Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Paper Icon Library 1.7
Papier Icon Library zawiera obrazy różnego rodzaju dokumenty (listy, raporty, certyfikaty i inne), plików (plik multimedialny, dokument video, plik binarny, plik dźwiękowy itp.
 
51

Demo
Perfect User Icons 2013.2
Idealne Ikony użytkownika to zbiór atrakcyjnych ikony ręki dla programistów aplikacji i stron internetowych.
 
51

Demo
Toolbar custom icons 1.0
Czarno-biały zestaw ikon paska narzędzi tworzone przez Gentleface niestandardowych ikon i projektowania interfejsu użytkownika towarzystwo.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
PowerPack(ICON Maker + Graphic Converter)
Icon Maker PowerPack oraz konwerter grafiki. Icon Maker można zrobić ikonę, ikona edycji, ikona wyszukiwania, odkrywania ikonę, EXE zmiana `s ikony i więcej. Graphic Converter może konwertować formaty graficzne z jednego do drugiego.
 
51

Komercyjny
MP3 Players Icon Pack
Możesz dostać 52 wysokiej jakości ikon od inclusive Odtwarzacze MP3 Icon Pack. Zawiera ikony dla odtwarzaczy MP3, takich jak iPod Nano, Shuffle i wideo, odtwarzacz MP3, Zune, Creative Zen i odtwarzacz MP3. Obsługiwane formaty graficzne ikony są
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
I Love Autumn Icons
Teraz możesz ozdobić swój pulpit systemu za pomocą Kocham Jesień Ikony pakiet, który daje 16 pięknych ikon zastępując domyślne nich.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Icon2Image 1.3.6
Icon2Image to narzędzie do: Tworzenie miniaturek obraz plików, folderów i dysków ikon w różnych formatach.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Medical 1 Grafile Icon 1.0
Różnorodność kreatywnych zdjęć medycznych tematyczne. Następny generacji Ikony internetowych i Windows. Programiści i projektanci z jednego modelu programowania do budowy bogate doświadczenia użytkowników systemu Windows inteligentnego klienta, które
 
51

Do darmowego wypróbowania
xp and mac style icons Free 1.0
100 oryginalnych i korporacyjnych ikon dla aplikacji internetowych i projektów oprogramowania.
 
50

Demo
Business and People Icons Pack 5.0
Ponad 1800 ikon XP zaprojektowany specjalnie dla aplikacji baz danych, aplikacji biznesowych, aplikacji internetowych i stron internetowych.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Business Icon Set 2015.1
Bez względu na rodzaj działalności uczestniczą, trzeba będzie przedstawiać perspektywy zawodowe, jeśli chcesz zdobyć szacunek tych, które mają do czynienia.
 
50

Demo
Transport Icon Set 2011.1
Transport Icon Set jest zbiorem royalty-free gotowych ikon do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
50

Demo
Standard Infrastructure Icons 2013.2
Tworzenie map infrastruktury miejskiej, w tym podstawowych udogodnień, usług i urządzeń typowych dla miejskich i podmiejskich społeczności lub społeczeństwa.
 
50

Demo
People Toolbar Icons 2013.1
Zbiór ikon przedstawiających ludzi w charakterystycznym stylu avatar-jak Ludzie Ikony paska narzędzi poprawi jakiegokolwiek czatu lub komunikatora, lub będzie doskonałą skórę do blogu lub forum.
 
50

Demo
Standard Telephone Icons 2013.2
Przyspieszenie rozwoju produktów i usług łączności i zwiększyć użyteczność swojego nowego projektu z gotowych Ikony standardowego telefonu .
 
50

Demo
Standard Road Icons 2013.2
Tworzenie internetowych i drukowanych spraw infrastruktury drogowej. Standardowe ikony drogowe są profesjonalnie, są w różnych rozmiarach i rozdzielczościach komplement projektu. Standardowe ikony drogowe są idealne do zilustrowania witryn sieci
 
50

Demo
Large Mobile Icons 2013.1
Projektowanie aplikacji dla urządzeń mobilnych ma różnego rodzaju ikony. Nawigacji i autoryzacji z nich są na pewno potrzebne, a także połączenia, zadzwoń do statusu i multimedialnych ikony. Kolejność tych wszystkich oddzielnie może zostawić z
 
50

Demo
Perfect Automation Icons 2013.1
Podczas projektowania oprogramowania, tworzenie grafiki może być czasochłonne zadanie. Problem z gotowych grafik jest to, że większość z nich jest gorszej jakości, który jest dlaczego większość projektantów oprogramowania wolą tworzyć własne grafiki.
 
50

Do darmowego wypróbowania
24x24 Free Button Icons 2011.1
można uzyskać za pomocą ikony z różnych sposobów, jak można projektować ikony się przy użyciu programów do edycji ikon, ale to może być trudne zadanie, jeśli swoje umiejętności rysunku są niskie, można użyć wyszukiwarki i uzyskać ikony bezpłatnie od.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Iconoid 3.8.6
 Iconoid to niewielki program, który pomaga zmniejszyć bałagan i zamieszanie na pulpicie systemu Windows.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware