwersję wartości koloru RGB do formatu HTML. Jego działanie polega na podniesieniu wartości koloru z wybranego piksela ekranu; konwertuje te wartości na wartości kolorów RGB i oblicza wartości koloru w systemie
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
AsTiffTagViewer 2.0
 AsTiffTagViewer pozwala dowiedzieć się, które tagi TIFF i wartości przedstawione są w pliku TIFF. Ten program Tag Viewer systemu Windows TIFF pozwala zobaczyć następujące informacje znaczników TIFF: kod, typ danych i liczyć i wartość..
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Clever Batch Image Converter 1.0
 Możesz użyć Clever Batch Image Converter do konwersji BMP do JPG, GIF, PNG, TIF, jak również TIF do BMP, JPG, GIF, JPG, GIF, PIC, DIB, DCX, PBM JIF, PCX, PGM, PPM , TGA oraz WPG do JPG.
 
40

Do darmowego wypróbowania
DesktopSave 1.11
Teraz można łatwo zapisać i przywrócić rozdzielczość ekranu, a także ustawienia gamma i położenie ikon na pulpicie za pomocą DesktopSave aplikacji.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Demoawy Screen Recorder 1.01
Demoawy to program Windows, aby nagrać cały ekran, okno lub regionu do AVI lub WMV Filmy plików z dźwiękiem.
 
40

Komercyjny
MB Mystical Color Oracle 1.0
Kolory znane są wspaniałe efekty lecznicze. MB Mystical Kolor Oracle ma na celu pomóc ludziom znaleźć odpowiedzi w zrozumieniu się w oparciu o imię i nazwisko. Różne kolory mają różny wpływ na osoby w danym czasie. To jest to, co wchodzi w grę, gdy
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
L33t Speak 0.1
Małych i zabawy program narzędziowy, który pozwala na konwersję tekstu na nieczytelne ciągi.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Photo on Desktop-7 1.0
Zdjęcie Na desktop-7 to narzędzie do pokazać mały obrazek na pulpicie. Na przykład obraz może być zdjęcie z przyjaciółmi. Ustawienia: skala obrazu, autorun wskazują zawsze na wierzchu, cienia, pokazać aktualny czas i datę.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware