Różne pliki do pobrania oprogramowania

Scotts Window Resizing Utility -
SWRU to program, który rozpoczął się z prostych misji w życiu. Początkowo napisałem ten program, więc może zmienić rozmiar okna przeglądarki, aby zobaczyć, co moje strony wyglądają jak w rzeczywistości różnych rozdzielczościach, bez konieczności
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Logon Changer Pro 1.0
Zmiana ekranu logowania w systemie Windows! Dostosowywanie systemu Windows 7 lub Windows Vista ekranu logowania. Praca w systemach Windows 7 i Windows Vista, obsługuje wracając do domyślnego ekranu. Prosty w użyciu. Zawiera ekran podglądu.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
GodMode Creator for Windows 7 1.0
GodMode Creator to darmowe narzędzie, które pozwala na tworzenie 38 GodModes w Windows 7 i Vista za pomocą kliknięcia.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
II_WorkLog4All 2.5 2.5
Rejestrator opiekuńczy dla małych firm i przedsiębiorstw. Nie ma potrzeby, aby kupić zegar stempla lub użyć papieru, kalkulator lub arkusz kalkulacyjny programs.Displays rzeczywisty zegar, wewnątrz i na zewnątrz w czasie, czas docelowy, ogólnym
 
21

Do darmowego wypróbowania
Daily Planner Journal 7.0
Daily Planner Journal jest w stanie, multi-module organizator .. Obejmuje ona codziennie planner, mały dziennik i listy rzeczy do zrobienia. Różne opcje drukowania i więcej. Teraz wprowadź terminy cykliczne i importować z funkcji Lista zadań do
 
21

Do darmowego wypróbowania
Daily Planner Plus 8.2
Jeśli chcesz się doskonalić w jakikolwiek wysiłek jesteś prowadzenia, nie można brać za pewnik, organizuje.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Rapid Reminder 2004
Rapid Reminder 2004-Włącz komputer i być natychmiast przypomniał o zebraniach, spotkaniach, rachunki, Urodziny, Sport itp.
 
21

Do darmowego wypróbowania
ClickWork 1.5
ClickWork jest no-nonsense, o bardzo łatwy w obsłudze Time Tracker. Dla profesjonalnych pc-user. Wielu użytkowników. Obsługa grupy. Raportowanie na różnych szczeblach. Raporty statystyczne. Wykresy. Funkcje dla menedżera. W pełni konfigurowalny. W
 
21

Do darmowego wypróbowania
SkinStudio 5.01
 SkinStudio ma na celu umożliwienie Państwu zaprojektować swój własny system Windows GUI takich jak tworzenie własnego paska Start, przyciski, paski przewijania, ikony paska narzędzi i wiele więcej.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Sidiary - Diabetes Management-Software 3.0.170
SiDiary to darmowy program Pocket PC do zarządzania i analizy danych na cukrzycę. Możesz śledzić poziom glukozy we krwi, węglowodany, insulina, ketony, ciśnienie krwi, notatki itp. przez cały dzień tylko na ekranie jednego. To sugeruje dużą dawkę dla
 
21

Demo
Handy Man 2.0
Opracowany dla małych i średnich konstrukcji złota rączka typu, sprzątania, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, pokrycia dachowe, HVAC, stolarzy, naprawy urządzenia i wielu innych przedsięwzięciach, zarówno dla domu i rachunków handlowych.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Color Style Studio exterior paint colors 2.64.09
 Możesz ponownie kolorów zdjęcia z domu z Studio Styl Kolor widząc, że jak twój dom zewnątrz lub wewnątrz wygląda jak w nowym zestawieniu kolorystycznym.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Remove Duplicate MP3 Platinum 3.81
 Można znaleźć i usunąć duplikaty plików mp3 z komputera za pomocą duplikatów oprogramowania mp3 Remover.
 
21

Do darmowego wypróbowania
MegaPointer Premium Commercial Edition 1.00
MegaPointer jest profesjonalnym aplikacja do prezentacji multimedialnych, lekcje interaktywne, konferencji internetowych i różnorodnych zajęć edukacyjnych.
 
21

Do darmowego wypróbowania
TuneRanger 1.0.1
 Komputery z systemem iTunes, może być podłączony do TuneRanger, która pozwala na udostępnianie i przesyłanie muzyki i plików wideo pomiędzy wszystkimi iTunes podłączonych przez sieć.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Froggy 3.0.0.0
Poręczne narzędzie Froggy pokazuje globalny Pogoda. Zasadniczo jest śmieszne żaba w szklance na pulpicie, który wspina się po drabinie na jego korzystających z słońca w dobrej pogodzie, gdy w deszczu i śniegu, on siedzi na dnie jego szkła zera. To
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Poise 1.0.78
Bezpośredni, prosty, bez fanaberii i nie nadąć! Poise ma na celu uczynienie pracy z próbek perkusyjnych szybki i bezbolesny, co pozwala skupić się na tworzeniu muzyki. Poise oferuje 16 bębnowe klocki, które każdy może wykorzystać 8 próbek.
 
21

Demo
Samurize 1.64.3
Samurize jest popularny, zaawansowany program do monitorowania i silnik wzmocnienie pulpit dla systemu Microsoft Windows 2000/XP/2003.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
WindowsPager 0.90
 Możesz użyć kompatybilnego aplikację Windows Vista/7/XP/2000 WindowsPager do zarządzania obszarów roboczych / komputerów stacjonarnych.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Color Desker 2.1.516.1808
Kolor Desker jest Wallpaper Changer dla komputerów biurkowych Windows / Laptopy / Netbooki.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware