Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Android Style Menu Icons 2011.1
Kolekcja Android stylu ikon dla każdej aplikacji czy Stworzenie interfejsu stronie wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i.
 
5

Do darmowego wypróbowania
More than 30.000 vista icons 1.2
Ta nowa kolekcja jest w całości wykonana z wyglądu Windows Vista. Ma 1040 ikon, które łączą fotorealistyczne 3d stylu, krystalicznie delikatnych barwach i atrakcyjnych obrazów. Czas vista nadaje się do starannie opracowane aplikacji i stron
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Overstock Icon Installer 1.0
Ten program po prostu kładzie Ikona Pozycjonowanie na pulpicie w postaci skrótu pulpitu internetowej, że po kliknięciu, zabierze Cię prosto do strony głównej Pozycjonowanie.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Program Toolbar Icons 2013.2
Dodaj profesjonalnie zaprojektowane ikony paska narzędzi do projektów oprogramowania. Ikony paska narzędzi programu są łatwo dostępne, royalty-free przedmiotów, działań i symboli, które są powszechnie stosowane w oprogramowaniu pasków narzędzi.
 
4

Demo
Candied Apples -
Oryginalny zestaw ikon dla plików i folderów kandyzowane jabłka jest ładny zbiór ikon można korzystać na komputerze PC, aby zmienić stary wygląd folderów i aplikacji zainstalowanych.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
Elite Desktop Icons
Możesz użyć Ikony pulpitu model Elite, aby upiększać się na ekranie. Obejmuje ona zbiór 8 ikon, które są specjalnie zaprojektowane, aby zastąpić te, których używasz domyślnie. Jest darmowy do użytku niekomercyjnego.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
Autumn Icons - Large edition 1.0.0
Bezpłatny zbiór gotowych ikon dla pasków narzędzi Podstawowe zestaw ikon w stylu jesienią.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
SoftOrbits Icon Maker 1.0.34
SoftOrbits Icon Maker służy do tworzenia ikon z obrazów lub projektowanie ich od podstaw.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Volumetric Social Media Icons 1.0
Kolby Ikony społecznościowe to darmowy zestaw czterdziestu profesjonalnie zaprojektowane ikony programu lub projektów web design.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
White Web Buttons 1.0
Białe Web Buttons dać jeden społecznym deweloperzy sieci bardziej jednolitego motywu, który jest łatwy w oku.
 
3

Demo
Icon Easel 98 2.0.0004
IconEasel 98 jest kompletnym ikonę Windows i kursor edytora, w tym animowanych kursorów, a także sportowy wszystkie standardowe narzędzia do rysowania można się spodziewać w edytorze, plus narzędzia rozsiewania, Regulacja gamma, RGB dostosowawczych,.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
QuickIcons 1.4
Wystarczy kilka kliknięć i gotowe. Nie trać czasu na zmianę rozmiaru, zmiana nazwy i konwersji z każdej ikony, lepiej zapisać go na ważniejsze rzeczy. QuickIcons jest dość łatwy w użyciu aplikacji, które można przekształcić popularnych formatów
 
3

Do darmowego wypróbowania