Różne pliki do pobrania oprogramowania

Garfield Desktop 1.0.0.4
 Można przynieść codziennie Garfield komiks na tle pulpitu Windows z programu poręczny i sprzyjającego włączeniu społecznemu Garfield pulpitu.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
I Color Too Animals 2 1.0
Książki IColorToo koloryzujące ekscytującego oprogramowania do kolorowania dla dzieci.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Topologilinux 6. 1. 2000
Wolne łatwe do zainstalowania Linuxdistribution do uruchomienia na początku lub w środku istniejącego systemie Windows. Proszę Wisit Topologilinux stronę dla najnowszej wersji. Pełne darmowe wersje są dostępne na stronie internetowej.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
FSGenesis Israel Base Terrain Mesh for FSX 1.0
Choć teren, który zwykle out-of-the-box z FSX jest bardzo poprawiła w stosunku do poprzednich wersji, nowo-enhanced silnik teren wciąż pozostawia wiele wolnych zdolności do wypełnienia.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Desktop 3D Ball 1.06
Pulpit 3D Ball położy piłka na Ciebie pulpicie. Pojawi się piłka dowolnej aplikacji otwarciu, bez względu czy jest to przeglądarka, edytor tekstu, lub inny kawałek oprogramowania. Można kopać, że piłkę, umieszczając kursor myszy nad nim. Piłka
 
54

Do darmowego wypróbowania
ViewPower Pro 10.0
Zintegrowany z karty SNMP lub Modbus karta ViewPower Pro jest oprogramowanie do zarządzania UPS do monitorowania i zarządzania od jednego do wielu zasilaczy UPS w środowisku sieciowym, albo LAN, INTERNET, a połączenie szeregowe.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Personalised Poems - Sentimental Plug-In 1.0
Ten plug-in pozwala na dodawanie Sentimental szablonów styl do Spersonalizowane Poems program.
 
54

Demo
DynaVox Semesterware 1.0
Semesterware ma pomóc we wprowadzeniu i badania AAC w edukacji environments.The komputerze, który będzie uruchamiany DYNAVOX Series 5 demonstracja Semesterware musi spełniać następujące minimalne wymagania: - Procesor: Pentium 3 1GHz minimum clock
 
54

Demo
DesktopRecorder 1.0
Teraz możesz łatwo nagrać każdą działalność, korzystając inclusive narzędzie DesktopRecorder.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Actual Transparent Windows 1.5
 - Aktualny okienkami pozwala na zastosowanie efektu przezroczystości do dowolnego okna, czy na pasku zadań, menu Start, okna Winampa lub komunikatora.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Cosmic Scenes 2.3
Upiększyć swój pulpit ten wspaniały generator Cosmic tapety. Każdy dzień, godzina, lub mniej, Cosmic Scenes będzie tworzyć piękne i oryginalne 3D Cosmic obraz i zainstalować go jako tapetę pulpitu. Możesz skonfigurować wizualne aspekty tego
 
53

Do darmowego wypróbowania
dtSearch Desktop with Spider 7.30
Recenzje dtSearch * najpotężniejszym narzędziem wyszukiwania dokumentów na rynku - Wired Magazine * dtSearch .
 
53

Komercyjny
PM Task Manager 3.5.2
Harmonogram konserwacji zapobiegawczej jest istotnym elementem każdej gospodarki konserwacji.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Desktop Perpetuum Mobile 1.0.3
Pulpit Perpetuum Mobile to gadżet z różnych animowane zdjęcia: Mobiles Perpetuum, serca, efekty specjalne i itp.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Fire Heart Desktop Gadget 2.20.119
Czy chcesz, aby dać kogoś wyjątkowego idealny prezent Czy próbowałeś prawie wszystko dla prezentu na Walentynki Znudzony zwykły starych pocztówek, i nie dbają o cyfrowe Daj specjalny prezent dla żony lub męża, twoja dziewczyna lub chłopak, czy.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Beauty Studio - Style Advisor 4 4.0
 Doradca Style 4 jest drugim produktem Beauty Studio 4 linii. Jest to idealne i kompletne studio konsultant urody w domu. Gdzie można znaleźć zupełnie nowy styl od 500 + style dla różnych okazjach składa każdy z fryzura, odpowiedni makijaż i
 
53

Demo
Power Audio Recorder 2.00
 Power Audio Recorder służy do nagrywania dźwięku z dowolnego źródła sygnału, w tym niczego, co jest odtwarzane przez kartę dźwiękową, mikrofon zewnętrzny lub innego źródła dźwięku wejściowego.
 
53

Do darmowego wypróbowania
MouseRate 1.1.0.1
Można poczekać na wieczór do jazdy na rowerze Czy kupić samochód, ale trzeba siedzieć 8-godzinny dzień pracy Tęsknisz za swoją akcelerator właśnie teraz Pobierz ten wspaniały MouseRate .
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
AC-3 ACM Codec 1.9
AC-3 ACM Codec jest AC3 dekoder ACM. Rdzeń opiera się na liba52 i działa z większością każdego klienta ACM (VirtualDub, TMPGEnc, Avisynth, CoolEdit, etc). To umożliwia podgląd, dekodowania i kodowania AC-3 audio. - Należy pamiętać, że zip zawiera
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Cheap Home Decorations 1.0
Cheap Home Dekoracje Ebook z kilku artykułów na temat wszystkich aspektów projektowania domu. Odwiedź stronę domową więcej artykułów.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware