Różne pliki do pobrania oprogramowania

Nero DiscSpeed 5.4.24.100
Nero DiscSpeed jest doskonałym łatwe w użyciu narzędzie testowe do badania zdolności operacyjnych rejestratora.
 
87

Oprogramowanie typu Freeware
CubeDesktop 1.2
* Pobierz więcej miejsca dla aplikacji CubeDesktop tworzy sześć wirtualnych i niezależnych pulpitów, zwiększając przestrzeń masz do pracy i zabawy.
 
86

Do darmowego wypróbowania
V1 Home
Home V1 jest najbardziej zaawansowanym i niezawodne oprogramowanie do analizy sportowe na rynku.
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
CardWorks Business Card 1.04
Z szerokiej gamy szablonów wizytówek, CardWorks ułatwia projektowanie wizytówek, aby pasowały do osobistych lub firmowych wizerunku marki, co daje klientów i kontaktów biznesowych łatwy dostęp do informacji kontaktowych.
 
84

Oprogramowanie typu Freeware
Font 2 DXF 2.0
Można użyć poręcznej oprogramowania Font 2 DXF do łatwego tworzenia tekstu w dowolnym zainstalowane czcionki True Type.
 
82

Demo
Wallperizer 1.2
Wallperizer to tapety na pulpit zmieniarka. Po zainstalowaniu, program tylko zadaje jeden katalog, z którego korzystać zdjęcia jako tapety na pulpit. Po tym, program będzie dostępny z zasobnika systemowego menu.You można dodać do 100 katalogów, w
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
GNU Solfege 3.19.6
 Solfege jest małe a zarazem skuteczny i przydatny program edukacji, że muzyka może być używane do szkolenia rytm, interwał i skali i akordów umiejętności.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
Timex Device Agent 3.0.74
Device Agent Timex łączy komputer do zegarka. Ten niewielki, ale potężny program pozwala łatwo pobrać dane zegarka, a nawet ustawić wszystkie ustawienia zegarka! Okresowo, Timex zaktualizuje programowania dla swoich pełnomocników urządzeń, w celu
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
ROOMS 3D Desktop 480.0
Kiedy spotyka się z pulpitu systemu Windows można dostać gry 3D drive-in tapety - 3D Tapety na pulpit, które można przenieść do i ikon na pulpicie, które można poruszać się pomiędzy.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
CAIRO Wallpapers
 Możesz ozdobić swój pulpit z pięknymi tapetami, które są przewidziane przez poręcznym opakowaniu cię Kair Tapety. Wszystkie zawarte tapety obsługuje tryb standardowy i szeroki. Będzie jak wszystko Tapety dużo.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
USB Stress Ball 1.0
To nie jest zwykła piłka stres jest. Nowoczesna technologia dała nam niską piłkę stres, który może zwalczać nowoczesne naprężeń. To zasilanie USB lek stres może rozpylać żadnych przesłanych zdjęć, zniszczyć dokumenty, a nawet usuwa nieprzyjemne maile
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
Wabco EBS Presentation 4.02
WABCO stworzyła interaktywną prezentację i program symulacyjny do wykorzystania w sesji WABCO szkoleniowych, a to jest Wabco Prezentacja EBS .
 
74

Do darmowego wypróbowania
AKUSWIN 3.3.0.11
AKUSWIN sprawia akustyczne obliczeń dla technik wentylacji pomieszczeń obejmujących tłumienie składowych dla komponentów systemu, propagacji dźwięku w otwartych lub proste pokoju modeli tłumienia.
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
IndieVolume 3.4.91.161
Jeśli chcesz poprawić sposób, w jaki różne aplikacje Windows Sound, co potrzebne jest IndieVolume.
 
71

Do darmowego wypróbowania
RSkype Recorder 6.2
RSkype Recorder pozwala użytkownikom Skype na nagrywanie wysokiej jakości rozmowy Skype automatycznie.
 
71

Do darmowego wypróbowania
Tennis Predictor 1.1
Z pomocą zaawansowanych algorytmów opartych o sieci neuronowe tego rewolucyjnego oprogramowania będzie przewidzieć wyniki meczów Tenis z wielką dokładnością.
 
71

Demo
EGTray k 7
Oprogramowanie EGTray daje możliwość utrzymania otworzył witrynę sieci Web lub adres URL z innej treści z HTML na pasku zadań. Jego przydatne zachować otwarte radio internetowe, czat, czat wsparcia i panelu administracyjnego.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Fire Dragon Animated Wallpaper 1.1.0
Wielki smok osadza się na szczycie góry pożaru w tej scenie fantasy. Ten animowany tapety z AnimatedWallpaper7.com nie wymaga instalacji lub dodatkowego oprogramowania do uruchomienia. Po pobraniu można go ustawić na pulpicie w jednym kliknięciem
 
71

Demo
ffdshow 20041012
Bezpłatne kodeków DivX i XviD plików FFDShow jest DirectShow i kodek VFW do dekodowania / kodowania wielu formatów audio, w tym DivX i XviD z użyciem libavcodec filmów, XviD i innych opensourced bibliotek z bogatym zestawem filtrów postprocessingu i.
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
Txt2VobSub 3.4
Txt2VobSub generuje vobsubs [idx / sub] napisy srt lub txt napisy. Jakość napisów jest super. Możesz wybrać własne kolory i pozycję napisów. Może być używany w celu obejrzenia na samodzielny odtwarzacz filmów DivX z napisami. Odtwarzacz divx musi
 
69

Oprogramowanie typu Freeware