Różne pliki do pobrania oprogramowania

Game Arena 1.9
Pac-man jest śmieszne, jeśli myślisz o tym. Pojęcie żółtym buźkę, że krąży wokół jedzenia tabletki a cztery duchy (o nazwie Psotny, Pinky, INKEY i Clyde) ściga się wokół. Namco musi być ich rocker, gdy wpadł na ten genialny pomysł. Ta gra jest jedną
 
16

Do darmowego wypróbowania
Data Extractor 3.3
Czy masz grupę plików, który zawiera ważne dane, których nie można dostać się do Korzystanie z Data Extractor można po prostu wydobyć informacje z plików na komputerze lub ze stron internetowych.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Art and Craft Calendars & Diaries 5.0
Tworzenie spersonalizowanych kalendarzy dla domu i miejsca pracy! W pełni spersonalizować kalendarze z łatwością z szerokim wyborem szablonów gwarantowanych dać szybkie profesjonalne rezultaty. Oprogramowanie Art and Craft daje setki szablonów i
 
16

Do darmowego wypróbowania
Authencia League Master 1.0
Sports League Management Software. Ogromna różnorodność sportów pokrywane - piłka nożna, rugby, baseball, krykiet, itp. Professional, przyjazny interfejs użytkownika. Do 60 zespołów na okręg, nieograniczoną liczbę podziałów na lidze. Zapisać wyniki
 
16

Do darmowego wypróbowania
Resco World Cup 2006 1.65
WCup 2006 to menadżer piłkarski, który wzbogaci swój pulpit z najnowszymi wiadomościami i wyniki na nadchodzący World Cup 2006 w Germany.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Baseball Stats 3.0
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, a nawet dane nie wiesz, trzeba było wiedzieć, o profesjonalnym baseballu w USA.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Audio Dedupe 2.0.0.1
 Audio Dedupe jest innowacyjnym narzędziem, które może zidentyfikować duplikaty plików audio w folderze i jego podfolderach, nawet jeśli są one przechowywane w różnych formatach i nie są oznaczone ID3.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Frequency Generator 2010
Nowości w tej wersji oscyloskopu przewijane i efekty akcelerator jak oscyloskop podziału szczytowych i rodzaju jak Con.
 
16

Do darmowego wypróbowania
HandPOINTERS Commercial Edition 1.0
 Możesz korzystać z profesjonalnych narzędzi do prezentacji HandPOINTERS oraz konferencji internetowych, spotkań biznesowych i zajęcia multimedialne.
 
16

Do darmowego wypróbowania
MP3 Normalize Volume Levels Software 7.0
Zmiana głośności w decybelach, jednego lub więcej plików MP3 do określonego poziomu.
 
16

Do darmowego wypróbowania
CrossHair 1.1
Podczas korzystania z krzyżyk, widać dwie linie przecinające się wzajemnie na kursora myszy kiedy się wciśnięty klawisz skrótu.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Audio Splitter 1.0.1
Audio Splitter freeware jest najlepsze oprogramowanie do Splitu plik w audio. To obs uguje MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU oraz MPA; Jest bardzo atwy w u yciu, bez adnych specjalnych ustawie , tylko
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
AudioWave 2.0
Z Audiowave 2,0 karta dźwiękowa staje się wygodne LF-signal-generator, który wytwarza sygnały od 1 Hz do 20 kHz z rozdzielczością 1 Hz.
 
16

Demo
Bill Reminder 1.0.1.2
- Zawiadomienie Bill Przypomnienie Bill posiada sprawny system powiadamiania ustawy, aby upewnić się zawsze wiedzieć, kiedy rachunki są należne, dzięki czemu można zarządzać swoimi finansami bardziej efektywnie.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Hambumag 2.1.0.0
Animowany człowiek wyskakuje i huśtawki flagi od lewej do prawej. To również linki do strony internetowej magazin Hamburgu można także wysłać go do przyjaciela. Człowiek z flagą jest logo jednego z G.IT.D 's klienta. Klient używa go jako zakładki
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
iWorkstation 9.3.2.2.2
Konwersja wszystkich formatów audio, Grab CD audio z bezpłatnym albumie usługi informacyjnej CDDB.
 
16

Demo
Phoenix Live Premium 3.3x
Phoenix Live jest intuicyjne w obsłudze oprogramowanie laser pomaga łatwo i szybko pisać oprogramowanie dla własnych urządzeń laserowych i DMX bez długiego praktykowania na poznanie oprogramowania.
 
16

Demo
Remove Duplicate Song 9.65
Remove Duplicate Pieśń - co należy zrobić, aby usunąć duplikaty utwór z najprostszy sposób Gdzie można uzyskać program do znalezienia i Usuń duplikaty Song na PC Jak automatycznie usunąć duplikaty Song Hi-end narzędzie do Remove Duplicate.
 
16

Do darmowego wypróbowania
ZapIcones 2.6
ZapIcones to niewielka aplikacja, która ukrywa lub wyświetlanie ikon na pulpicie na podstawie pozycji myszy na ekranie lub automatycznie po określonym czasie.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Spotlite Desktop Search 1.0.2
 Funkcjonalny program Spotlite Desktop Search, który jest za pomocą usługi indeksowania Microsoft jest w stanie indeksowanie oraz wyszukiwanie wszelkiego rodzaju dokumentów w systemie.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware