Różne pliki do pobrania oprogramowania

Fire Heart 2.20.025
Czy chcesz, aby dać kogoś wyjątkowego idealny prezent Czy próbowałeś prawie wszystko dla prezentu na Walentynki Znudzony zwykły starych pocztówek, i nie dbają o cyfrowe Daj specjalny prezent dla żony lub męża, twoja dziewczyna lub chłopak, czy.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Nos Atacan PocketPC 1.3
Nos Atacan szybko analizuje swoje obserwacje na miejscu katastrofy i zapewnia szybki, z których domyślać naukowej środki masowego rażenia są najczęściej zaangażowani.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Mobile City Tour 1.1
Objazdowe wycieczki do głównych miast stołecznych. Aplikacja zawiera mapy, zdjęcia i świateł turystycznych dla każdego punktu na trasie. Każda lokalizacja zawiera ekscytujące streszczenia wzroku, statystyki, informacje i fakty. Wystarczy odwiedzić
 
54

Do darmowego wypróbowania
Airfoil 3.0.0
Z Airfoil , można teraz wysyłać dźwięku prawo do AirPort Express, Apple TV, urządzenia innych firm, AirPlay, a także innych komputerów PC i Mac.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Novelty Number Plates 1.5.0.0
 spersonalizowanych tablic rejestracyjnych oprogramowania jest unikalnym narzędziem, które pozwoli Ci wygenerować indywidualną Płyty Number Nowość prezent z dowolnej czcionki, każdy znaczek, każdej granicy, w każdym hasłem i wszelkie imię lub numer.
 
54

Do darmowego wypróbowania
JX Ovulation Calendar 2.3.264
Kalendarz owulacja JX jest proste i przyjazne dla użytkownika kalkulator owulacji u kobiet.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Television Toolbar 1.03
Teraz można łatwo oglądać ulubione programy na żywo, filmy, programy telewizyjne i filmy za pomocą tego wygodnego TV Toolbar.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
BD Rebuilder 0.37.07 Beta
Proste narzędzie BD Rebuilder służy do minimalizacji rozmiaru Blu-ray, w tym wszystkie menu i dodatkami. Czyni to za pomocą x264 (H264 wideo), jak również do pracy, wymaga ffdshow i AviSynth.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Speak-A-Message Vista Gadget 7.3.0
 Z Speak-A-Message zaoszczędzić czas na e-mail, nagrywając wiadomość głosową i zapisywania go automatycznie do tekstu.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Audio Plugin Manager 1.1.1
Audio Plugin Manager umożliwia zarządzanie dużą liczbą efektów VST, w różnych folderach, z jednego prostego interfejsu.
 
54

Demo
MP4 To MP3 9.0.0
MP4 do MP3 jest proste, skuteczne, szybkie jeszcze wolne MP4 to MP3 konwertera. Jest zdolny do konwersji MP4 do MP3 łatwo i szybko. Można także wyodrębnić strumienia audio z plików wideo MP4 i zapisać w formacie MP3. MP4 do MP3 jest zdolny do
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Music Convert Master 5.2.1.435
Muzyka Convert Master jest szybkie i łatwe w obsłudze dźwięku konwersji narzędzie, które pozwala na konwersję plików audio pomiędzy WAV, OGG, MP3, MP2, RAW, WMA, VOX, MPC, MP + i innych znanych formatów multimedialnych na Twoja wola.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Playlist Creator for Nokia Phones 2.32
Playlist Creator dla telefonów Nokia to prosta aplikacja w stanie przenieść muzykę i automatycznie tworzyć listy odtwarzania w telefonie Nokia.
 
54

Demo
Simple CD / DVD Menu 1.3.8
Prosta CD / DVD Menu jest autorun menu dla płyt CD i DVD, danych przydatnych do przechowywania większości oprogramowania i instalacji.
 
54

Do darmowego wypróbowania
WhatColor 4.75e
WhatColor identyfikuje kolor piksela na ekranie komputera. Istnieje kilka podobnych narzędzi do wyświetlenia wartości RGB do pomocy co HTML wykorzystywane na stronach autorskich WWW. WhatColor jest inny. Dowiesz się nie tylko wartości RGB, ale
 
54

Do darmowego wypróbowania
Xilisoft iPhone Photo Transfer 1.0.0.0421
Teraz wprowadzenie Xilisoft iPhone Transfer Photo , najwygodniejszy iPhone narzędzie transferu zdjęcie z którym chodzi tak łatwo skopiować wszystkie zdjęcia wykonane przez iPhone do komputera i odwrotnie, dzielić się nimi natychmiast z rodziną i.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Frankie Powell Sugar & Spice Art Pack
Frankie Powell Sugar & Spice Pack Art oferuje szalony trochę Mountain, który kocha kobiety sztuki.
 
54

Komercyjny
Vista Style Icons - Emoticons 1.0
30 smile ikony dla Twojej komunikatora, forum, e-mail lub inny komunikacji tool.Icons ListAdore, zły, źle, Celebrate, Cool, płacz, Dizzy Easy-money, marszczyć brwi, Furious, histerię szelmowskim, pocałunek, pocałował, śmiech, Muzyka, Pudently, Sad,
 
54

Demo
DC Comics Stories 1.0
Baza danych zawiera ponad 600 wpisów z głównych wątków znajdujących się w DC Universe. Zawiera wszystkie tytuły skrzyżowanych kryzysu Supermans zesłany w fabule Kosmicznej, panika na niebie, i panowania Nadczłowieka.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Screen Ruler 3.2
Screen Ruler aplikacja jest używana do mierzenia obiektów na systemie w postaci dziesiętnej cala, Rozdzielczość, Picas, cala, odsetek Długość, cm i inne niestandardowe ustawienia trzeba.
 
54

Do darmowego wypróbowania