Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Icons for Windows Phone 8 2013.2
Windows Phone 8 jest coraz bardziej popularny mobilny system operacyjny, że jego obecni konkurenci, Android i iOS, będzie musiał liczyć się z.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Enterra Icon Keeper 1.0.0.2
Enterra Icon Keeper to program, aby zapisać i przywrócić układ ikon na pulpicie. Po każdej zmianie rozdzielczości ekranu ikony w pulpicie się disarranged. Enterra Icon Keeper ułatwia proces przenoszenia ich z powrotem do ich pozycji. Ten program
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
EHow Icon Installer 1.0
Ten program jest dla osób, które korzystają z EHow regularnie. Icon EHow tworzy ikonę na pulpicie w postaci skrótu pulpitu Internet. Ten skrót poprowadzi Cię prosto do strony głównej EHow. Nie więcej zakładki potrzebne, tylko proste kliknięcie i
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Ticketmaster Icon Installer™ 1.0
Możesz użyć instalatora Ticketmaster ikonę, aby zainstalować wysoką rozdzielczość Ticketmaster ikonę w postaci skrótu internetowego na pulpicie, dzięki czemu można kliknąć ikonę i dostać się do Ticketmaster od razu.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Database Icon Set 2013.1
Baza danych Icon Set jest zbiorem royalty-free gotowych ikon do wykorzystania w różnych produktów bazodanowych, w tym aplikacji, stron internetowych i prezentacji informacji.
 
8

Demo
Phone Icon Library 3.22
Przyspieszenie rozwoju produktów i usług łączności i zwiększyć użyteczność swojego nowego projektu z gotowych ikony telefonu.
 
8

Demo
Small Online Icons 2013.1
Stworzenie prostego interfejsu internetowego, ale funkcjonalnie jest zadaniem równie zaskakujący dla początkujących jak i profesjonalistów.
 
8

Demo
Desktop Education Icons 2013.2
Jest oczywiste, że edukacja zawsze była najlepsza inwestycja. I tak są narzędzia edukacyjne. Czy projektując aplikację do zarządzania harmonogramem, szkoła stronie internetowej lub po prostu dostosowywania pulpitu, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jasny
 
8

Demo
Folder Icon Set 2.6
Icon Set Folder to zbiór royalty-free ikony ręki do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
8

Demo
Transparentizer 1.31
Transparentizer wniosek został opracowany jako małe narzędzie, które wykonuje etykiety Ikony widoczne na pulpicie i sprawia, że przejrzyste.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Icon Generator Pro 2.3.0
Icon Generator Pro 2.3.0 uważa się za imponujące, jak również wspaniałej ikony misc który zapewnia prosty sposób na tworzenie własnych ikon dla HTML5, CS5, CS4 i odznaki gwiazdkowy również. Oprogramowanie pozwoli na dodawanie własnych zdjęć, które
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
iOS Tab Bar Icon Set 2011.1
Łatwy sposób na tworzenie nawigacji i kartę barów dla iPhone i iPad aplikacji Oto Tab IOS Icon Bar Set collection, które pomogą każdy programista aplikacji iPhone lub iPad uzyskać jego graficznego interfejsu użytkownika w celu.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Leox Graphite Volume 2 1.0
28 ikon w chłodnym grafitem wygląd z wytłoczonymi pictorials.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Yellow Pages Icon Installer 1.0
Jeśli używasz YellowPages na bieżąco, będzie absolutnie miłości ikonę YellowPages Instalatora.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Icon to Image Converter 1.38
Icon Image Converter pozwala konwertować wszystkie Windows XP ikony, kursory i Biblioteka ikon w systemie Windows BMP, GIF, JPG, TIF, WMF, EMF, PNG, PCX, J2K, TGA i obrazy RAS przez jednego kliknięcia.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Small Computer Icons 2013.1
Wszystkie aplikacje, nawet najbardziej wyspecjalizowanych, mają wiele wspólnego z systemami operacyjnymi i komputerami, w których pracują na.
 
7

Demo
Glossy Data Icons 2013.1
Glossy danych Ikony to kolekcja royalty-free gotowych ikon do wykorzystania w różnych produktów bazodanowych, w tym aplikacji, stron informacyjnych i prezentacji.
 
7

Do darmowego wypróbowania
3d Menu Icons 2011.1
 Ikony menu 3D to kompleksowe i przydatny zestaw ikon menu z szerokiej kolekcji, takich jak: zarządzanie danymi, edycja obrazów, baz danych i tabel, zegary i czas, e-mail, drukowania, zarządzania użytkownikami, przeglądania dysku, edycji dokumentów i.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Brilliant Menu Icons 2011.1
Stworzenie wygodnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i sztuki.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Financial Accounting Icons 1.0
Financial Accounting Icon Collection to kolekcja ikon wysokiej jakości zawierająca ponad 3100 ikon, wszystko zgrupowane w jedną ikonę biblioteki.
 
7

Do darmowego wypróbowania