Ikony pliki do pobrania oprogramowania

2s Windows Icons
Zbiór ikon 2s Okna pozwala udekorować ekran komputera. Zawiera 45 zestawów ikon, które można użyć do zastąpienia starych. Możesz dostać za darmo do użytku niekomercyjnego.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Icons-Land Vista Style Elements Icon Set 1.1
Ten zestaw ikon zawiera powszechnie używane obrazy jak ostrzeżenie, błąd, Informacje, Plus, Minus, strzałki, itp.
 
58

Demo
Perfect Toolbar Icons 2013.2
Niech oprogramowanie i strony internetowe wyglądają świetnie! Wzbogać swój produkt lub nową stronę www z łatwo-dostępny, profesjonalnie zaprojektowane Perfect Ikony paska narzędzi . Zaprojektuj doskonale użyteczny, szybki i atrakcyjny interfejs
 
58

Do darmowego wypróbowania
Desktop Device Icons 2013.1
Ikony urządzenia biurkowe op. Nazwa mówi wszystko. Ten fantastyczny zestaw dostaje wiele ikon w wysokiej jakości i rozdzielczości. Są dobre do użytku osobistego dostosowania pulpitu, jak ikony aplikacji, w tworzeniu stron internetowych, a nawet w
 
58

Demo
Perfect Multimedia Icons 2012.1
Idealne Multimedia Icons to zestaw wysokiej jakości ikon, które ma zastosowanie do wszystkich rodzajów interfejsów zajmujących się muzyką i kontroli wideo.
 
58

Demo
IconsOff 1.0
Włącz ikony pulpitu i wyłączanie z 1 kliknięcie ... IconsOff dodaje przycisk na pulpicie, aby włączyć ikony pulpitu i wyłączanie, usunąć zbędne ikony w jednym kliknięciem ...
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Multimedia Icons Vista 1.0
Bardzo szczegółowe Ikony multimedialne idealne do następnej aplikacji Media-centered.
 
57

Demo
Space Icons 2013.1
Projekt naukowy, astronomia lub projekty zorientowane na przestrzeń z grafiką łatwo dostępnych.
 
57

Demo
Large Commerce Icons 2013.1
Duże ikony Commerce pomóc projektantów stron internetowych i programistów aplikacji produkcji profesjonalnych produktów dla księgowych i księgowych, z branży finansowej, zastosowań komercyjnych i biznesowych.
 
57

Demo
Free Large Android Icons 2013.2
Bezpłatne Duże Android ikony obraz różne stworzenia przestrzeni, takie jak roboty, roboty i androidy.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
iPhone Style Social Icons 2013.1
IPhone Style Social Icons , przeznaczone są do pracy jako zestaw dopasowanych i akcji wspólnych cech, takich jak ultra-nowoczesnym stylu iPhone i żywych kolorach.
 
57

Demo
3D RSS Feeds Icon
 Teraz znajdziesz jedną ikonę Kanał RSS w Kanał RSS Ikona 3D. Ta ikona RSS jest zaprojektowany przy użyciu wygląd 3D.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Frico Free Icon Maker 1.5
Frico jest bezpłatna aplikacja Ekspres ikona może załadować JPG, BMP, PNG i GIF i utworzyć plik ikony zawierający płynną przejrzystości dla systemów Windows i Mac OS X w rozmiarach od 16x16 do 256x256 (dla Windows) i (16x16 do 512x512 dla komputerów.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
DriveIcons 2.022
Czy kiedykolwiek chciałeś, aby zmienić ikonę na DVD lub BluRay, dysk twardy, dysk flash.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Perfect People Icons 2012.1
Zbiór ikon przedstawiających ludzi w charakterystycznym stylu avatar-jak, Idealne Ludzie Ikony poprawi jakiegokolwiek czatu lub komunikatora, lub będzie doskonałą skórę do blogu lub forum.
 
56

Demo
Perfect Security Icons 2015.1
Perfect Ikony zabezpieczeń to zbiór royalty-free ikony ręki do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
56

Demo
Perfect Telecom Icons 2015.1
Przyspieszenie rozwoju produktów i usług łączności i zwiększyć użyteczność swojego nowego projektu z gotowych Perfect Ikony Telecom .
 
56

Do darmowego wypróbowania
Adobe CS4 - Adouble
Adouble jest zestaw ikon zamiennych dla aplikacji Adobe CS4 i rozszerzeń plików zaprojektowanych przeze mnie i wydany niedawno na Icondock.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Anime Smileys 1.0
Te emotikony uczyni Państwa rozmowy bardziej atrakcyjne i bardziej oryginalne. Buźki wyposażony najzabawniejszych wyrażeń anime. Jak te emotikony były przeznaczone do użytku jako awatarów lub ikony dektop, są w format.These PNG emotikony są w
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Xtal Icons
 Rezonator Ikony Kolekcja przeznaczona jest do upiększania ekranu komputera. Zawiera kolekcję 16 ikon zaprojektowanych specjalnie w celu zastąpienia te, których używasz domyślnie. To jest wolny dla do użytku niekomercyjnego. -
 
56

Oprogramowanie typu Freeware