Różne pliki do pobrania oprogramowania

TypeTool for Windows 3.0
Można użyć poręcznej TypeTool aplikacji oprogramowania do łatwego importowania i eksportowania czcionek z następujących rodzajów: TrueType, Type 1 i OpenType.
 
22

Komercyjny
SysRunner 1.0
Możesz użyć tego SysRunner poręczne narzędzie dostępu do systemu lub aplikacji Windows, jak również można zrobić skróty na pulpicie za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem myszy.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Web Photo Posting 5.8
 Web Photo publikacji daje narzędzia, które pomogą Ci umieścić swoje zdjęcia w Internecie, scenie świata.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Boot Wallpaper 1.0
TomaWeb Wallpaper Boot jest bardzo proste, ale przydatne narzędzie, które tworzy tapety pulpitu przy starcie komputera w górę, który pozwoli Ci poznać datę i godzinę komputer był ostatnio started.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
RocketReader Vocab British Edition 1.4
RocketReader Vocab jest budowniczy słownictwo, które pozwala na: * dowiedzieć się szeroki zakres zaawansowanych słowy - obejmuje 47 lekcji, 37, które są dostępne w 14-dniowej wersji próbnej * tworzenie własnych lekcji, aby szkolić się na własnych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
AlfaClock (single license) 1.81
AlfaClock zwiększa zegara na pasku zadań z pełni konfigurowalny wyświetlacz zegara, alarmy, synchronizacja czasu, kalendarz popup, mówienie czasu i więcej.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Tracktimer Pro Car 3.0
Tracktimer to oprogramowanie do zarządzania informacjami wyścigów. Pomyśl Tracktimer jako bardzo inteligentnego dzienniku zaprojektowany wyłącznie do wyścigów needs.Store pełną informacje o sesji z ręcznym terminu do czterech kierowców. Przechowuje
 
22

Do darmowego wypróbowania
Videola - Blue Edition! 2.4
Videola - ultimate videoarchiv! pozwala na optymalne podawanie jakichkolwiek moviews i może być zwiększona bez, stosownie do własnych Requierements.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Amicus18 Compiler 1.0.20
Compiler Proton Amicus pełni integruje się z MPLAB Microchip Integrated Development Environment (IDE), pozwala na pełną debugowania i symulacji z podstawowych programistów i narzędzi diagnostycznych, Amicus18 Proton Compiler wykorzystuje kluczowe.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Car Trak4 4.8
Car Trak jest Windows Aplikacja śledzi przebiegu pojazdu samochodowego, konserwacji, koszty i zużycie paliwa (MPG, L/100km | KPL lub MPL).
 
22

Do darmowego wypróbowania
Kayako InstaAlert 3.1.3.25
InstaAlert jest dodatek dla SupportSuite / eSupport produktu, który ostrzega swoich pracowników w nowych biletów i odpowiedzi w czasie rzeczywistym.
 
22

Demo
Tips For Online Horse Betting 1.0
W odróżnieniu od zakładów i gier hazardowych w kasynach, w których ludzie opierają się na czystej szczęścia konne to zupełnie inna historia.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
w3Saver 1.1
Z W3Saver , można tworzyć listy ulubionych stron internetowych do wyświetlenia. Lista może zawierać lokalną lub Internet zawartość i treść może zawierać strony www (HTML, ASP, JSP, VBS, Perl, CGI, txt, itp.), filmy shock-wave/flash, AVI / MPEG /
 
22

Do darmowego wypróbowania
Pack Crystal Clear 1.0
Oto narzędzia, aby dać system operacyjny Windows wielki nowy wygląd i easyness nawigacji zgodnie z wygody.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Numbaz 6.0
Czy kiedykolwiek słyszałeś o kalkulator, który mówi Jak o jednym, że odbija Nawet jeśli zostały one ładny wygląd, jak również Jeśli nie, to pokochasz Numbaz .
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Weather1 Lite 1.0
Weather1-Lite pozwala śledzić warunki pogodowe dla Twojego kodu pocztowego, w tym 5-dniowa i dostęp do popularnej satelity i zrobienia zdjęć radarowych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
CDR System 4.1
System CDR to połączenie sprzętu i oprogramowania zapewniającego dostęp do pojazdów pre-katastrofy i awarii danych, które mogą być przechowywane w późnych modeli samochodów osobowych, lekkich ciężarówek i / lub SUV.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
X-keys Legend Maker 1.0.0.3
X-klucze Maker Legend Utility upraszcza drukowanie kluczowe legendy oparte na opisie swoich kluczowych makr.
 
22

Demo
Soccer Data Collection 1.0
STATYSTYKI jest liderem na rynku światowym zasięgu piłki nożnej, obejmujące najbardziej prestiżowych lig piłkarskich z Ameryki Południowej do Azji.
 
22

Demo
mooDex 3.6.1
MooDex wypełnia lukę pozostawioną przez QuickDEX Casady & Greene, Inc. Otwiera i zapisuje QuickDEX plików, wyświetlając je podobnie do QuickDEX. Podobnie jak pole kart indeksu, MooDex może być używany do niczego z adresów do receptur.
 
22

Do darmowego wypróbowania