Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Icon Catcher 4.2.37
Może okazać się trudne, aby uzyskać odpowiednie ikony, które pasują do tego, co robisz, gdzie masz jakieś dokumenty lub chcesz jakieś skróty.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Image to Icon Converter 1.8
Obraz to Icon Converter pozwala konwertować wszystkie Windows BMP, DIB, GIF, JPG, JPE, JPEG, TIF, TIFF, CPT, WMF, EMF, PNG, PCX, JP2, JPC, J2K, TGA, RAS graficznych w formatach Ikony systemu Windows XP i plików Library Icon oraz przez jednego.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Professional Xp Icons 6.0
Jeśli budujesz jakiejkolwiek stronie internetowej, poczty elektronicznej, aplikacji księgowych, zarządzania kontaktami, lub serwera, są idealnym rozwiązaniem, rozmiar pliku Źródło: 54.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Spring Desktop Icons 1.1
Wiosna ikony pulpitu jest bezpłatny zestaw ikon dla użytkowników komercyjnych lub domu, które chcą rozjaśnić swoje foldery, komputerów lub w menu Start.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Windows 7 extended stock icons 1.0
Ten zestaw ikon systemu Windows został zaprojektowany w celu zwiększenia wizualnej bogactwo najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft.
 
10

Demo
Orb Icons Pack
 Możesz użyć Paczka Orb Ikony do zmiany wyglądu ikon na pulpicie. Zawiera 56 pięknych ikon, w których niektóre ikony są dostępne zarówno w formacie ICO i PNG.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Vista Construction Stock Icons
Ikony Vista zdjęcia Budownictwo to zbiór przydatnych ikon, które zostało zaprojektowane z pewnym czystym stylu, aby je wybitny wśród andsuitable do starannie opracowane aplikacji i stron internetowych z czyste i design.
 
10

Demo
Free Icon Pack 2011.1
Istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać darmowe ikony dla aplikacji. Jednym z nich jest realizacja tych ikon się za pomocą jednej z powszechnie dostępnych programów do edycji ikon. Ale to może być trudne zadanie, jeśli swoje umiejętności
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Business Icon Collection 2
201 unikalnych i 22,914 ikon w pełni edytowalne wektorowych (AI, XAML, design, swf, fh11) i wiele formatów rastrowych (ico, psd, png, bmp, gif, jpg, icns) formats.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Mobile Tab Bar Icons 2013.1
Oto Telefony Ikony paska kart , które pomogą każdej iPhone, iPad, Windows 8 developer aplikacji uzyskać jego graficznego interfejsu użytkownika w celu.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Smile Icon Set 3.11
Set Icon Smile to zestaw jasnych emotikony przedstawiające różne emocje przedstawione przez mimikę.
 
9

Demo
Network Security Icons 1.0
Jeśli potrzebujesz ikon dla różnych typów aplikacji bezpieczeństwa i środowiska, co jest potrzebne jest Ikony Bezpieczeństwo sieci.
 
9

Demo
Standard Software Icons 2013.3
Aplikacja bez grafiki i ikony jest zbliżona do muzeum sztuki bez obrazy - wszystko działa, bilety zostały sprzedane, a goście są w najbliższych, ale coś wydaje się być w porządku, ponieważ nie ma po prostu nic do zobaczenia.
 
9

Demo
Free Social Media Icons 2013.2
Integracja witryn sieci Web z usług socjalnych jest prosta! Bezpłatne Social Media Icons oferuje Web deweloperów 68 unikalne ikony reprezentujące popularnych usług społecznych, takich jak Facebook, ICQ, Twitter, Yahoo, YouTube, Google, Apple, AOL,
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Yellow Web Buttons 1.0
Żółte Web Buttons oferują projektanci stron internetowych jedną kompozycję kolorów, który jest łatwy w oku.
 
9

Demo
Led Pointers
LED Wskaźniki to zbiór 6 animowanych kursorów, które mają diody LED w pointer.The diody są zielone, żółte lub czerwone. LED Wskaźniki mogą być używane przez każdego.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Multimedia Icon Set
. Zbiór ikon przeznaczony do upiększania ekranu komputera Multimedia Icon Set to kolekcja 24 ikon zaprojektowanych specjalnie, aby zastąpić te używane przez default.Note: Darmowy do użytku niekomercyjnego.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
These Icons Are Evil 1.0
Ikony te Zło jest bezpłatna i ciekawy zestaw, który zawiera 14 złych ikony.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Set Icon 0.4
Zestaw ikon to niewielka aplikacja, która pozwala szybko i łatwo ustawić własną ikonę jednego dyskach.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Professional Toolbar Icons 2012.7
Profesjonalny Toolbar Icons zestaw narzędzi zapewnia 271 profesjonalnie zaprojektowane ikony, które są idealne do wykorzystania na stronach internetowych i aplikacji.
 
9

Do darmowego wypróbowania