Różne pliki do pobrania oprogramowania

The ISO 9000 Toolkit 2.4
ISO 9000 Toolkit określa wymagania dla systemu zarządzania jakością nadzoruje produkcję danego produktu lub usługi.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Oxford Dictionary of Business and MSDict Viewer 6 6.46
Trzecia edycja słownika działalności jest szerokie i pouczający przewodnik po wszystkich dziedzinach współczesnego biznesu.
 
19

Demo
Volleyball Manager 2.1
Menedżer Volleyball wspiera planowanie, przetwarzanie i dokumentacji turniejów siatkówki i lig.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Tournamaster Golf Tournament Manager 2.45
Pobierz Tournamaster (dla programu Excel 2000 - 2003) i rozpocząć zarządzanie turniej golfowy dziś.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Hunters Notebook 2.05
Wysoka wydajność Technologia bazy danych, oszczędzające czas wprowadzania danych skróty i 55 różnych kombinacji raport pomoże zabrać polowań do następnego poziomu.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Beauty Studio - Make Up Styler 4 4.0
Make Up Styler 4 jest dobrze podziwiany uzupełnienia wniosku, że jest przeznaczony szczególnie dla grupy dziewcząt i chłopców, którzy mają więcej w kierunku mody i zawsze chcą spróbować nowych trendów.
 
19

Demo
FutureDecks 2.0.3
 FutureDecks jest poręczny i elegancki aplikacji DJ mieszanie audio-wideo, które pozwala na miksowanie między utworami muzycznymi jak profesjonalista DJ.
 
19

Demo
KeyFreeze 1.0
KeyFreeze blokuje klawiaturę i mysz, więc dzieci mogą bezpiecznie oglądać bajki lub mają Skype VIDEO z dziadkami. Podczas walić w klawiaturę jak chcą. Proste - blokowanie klawiatury i myszy dla Windows blocker.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Xilisoft Multiple Desktops 1.0.2.0504
 Xilisoft Wiele pulpitów pozwala na organizowanie i przełączać się między wieloma wirtualnymi pulpitami z zdefiniowanych przez użytkownika skrótów.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Zoom Player Home Free 8.00-RC3
 Najlepszy odtwarzacz multimedialny dla Windows PC jest Zoom Player, która daje pełną kontrolę nad mediami.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
360desktop x64 0.8.5.2084
Z 360desktop, uzyskać więcej miejsca na pulpicie, w internecie lubisz jak twój pulpit i interaktywnej 360 ° tapety tworzenia i akcji.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Avedesk 1.4
Avedesk jest narzędziem, które umożliwia Desklets na pulpicie: Desklets są małe graficznie miłe mini-aplikacji, które są przydatne i przyjemny w użyciu.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
SoftSkies for RealPlayer GOLD 1.5.2
Możesz użyć łatwy w użyciu wizualizacji muzyki i SoftSkies wygaszacz ekranu do tworzenia się szczęśliwy i relaks, ponieważ produkuje animowane Cloudscapes z zamożnych koloru i realistycznego ruchu.
 
19

Demo
12Ghosts TrayProtect 9.70
Aby śledzić wiele ikony zasobnika można ukryć te, które nie trzeba cały czas. Nadal można uzyskać dostęp do takich ukryte ikony zasobnika w menu kontekstowym 12-Tray. 12-Tray również przywrócić ikony zasobnika po wypadku lub restart na pasku zadań
 
19

Do darmowego wypróbowania
4Media CHM to EPUB Converter 1.0.1.1206
4Media CHM Aby EPUB Converter może pomóc w konwersji plików CHM do EPUB książki elektroniczne w formacie wygodnie i łatwo do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych.
 
19

Do darmowego wypróbowania
4Media iPod Max 4.2.2.0718
4Media iPod Max może tansfer / backup całej muzyki / filmów / zdjęć / książki w iPoda do komputera, pobrać i włączyć online filmy do iPoda obsługiwanych formatów, rozszyfrować i konwertować CD muzyki i filmów DVD, tworzyć iPhone dzwonki i albumów.
 
19

Do darmowego wypróbowania
AnalogX DriveTime 1.23
AnalogX Drivetime oblicza, ile czasu pozostało na swoim twardym dysku, konwertowania danych do godziny i minuty, a nie bajtów i mega, i wyświetla wyniki na pasku zadań, częstotliwość próbkowania, głębia bitowa i kanały mogą być dostosowane do.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Boombox Guitar Tuner 1.0
Guitar Tuner Boombox dostanie imprezę. Tylko nuty, i to widać. Inne tunery gitarowe nie używać mikrofonu, jak Guitar Tuner Boombox , ponieważ jest napisany z najnowocześniejszych 10,1 technologii Flash. Guitar Tuner Boombox jest do ściągnięcia
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Delphinus Notes 1.0.4.4
Notatki Delphinus to darmowy program przeznaczony do prowadzenia i zarządzania notatki.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Free Audio Editor Plus 1.0.0.2
Audio Editor Plus jest bezpłatny, w pełni funkcjonalny multi-track cyfrowy program do edycji audio dla systemu operacyjnego Windows.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware