Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Medical XAML Icons 1.0
Medical XAML Icons Kolekcja zawiera ponad 277 wysokiej jakości Medical Icons XAML ikony lekarza, medycznych ikony, ikony szkody, ikony opieki zdrowotnej, ikony organów ciała i wiele więcej.
 
63

Do darmowego wypróbowania
CS3 Iconset
 Możesz zrobić pulpit bardziej atrakcyjne, zmieniając domyślne ikony aplikacji desktopowych z CS3 Iconset. Zawiera piękne i wysokiej jakości Adobe ikony, które można wykorzystać dla swoich aplikacji.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
ShaPlus Mobile Info 1.6
Znajdź szczegóły dotyczące Indian numer telefonu to mobilna aplikacja (freeware), aby znaleźć Region / Stan i komórkowej operatora danego numeru telefonu komórkowego (tylko liczby indyjskich).
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Software Icons Vista 2.0
Software Icons Vista v2.0 for Developers Ikony Software Vista v2.0 jest profesjonalnym Biblioteka ikon dla poważnych stronie internetowej i aplikacji oprogramowania. Zawiera on najczęściej używane projekty ikonę urządzenia, ludzi, dokumenty i
 
63

Demo
ArtIcons 5.46
ArtIcons zapewnia wspaniałe możliwości do pracy z systemem Windows ikon 8/7/Vista/XP.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Blue Web Buttons 1.0
Pomaluj społecznej witryny sieci Web w kolorze niebieskim! Niebieski Web Buttons oferuje kilka zdjęć nawigacji dla sieci społecznościowych i witryn internetowych komunikacyjnych. Ikony są miłe dla oka, i zapewnić jednolitą kompozycję malowane na
 
62

Do darmowego wypróbowania
16x16 Free Toolbar Icons 2011.1
Istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać ikony dla aplikacji. Jednym z nich jest realizacja tych ikon się za pomocą jednej z powszechnie dostępnych programów do edycji ikon. Ale to może być trudne zadanie, jeśli swoje umiejętności rysowania są
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Star Wars Icons
Możesz użyć Star Wars zbiór ikon do upiększania ekranu komputera. Ma kolekcję 5 ikon, które są specjalnie zaprojektowane, aby zastąpić te, których używasz domyślnie jak jest darmowy do użytku niekomercyjnego.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Program Icon Changer 6.1212
 Plik wykonywalny Ikony Changer ma zastąpić ikonę w pliku wykonywalnego. Może również zmienić ikonę folderu i kierowca, jak i ikonę innych typów plików wykonywalnych, takich jak DLL, OCX, SCR i tak dalej. Jeśli ktoś chce, aby wyodrębnić i zapisać
 
61

Do darmowego wypróbowania
Vista Toolbar Icons 2013.2
Vista Toolbar Icons to niezwykły zbiór ikon ręki dla zaprojektowanych w stylu systemu Windows Vista.
 
61

Demo
Perfect Internet Icons 2013.1
Idealne Ikony Internet jest zbiorem gotowych wysokiej jakości ikon w doskonałym stylu, reprezentujących różne przedmioty związane z sieci: karta sieciowa, kabel, RSS, łącze satelitarne, listonosz, transmisji danych, administrator i innych.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Free Large Design Icons 2013.2
Gotowe grafiki może być gorszej jakości i ograniczyć swoje możliwości podczas projektowania strony internetowej.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Champions Smileys 1.0
Zabawa nigdy nie zatrzymuje w tej zwariowanej kolekcji 180 sportowej uśmieszki. Głównymi tematami tej kolekcji: Baseball, Piłka nożna, Piłka nożna, golf, tenis, koszykówka, fitness, narty, Karate, na lodzie, boks, krykiet i sporty wodne.
 
61

Demo
Study Folders 1.0
Teraz możesz zastąpić typowe ikony folderów za pomocą Study foldery. Obejmuje ona zestaw pięknych 20 ikon, które można używać do jakichkolwiek folderów masz na komputerze, takich jak zdjęcia, folderu w folderze muzyki, filmu, itp folderu Wszystkie
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Soft Icons 3.0
Dodać oprogramowania świetnie wyglądają z zestawem ikon profesjonalnej jakości oprogramowanie dostępne w formatach rastrowych i wektorowych.
 
60

Demo
Phone Toolbar Icons 2012.1
Przyspieszenie rozwoju produktów związanych z telefonu i usług oraz poprawa użyteczności i wyglądu nowego projektu z predefiniowanych Ikony paska narzędzi telefon .
 
60

Demo
Wireframe black and white icon set 1.0
244 czarno-biały zestaw ikon mono czarno-biały zestaw ikon stworzony przez Gentleface niestandardowych ikon i interfejsu przedsiębiorstwa użytkownika projektowania.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Graphic Icon Set 2013.2
Graphic Icon Set jest zbiorem royalty-free gotowych ikon do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych i prezentacji.
 
59

Demo
Free Game Icons 2013.2
Ten darmowy zestaw ikon free ikony gier oferuje twórcom gier wiele obrazów, które wejdą przydatne dla wszystkich rodzajów gier komputerowych, jakie można sobie wyobrazić.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
IconTweaker 1.12
IconTweaker 1,12 to kompleksowy i pomocne narzędzie, które pozwala dostosować wszystkie ikony Windows.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware