Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Icons-Land POI Vector Icons 1.0
Ikony-Land Firma reklamuje ekskluzywne zestaw ikon ciekawe miejsca ikon wektorowych. Obrazy są reprezentowane w czterech odmianach kolorystycznych: zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy i 2 odmiany tła: zwykły i krążył. Różnorodność kolorów
 
18

Do darmowego wypróbowania
Message Toolbar Icons 2011.2
Przyspieszenie rozwoju produktów komunikatów oprogramowania i usług oraz poprawa użyteczności i wyglądu nowego projektu z ręki Ikony paska narzędzi wiadomość .
 
18

Demo
Luck and Fortune Smileys 1.0
Dodaj jakieś kolory na specjalne okazje poprzez magiczny dotyk animowane emotikony. Miłość, ślub, Wielkanoc, dzień St.Patrick 's, pieniądze i życie codzienne to główne tematy tej kolekcji. Pochodzi z 175 kolorowych emotikony animowane.
 
18

Demo
Subscription Icons 1.0
Pakiet zawiera wszystkie produkty Grafile kolekcji ikon w Grafile.com.All w jednym pakiecie, np. medycznych, przemysłowych, handlowych, Miłości, Core systemu themed.Next generacji Ikony internetowych i Windows.Developers i projektantów z jednolitego
 
18

Do darmowego wypróbowania
25 NEW XP Icons
25 nowych ikon XP oferuje 25 doskonałe ikony dla Windows XP, które obejmują najbardziej popularnych programów, takich jak mIRC, Quake i wiele others.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Golden Icons 1.0
Możesz zastąpić domyślne ikony folderów, skrótów lub aplikacji itp z Złote Ikony, która zawiera zbiór pięknych ikon. Obejmuje on zestaw 5 ikon, które mają standardowe wymiary 128x128, jak i wszystkie ikony są w typowe. Formacie ico.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Free vista icons 3.0
Bezpłatne ikony Vista Jeśli budujesz jakiejkolwiek stronie internetowej, poczty elektronicznej, aplikacji księgowych, zarządzania kontaktami, lub serwera, są idealnym rozwiązaniem, rozmiar pliku Źródło: 1,53 MB, Ikony są oferowane WinXP i 256.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Save Desktop Icon Pos. 2.11.0007
Zapisz położenie ikon na pulpicie. Program OverviewThis daje moc, aby zapisać pozycje ikon na pulpicie. Ikony mogą być ukryte lub pokazane. Te wzory mogą być zapisane i przywrócone w każdej chwili. Nawet specjalne, takie jak ikony Kosza i Moje
 
18

Do darmowego wypróbowania
X-MAC 1500 MAC style application icons 1.0
X-MAC MAC i ikony XP aplikacji stylu X-Mac ikonę kolekcji zapewnia realistyczny styl, który posiada wszystkie główne cechy ikony Mac.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
N Football CL Spain 1 Sports Icon 1.0
Loga drużyny piłkarskiej narodowej lidze Spain.Next generacji Ikony internetowych i Windows. Programiści i projektanci z jednego modelu programowania do budowy bogate doświadczenia użytkowników systemu Windows inteligentnego klienta, które zawierają
 
18

Do darmowego wypróbowania
FontXChange 3.0.0
FontXChange może łatwo przekształcić czcionek OpenType (PS), PostScript Type 1 i TrueType zarówno dla komputerów Macintosh i Windows.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Gradient Tab Bar Icons 1.2
Kolekcja Ikony zakładkę Gradient bar daje ponad 1200 ikon i 4800 obrazów o wysokiej rozdzielczości dla iPad, iPhone i iPod urządzeń.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Free Metro Icons 3.02
Darmowe Ikony Metro to zestaw ponad 100 darmowych ikon dla Windows Phone i systemów Win32.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
free Image 2 Icon Converter 3.2
Konwersja z BMP, JPEG, PNG z przejrzystymi ikonami. można konwertować więcej niż jeden plik w tym samym czasie, można również wybrać kolor przezroczysty. EIP w Image 2 Icon Converter ma wspaniały interfejs, który jest łatwy w użyciu.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Professional Vista Software Icons 1.0
W Profesjonalne Vista Software Icons to program, który ma wiele ikon, które są bardzo przydatne, działają dobrze.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Perfect Bank Icons 2012.1
Zwiększenie pakietu księgowego lub oprogramowania bankowego w atrakcyjnych grafik. Perfect Ikony Bank stanowią liczne koncepcje i symbole związane z księgowością i bankowości, w tym walut, symboli finansowych, plików, klientów punktów procentowych,
 
17

Do darmowego wypróbowania
Basic Toolbar Icons 2015.1
Niezliczone aplikacje nigdy nie osiągnął sukcesu komercyjnego i nigdy nie stał się zwycięzcami w wyścigu konkurencji z tego powodu raczej prosty - twórcy skupiają się na funkcji tylko i całkowicie pomijane zewnętrznej.
 
17

Demo
Perfect CMS Icons 2013.1
Każda aplikacja składa się z kilku warstw, jedną z nich jest jego interfejs użytkownika i wszystkie zawarte w nim grafiki.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Perfect Design Icons 2013.1
Jeśli tworzysz produkt, którego celem jest grafików, nie można sobie pozwolić na brak grupy docelowej brzydkie grafiki.
 
17

Do darmowego wypróbowania
App Bar Icons for Windows Phone 7 2015.1
Windows Phone 7 jest bardziej popularny mobilny system operacyjny, że jego obecni konkurenci, Android i iOS, będzie musiał liczyć się z.
 
17

Do darmowego wypróbowania