Różne pliki do pobrania oprogramowania

WeatherCal 1.0 Build 24
WeatherCal prezentuje najnowsze dostępne warunki pogodowe i prognozę pogody (do pięciu dni wcześniej ) W wybranym przez Państwa lokalizacji, jak cały dzień wydarzenia w iCal.
 
48

Demo
World Time Anytime 1.0
World Time Anytime jest cool oprogramowania czas na świecie, która umożliwia projektowanie i dostosować tyle zegarów światowych, jak chcesz być wyświetlane na pulpicie systemu Windows.
 
47

Do darmowego wypróbowania
2D GForest Interactive Desktop 01 (Mac) 1.5
Pierwszym członkiem rodziny Ghost Forest (Mac) - piękny zbiór ręcznie malowane, dzieci-safe tapety (obecnie interaktywna.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
The Owl Tree (interactive desktop - Mac) 1.0
Nr. 11 rodziny Ghost Forest (Mac) - piękny zbiór ręcznie malowane, dzieci-safe tapety (obecnie interaktywna!). W oparciu o technologię Flash, tych tapet oferują użytkownikowi zupełnie nowe doświadczenie. W rzeczywistości mogą one być stosowane w
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Arizona Motel Finder 1.1
Co roku miliony turystów odwiedzić piękny stanie Arizona. Wielu z nich podróżować indywidualnie samochodem. Czasami mogą one jedynie przybliżone planu, który region iść i co zabytki do zwiedzania następny. Ale - gdzie się zatrzymać na noc Często
 
47

Do darmowego wypróbowania
Concise Oxford English Dictionary 4.17
 Oxford English Dictionary Zwięzła jest chyba najbardziej znany z mniejszych słowników Oxford.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Image Clock 1.4.0
Clock obrazu dla Palm OS jest oparty obrazu atrakcyjne zegar analogowy, który, w przeciwieństwie do większości Zegarów Palm, łączy w sobie obraz i zegar skutecznie bez tarczy tuszowanie większość obrazu.
 
47

Demo
Webster's American Family Dictionary with DEPReader
Celem Webster Dictionary amerykańskiej rodziny jest wyjątkowy i wymagający: to jest do przechwytywania i nagrywania standardowego słownictwa amerykańskiego angielskiego w sposób, który odzwierciedla typowe etyczne, moralne, religijne, społeczne i.
 
47

Demo
Collegio Football 2003
Collegio Football 2001 to oprogramowanie do śledzenia NCAA College football i elektroniczny przewodnik multimedialny.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Mort Hill In Play Tennis Calculator 2.01
Z gry w tenisa calulator (IPT-Calculator) to program, który oblicza szanse na gracza, aby wygrać mecz tenisa na każdym etapie podczas tego meczu.
 
47

Do darmowego wypróbowania
MobileFitnessSoftware.com Runners Pace Calculator - Palm 1.03
Wpisz dowolną odległość (nie tylko popularne odległości wyścig), jednostki (kilometrach lub milach) i swój czas - a następnie naciśnij przycisk Pace Oblicz.
 
47

Do darmowego wypróbowania
abcNotes 1.5.1
 Najbardziej praktyczne i przyjazne dla użytkownika notatki na świecie są abcNotes. Znajdują się przyciski na notatkach jak można obrócić te notatki w dowolnym kątem.
 
47

Do darmowego wypróbowania
DOSShell portable 1.8
Możesz użyć DOSShell jak aplikacje x86 launcher i kierownik wpisy, które działa w tandemie z emulatora DOSBox wybitny.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Lottery Number Generator Software 7.0
Wygenerowania określonej liczby typów loterii i zapisać je w postaci pliku tekstowego. Określić zakres i ilość numerów na pick.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Voxengo Polysquasher 2.2
 Voxengo Polysquasher ma zastosowanie do wniosków dźwięk / audio, wysokiego poziomu.
 
47

Demo
Time-Out 4.0
Time-Out pozwala mieć maksymalną kontrolę nad swoim komputerem poprzez automatyzację części i poleceń systemowych w łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz łatwo ustawić go zamknięcie w chwili określić.
 
47

Do darmowego wypróbowania
AnyToISO 3.2 B407
Małe i łatwe w obsłudze narzędzie do konwersji różnych (BIN, MDF, PDI, CDI, NRG, B5I, IMG, DAA, UIF) CD / DVD-ROM obrazów do formatu ISO za pomocą uniwersalnego i szybki silnik convertsion w systemach Windows i Mac OS X.
 
47

Demo
AF ScreenSaver 1.0
ScreenSaver AF jest mocny i atwy w obs udze narz dzie, wygaszacz ekranu dla systemu Windows.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Free Audio Cutter 3.0.1
Free Audio Cutter Darmowe jest najlepszy program do cięcia plików audio. To obsługuje MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU oraz MPA; Jest bardzo łatwy w użyciu, bez żadnych specjalnych ustawień, tylko Kilka
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Hide My Windows: Christmas Edition 1.9.5
Ukryj mnie w systemie Windows jest tworzony głównie dla osób pracujących w biurze, którego działalność komputerowy jest zwykle pod ścisłą kontrolą.
 
47

Do darmowego wypróbowania