Różne pliki do pobrania oprogramowania

Shearwater Desktop 2.2.8
Shearwater Pulpit łączy się z komputera stacjonarnego na komputerze nurkowym. To pozwala na pobranie i zarządzania dzienniki nurkowania, a także aktualizować nurkowania komputerowych firmware.Through stabilnych inwestycji R & D, Shearwater
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
PERecorder 1.1.0.26
PERecorder jest bezpłatna pobrania astronomia, które pozwala na łatwe nagrywanie błędu okresowego montażu ASCOM napędzane.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Contour for Windows 9.9.22.1
Contour, sprawdzony system rozwoju historia stworzona przez nominowanego do nagrody Emmy Jeffrey Alan Schechter, została zaprojektowana, aby swój pomysł i przekształcić go w stałym zarysie sam rodzaj konstrukcji opartej znaków używane przez wielu z.
 
7

Do darmowego wypróbowania
AnyFlickr 1.4.2
AnyFlickr pozwala cieszyć Flickr na pulpicie.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
DCS Calculator 3.7.1
DCS Calculator jest doskonałym zamiennikiem dla Windows standardowego kalkulatora. Oferuje ono więcej funkcji i wyświetla każdą operację i wyniki na wstążce. Może być przejrzysty naciśnięciem przycisku. Wprowadź z komentarzem na każdy rozpoczęty
 
7

Do darmowego wypróbowania
Extension Country Flag Icon for Windows -
7 więcej ikon flagę kraju, który wydał na 256 256, 128 128, 64 64, 48 48, 32 32, 16 16 pikseli i format są png, ico i icns.
 
7

Komercyjny
Rili 2.1
Rili jest bardzo proste, małe calendar.You może zaprojektować go jak chcesz, i to zmienić krycie automatycznie, więc to nie będzie przeszkadzać. Rili jest po prostu wystarczy sprawdzić kalendarz.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
CalcIT 1.2 Beta 1
CALCIT 's podstawowy układ jest czytelny z dużych przycisków, kolorystyki i wskaźniki trybu dla stopniach / radianach / gradienty i Decimal / hex / binary trybów.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Pixel Exerciser 1.1
Exerciser Pixel może naprawić przebijał pikseli na ekranie LCD, szybko i wielokrotnie zmienić wejście koloru do martwymi pikselami.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
101 Kickboxing Guide 2.3
Uzyskać dostęp do najgorętszych kickboxingu miejsc oraz informacji w sieci. Zostań częścią Best Online Wspólnoty kickboxing i uczyć się od Pro-tych. Cokolwiek szukasz - metody treningowe, techniki szkolenia, ćwiczenia. Mamy to wszystko.
 
6

Demo
PaceNCount 1.1
Tempo i ilość ruchów ćwiczeń z zdefiniowanych przez użytkownika odstępach czasowych tempo i ograniczenie liczby z dźwiękiem alarmu, gdy limit zostanie osiągnięty.
 
6

Do darmowego wypróbowania
The Sound Check Trainer 1.01
 Te aplikacje są zaprojektowane, aby zapewnić szkolenie dla początkujących inżynierów dźwięku.
 
6

Do darmowego wypróbowania
DeskCollage 1.0.1
Można włączyć komputera stacjonarnego do animowanego albumu fotograficznego za pomocą DeskCollage, która pozwala zrobić kolekcję ulubionych zdjęć, a następnie spada te zdjęcia na pulpicie podczas pracy.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Hardcore 1.4
Gra na gitarze jest fajne, ale stroma krzywa uczenia się, aby dźwięk DAW jak starego wzmacniacza i stomp-boxy na pewno nie jest.
 
6

Demo
jOrgan 3.14 Beta 3
JOrgan został zaprojektowany, aby być konsola MIDI jest równie odpowiednia dla architektury klasycznej lub narządu teatralnej.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Kangas Sound Editor 3.1.0
Jest motyw kangura do tego oprogramowania. Użytkownik może syntetyzować efektów dźwiękowych i muzyki skutecznie od podstaw przy użyciu tego programu. Musical przechodnie są wykonane za pomocą systemu wskaźników częstotliwości, zamiast
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Play MP3s Slowly Software 7.0
Odtwarzanie plików MP3 powoli regulując tempo. Ponadto, aby dostosować boisko wolne odtwarzanie więcej Listenable.
 
6

Do darmowego wypróbowania
SevenDeskBar 1.0.6.5
SevenDeskBar jest pasek narzędzi przeznaczony dla systemu Windows 7 pulpit, który umożliwi przywrócenie starego możliwość dokowania folder i utworzyć pasek narzędzi z nim.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
RGB Color Generator 1
Generator kolorów RGB 1 jest stworzony, aby pomóc użytkownikom łatwo przekonwertować kolory z dziesiętnego na szesnastkowy lub hex na dziesiętny, zjeżdżalnia do pożądanego koloru, skopiować do schowka, patrz obszar próbki, i więcej.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
progeCAD 2009 Professional IntelliCAD 2009.0.26.6
progeCAD IntelliCAD wykorzystuje AutoCAD DWG plików, nie ma potrzeby konwersji. No krzywej uczenia się dla użytkowników AutoCAD. AutoLISP, VBA, programowanie ADS, import z pliku PDF, Rendering Zaawansowane, modelowanie brył ACIS 3D zawiera.
 
6

Do darmowego wypróbowania