Różne pliki do pobrania oprogramowania

ShotOnDesktop 1.0
ShotOnDesktop to niewielki gadżet Windows, który umożliwia wyświetlanie ulubionych zdjęć na ekranie będąc w stanie dalej pracować: image płynnie znika, gdy wskaźnik myszy znajduje się w pobliżu lub nad it.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
EnvisionAide 4
To narzędzie jest dla konsultantów, przedstawicieli środowisk akademickich i branżowych profesjonalistów - ludzi, którzy potrzebują, aby zebrać informacje, kreatywnego myślenia i komunikowania się dźwięku praktyczne zastosowania ich specjalistycznej.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Eye4Gps GPS mapping software 4.1
Oprogramowanie GPS Mapowanie dla Windows, Ładowanie mapy topograficzne, w czasie rzeczywistym nawigacja, pomiarową, zarządzanie urządzeń GPS i wiele innych.
 
9

Do darmowego wypróbowania
STOIK Stitch Creator 4
 STOIK Stitch Creator zamienia obraz do haftu. Można zamienić dowolny zdjęcie lub obraz do wzór graficzny, a także może tworzyć wzór graficzny w zaledwie 3 krokach. Do konwersji obrazu do przekroju wykresu ściegu musimy ukończyć zaledwie 3 proste
 
9

Do darmowego wypróbowania
Windows Christmas Tree 1.0
 Ten modny Aplikacja pozwala tworzyć i działać na ponad i uzyskać animowane choinki. Możesz zrobić choinki być widoczne przez cały czas lub zmienić przezroczystość w zależności od nastroju. Po wskazaniu na użyciu myszy, powie to, ile dni pozostało do
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
The Broadcast Clock Creator 2.6
 Nadanie Zegar Creator to przydatne narzędzie, które pozwala na tworzenie różnych Broadcast Pokaż Clocks.
 
9

Demo
Total Recorder Pro 8.1 B3980
 Total Recorder to aplikacja wideo uniwersalna i audio, który pozwala na szeroki zakres możliwości konwersji, edycji, nagrywania i obróbki.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Horoscope Daily Windows Gadget 1.0.0.4
Z tego oprogramowania, można uzyskać 12 grup automatycznych aktualizacji, a także codziennie horoskop. Obejmuje Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby i obsługuje wiele języków. -
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Internet Clock Radio 1
Witamy na nowej generacji radio z budzikiem - bo OnlineClock.net wydała pierwszy na świecie radio z budzikiem można wykorzystać internet w swojej ulubionej przeglądarki internetowej. Czasem znajdziesz się travellling daleko od domu i być może
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
AnalogX Songtime 1.14
Songtime AnalogX wykorzystuje BPM, uderzeń / miary i ilość środków, aby dowiedzieć się, jak długo utwór będzie, a także dostarcza ramy i klatkę kluczową razy, jak również, za pomocą tych informacji można grać z BPM lub którykolwiek z inne.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
LASTAR 1.2.6
Lastar jest partia (non-interactive) procesor dźwięku pozwala w kilku CLICS, dostosowujący głośność i dzielenie plików z partii nagrań audio, za pomocą dźwięku przejrzyste Maximizer.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Mo-Search 4.0.6
Mo-Search jest bezpieczny i łatwy w obsłudze program opracowany, aby pomóc Ci kontrolę komputera danych.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Open Music Player 0.3.3015 Beta
OpenMusicPlayer jest odtwarzacz muzyki z bardzo niskim zużyciu zasobów. Jest w stanie odtwarzać pliki MP3, OGG, AAC, FLAC, WAV, WMA, TTA. Można go pobrać piosenki, CD gry i radio internetowe. Możesz zrobić kolejki plików i edytować je. Możesz wybrać
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Overtone Analyzer Live 1.5.2
Analyzer żywo Overtone Sound Records w nieskończoną pętlę i zawsze pamięta ostatnie 15 minut.
 
9

Do darmowego wypróbowania
SwarMala 1.01
SwarMala to kompletny pakiet oprogramowania do składu i towarzyszenie przy indyjskich instrumentów muzycznych, i składa się z dwóch głównych elementów: SwarMala kompozytorem jest oprogramowanie, które można wykorzystać do tworzenia muzyki z.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Taghycardia 0.99
Proste mp3 zmiana nazwy folderów narzędzie wyposażony w automatyczny system korekcji Tag.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Tuscan Kitchens 1.0
Kilka pewno-shot sposoby, które zapewniają Twojej kuchni jest najbardziej elegancki w sąsiedztwie.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Wave Corrector Standard Edition 1.3r1
Skierowana jest zarówno dla użytkownika dorywczo i archiwisty poważnego, Wave Corrector jest prawdziwe WYSIWYG korektor fali, która automatycznie usuwa kliknięcia i syk z płyt winylowych i taśm / kaseta nagrania.
 
9

Demo
Pipes! 1.0.1
Twój standard podłączyć rury grę. Kliknij na odcinku rury, aby obrócić to counterclockwise.The puzzle jest rozwiązany kiedy wszystkie odcinki rur są zielone. Rury widget jest gra logiczna umysłu wymaga trochę aktywności mózgu.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Mess-O-Notes 1.0
 Proste wiadomości / notatek aplikacji Mess-O-Notatki pozwala zapisać folder notatek i plików w wybranym miejscu.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware