Różne pliki do pobrania oprogramowania

Unforgettable! for things you dont want ever to forget 2.70
Czy o czymś zapomniałem Unforgettable przypomina o zadaniach ważnych i na co dzień.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
PrDesktop-hide window boss key 3.5.2.727
 PRDesktop jest kluczowym narzędziem wszystko-w-jednym szefem, które tam pokrycie bieżącej działalności przy użyciu jednego klawisza lub skrótu myszy.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Similarity 1.8.0
Przydatny program Podobieństwo wykonuje bajt do porównania bajt do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików muzycznych.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
MAutoEqualizer x64 5.03
MAutoEqualizer wtyczki VST został opracowany, aby być pierwszym na świecie prawdziwym parametryczne (linear-phase) equalizer zapewnia dopasowanie widma.
 
5

Demo
4Media iPhone Max 4.2.2.0718
4Media IPhone Max może pomóc w kopii zapasowej wszystkich iPhone zawartość do komputera lub iTunes, kopiowania i konwertowania muzyczne CD / DVD filmy / wideo / audio do odtwarzania na iPhone.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Find Differences Between Multiple Dates Software 7.0
Znajdź liczbę dni, miesięcy i lat między wielu terminach. Ten program jest zgodny z różnych formatów daty, takie jak mm / dd / rrrr dd / mm / rrrr rrrr / mm / dd.
 
5

Do darmowego wypróbowania
FreeStar Free Blu-ray Ripper 1.0.1
FreeStar Darmowe Blu-ray Ripper Darmowe jest najlepszy program do zgrywania filmów Blu-ray (M2TS format) w formacie High Definition (H.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
MP3 Player Library 2.3.3.5
 Z możliwością sortowania tworzenia i obciążenia oraz narzędzia edytora Korektor graficzny Wizualizacje Mini trybie automatycznym piosenki i Biografia znajdź Biblioteki, takich jak odtwarzacz MP3 jest najlepszym piłkarzem na świecie.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
TuneJack 5.3
TuneJack jest bardzo proste w użyciu narzędzie do odzyskiwania iPod piosenek z iPoda.
 
5

Komercyjny
AC Flasher 1.0
Teraz możesz łatwo i wizualnie zobaczyć różnicę między dwoma obrazami za pomocą wygodnego narzędzia oprogramowania Flasher.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Santas Around the World Slide Show Screen Saver
Ponad 60 prezentacji i ponad sto zdjęć z Old Fashioned Mikołaje i Mikołaje z całego świata zawierają ten wygaszacz ekranu.
 
5

Komercyjny
Card Collector Deck Builder for Windows 2.1
Collector Builder talii dla Windows 2.1 oferuje użytkownikom eksperta i ostateczny narzędzie dla kart zarządzających i pokładów używane w kolekcjonerskich Cechy gamesMajor kart: Zarządzaj wszystkie swoje karty na tyle Decks jak ty WantExplore Talii
 
5

Do darmowego wypróbowania
DataPlot 1.0.5
Sprowadzaniu dane z instrumentów lub Rejestratory i robimy łatwo moduł dla unike rozdzielczej / loggerA platformy, która może uporać się z instrumentu lub rejestrator danych.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
DYDLO 1.01.03
DYDLO (tata nie było logowania Off) pokazuje małe okienko w górnej części ekranu, kiedy jesteś podłączony poprzez dial-up, pokazujący czas online.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
VISTA Web Design Icons 1.0
 Możesz użyć poręcznych Vista Web Icons kapelusz Design opakowanie zawiera 1040 ikon dla aplikacji i stron internetowych.
 
5

Demo
DesktopPublisher Pro 1.4.4
Desktop Publisher Pro jest niski koszt, wysoka jakość, w pełni funkcjonalnym narzędziem do DTP i zawodowych zarówno początkujący.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Horse Racing Predictor 1.4
Oprogramowanie oparte Poręczne sieci neuronowe Wyścigi konne Predictor, który jest za pomocą algorytmów jest w stanie z wyprzedzeniem przewidzieć wyniki wyścigów konnych z wielką dokładnością.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Subliminal Messages Organizer 1.0
Z Handy Software Subliminal Message, można pisać i łatwo zorganizować podprogowych wiadomości do podprogowych oprogramowania.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
MN Sudoku Master V2 - 1 User License 2.00
Ten program jest sudoku twórca, gracz i solver. Ten program pozwala na tworzenie, odtwarzanie i rozwiązywać Sudoku tych. Można również utworzyć ponad 100 i wydrukować je na you.Create Sudoku tych łatwo i szybko (w ciągu sekundy) z dodatkiem
 
5

Do darmowego wypróbowania
Declan`s Japanese FlashCards 1.2.1176
 Teraz możesz dowiedzieć się, japońskich słów w zabawny i prosty sposób za pomocą japońskich FlashCards Handy Software Declana.
 
5

Do darmowego wypróbowania