Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Android ListView Icons 2011.1
Aplikacja Android zazwyczaj opiera się na wielu elementów wizualnych, aby sprawnie funkcjonować i przekazać ważne informacje dla użytkowników, a ikony ListView są integralną częścią tej kolekcji elementów.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Glossy Toolbar Icons 2011.3
Niezliczone aplikacje nigdy nie osiągnął sukcesu komercyjnego i nigdy nie stał się zwycięzcami w wyścigu konkurencji z tego powodu raczej prosty - twórcy skupiają się na funkcji tylko i całkowicie pomijane zewnętrznej.
 
50

Demo
Mobile Device Icons
Zbiór ikon zaprojektowany, aby upiększyć swoje urządzenie screen.Mobile komputera jest zbiorem 60 ikon zaprojektowanych specjalnie, aby zastąpić te używane przez default.Note: Darmowy do użytku niekomercyjnego.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Icon Craft 4.60
Najlepszym narzędziem do stron internetowych i programistów jest Ikona Craft, ponieważ zapewnia im wszystkie cechy, które czynią bardziej prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi interfejs.
 
50

Do darmowego wypróbowania
FREE 3D Icon Library 8.0
Setki 2D i 3D Ikony gotowe do użycia. Wszystko zoptymalizowane dla Internetu!
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Joystick Icon Browser 1.3
Browser Icon Joystick jest brama do wszystkich ikon na pulpicie. Możesz uzyskać wszystkie ikony, których potrzebujesz za darmo. Ikony, które można wybrać z stale rośnie, i to różne rodzaje towarów, takich jak wakacje, praca, samochody, komputery,
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
ShareContacts 3.31.0655
Share i synchronizacji kontaktów programu Outlook na wielu komputerach bez serwera Exchange.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Basic Icons for Vista 2015.1
Podstawowe Ikony dla Vista i Windows 7/8 jest zbiorem genialny ikony ręki zaprojektowane w tym samym stylu, jak Windows 7 i Windows Vista Icons.
 
49

Demo
Office space icons Vista icons
Office Space Icon Pack zawiera 6 wysokiej jakości (256x256 pikseli) ikony;  PNG i ICO formatów. Pakiet ten obejmuje: Ikona dla osób na wózkach, ekspres do kawy  Icon, Coffee Cup Icon, Monitor ikona, ikony Kiosk Kino i dotykowe  więcej ...
 
49

Demo
Large Time Icons 2013.2
Large Czas Icons zestaw zawiera ikony wszystkich rodzajów zegar, zegarek i urządzeń do pomiaru czasu można sobie wyobrazić.
 
49

Demo
Large Factory Icons 2013.2
Duże ikony fabryczne pozwala projektantów stron internetowych i programistów aplikacji produkcji profesjonalnych produktów do produkcji i magazynowania specjalistów, zastosowań komercyjnych i biznesowych.
 
49

Demo
Large Buffet Icons 2013.1
Duże ikony w formie bufetu to zbiór ikon royalty-free, które obejmuje szeroki wybór ilustracji związanych z gotowaniem i restauracja i biznesu hotelarskiego.
 
49

Demo
Business App Tab Bar Icons 1.1
Składa się z 193 obrazków w wysokiej rozdzielczości ikon, Biznes aplikacja Ikony paska kart pomoże deweloperom iOS szybko wdrożyć stylowych pasków nawigacyjnych, pasków narzędzi i barów zakładki dla iPhone, iPad i iPod aplikacji dla aplikacji.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Magic Folder Icon 3.10
Potężny i łatwy w użyciu oprogramowania Magia Folder Icon pozwala szybko zmienić ikony wszystkich folderów.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Windows 7 Menu Icons 2011.1
 Windows 7 Ikony Menu jest ogromna kolekcja wysokiej jakości ikon menu tworzone przez profesjonalnych artystów.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Impressive Menu Icons 2011.1
Stworzenie wygodnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i sztuki.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Red Web Buttons 1.0
Red Buttons sieci oferta projektantów stron internetowych jeszcze jeden schemat kolorów, który jest łatwy w oku.
 
49

Demo
Accounting Icons Collection 2.0
Programiści mogą korzystać z tego Kolekcja ikony rachunkowości, ponieważ zawiera zestawów ikon związane z rachunkowości, finansowej, bankowości i przemysłu.
 
49

Demo
Free Developers Icons 1.0
 Możesz dostać deweloperów ikon o wysokiej jakości z programu Developerzy Bezpłatne Ikony.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Windows7 Festival Icons 2009.01
Mnóstwo Gratisy i Windows7 Ikony festiwal Jadąc do najnowszej pakiet ikon na icongalore, warto z nich jest to, że pozwalają całą modernizację starych ikon systemu Windows do najnowszych ikon windows7.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware