Różne pliki do pobrania oprogramowania

GlucoControl 2.3
GlucoControl jest narzędziem, aby zarządzanie cukrzycy łatwiejsze i bardziej dokładne, a także pomaga kontrolować poziom glukozy we krwi.
 
425

Demo
Measure Me 1.1
 Teraz już nie musisz tracić cennego czasu pomiaru rzeczy ręcznie, ponieważ poręczne narzędzie Zmierz się ze mną jest tu dla Ciebie.
 
231

Oprogramowanie typu Freeware
Ares Vista Free 3.0.9.8006
 Ares Vista został zaprojektowany do pracy z zwiększonych zabezpieczeń systemu Windows Vista i poświęcona udostępniania i pobierania muzyki w popularnym formacie MP3.
 
213

Oprogramowanie typu Freeware
Virtual CloneDrive 5.4.6.0
Teraz możesz cieszyć się wolnością wirtualnego dysku w czasie rzeczywistym przy użyciu Virtual CloneDrive.
 
206

Oprogramowanie typu Freeware
FANUC PC FAPT CUT i 7.2
FANUC PC Fapt jest światowej sławy, Windows system do programowania obrabiarek CNC, w oparciu o już udanej maszyny FAPT opcji sterowania.
 
199

Oprogramowanie typu Freeware
Rainmeter 2.1 Rev 953 RC1
Rainmeter to ciekawe narzędzie, aby dostosować pulpit. Istnieje wiele skórek dostępnych w celu zwiększenia i upiększyć pulpit w domu lub w biurze. Skórki są poręczne i gadżety są tam na paski boczne. Istnieje również widget Dashboard dostępny dla
 
186

Oprogramowanie typu Freeware
Inrumor.com ScreenSaver V.2
You Będziesz wiedzieć, która jest godzina, co S pogody w wybranym miejscu, w 2 prognozy dni, kalendarz i jakie są najnowsze plotki na świecie.
 
157

Oprogramowanie typu Freeware
Adobe Pagemaker 7.0.2
     Najlepszy program układ strony dla biznesu, edukacji i małych i home-office profesjonalistów jest Adobe PageMaker.
 
117

Do darmowego wypróbowania
WUFI-Bio 2.0.0.70
Postprocesor WUFI-Bio pozwala ocenić ryzyko rozwoju pleśni, na podstawie zmierzonych lub wyliczone lokalnych warunków klimatycznych.
 
112

Oprogramowanie typu Freeware
Animated Wallpaper - Watery Desktop 3D 3.9993
Możesz przynieść życie na pulpit z pięknym i animowane Wodnisty 3D Desktop Wallpaper.
 
107

Do darmowego wypróbowania
Remote Keyboard Lite 1.2.0.9210
Remote Keyboard Lite pozwala na łatwe tekst wprowadzenia do telewizora BRAVIA za pomocą komputera.
 
107

Oprogramowanie typu Freeware
OziExplorer 3.95.5k
 OziExplorer jest interaktywny, to pozwala na pracę, na ekranie komputera, z map cyfrowych, które zostały zakupione lub zeskanowane samodzielnie.
 
103

Demo
DashCommand 3.0.1
DashCommand to ekran dotykowy obsłudze aplikacja, która ma na celu zintegrowanie danych OBD-II, monitorowania i rejestrowania się w samochodzie doświadczenia komputerowego.
 
98

Do darmowego wypróbowania
Virtual Piano Windows Gadget 1.0.0.3
Możesz grać na pianinie przez Ciebie klawiatury komputera. Kocham muzykę i grać na pianinie w każdej chwili. Szczęśliwa relaks w czasie pracy. Big mode rozmiar wsparcia ekran dotykowy. Ten gadżet wsparcia Windows Vista i Windows 7 Sidebar
 
94

Oprogramowanie typu Freeware
Ham Radio License Extra 1.5
Licencja Radio Ham Extra 1.5 jest taki program, który może obsługiwać do pracy za ekstra klasy licencji exam.New właśnie wydał, Licencja Radio Ham Extra . Rozpocznij studia za dodatkowa licencja klasy już dziś. Możesz się uczyć w ciągu kilku minut
 
92

Do darmowego wypróbowania
Join (Merge, Combine) Multiple AVI Files Into One Software 7.0
Dołącz wielu plików AVI. Wysokość i szerokość pliki muszą być identyczne, aby dołączyć. Zapisz wynik jako nowy plik.
 
91

Do darmowego wypróbowania
Hindi Font 1.20
 Można łatwo pobrać i zapisać program hindi czcionki w komputerze za pomocą następujących instrukcji: po pobraniu, pojawi się komunikat z Otwórz / Zapisz na dysku opcji, można wybrać katalog, pragnienie ratowania; będziesz Naciśnij przycisk Zapisz do.
 
91

Oprogramowanie typu Freeware
GPGshell 3.78
GPGshell jest graficznym interfejsem dla GnuPG (GNU Privacy Guard). To wymaga już pracy instalacji GnuPG v1.2.x (lub przynajmniej v1.1.92), ponieważ nie ma żadnego kodu kryptograficznego sam.
 
90

Oprogramowanie typu Freeware
Animated Wallpaper - Space Wormhole 3D 1.32
Dodaj do życia wasze tapety na pulpit! Przestrzeń Wormhole 3D to animowane tapety, które fascynuje lotu imponuje przez tunel przestrzeni. Będzie on także działał jako wygaszacz ekranu z efektem tunelu czasoprzestrzennego kosmicznej.
 
88

Do darmowego wypróbowania
Animated Soccer Rules 1.0
Animowane Zasady Soccer jest narzędziem, które pozwala nauczyć się podstaw gry piłkarskich podczas zabawy. Może być stosowany dla wszystkich grup wiekowych, które sprawiają, że narzędzie odpowiednie również dla dzieci.
 
88

Do darmowego wypróbowania