Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Large Toolbar Icons 2013.1
Czasy maleńkich ikonek ledwo widocznych nie ma. Jeśli szukasz nowoczesnego i stylowy design dla Ciebie aplikacji `pasku s, za pomocą ikon w dużych rozmiarach. Duży Toolbar Icons kolekcja jest właśnie to, czego potrzebujesz. Ten zestaw został
 
23

Demo
A-PDF Scan and Split 1.0
A-PDF Skanowanie i Split to narzędzie, które pozwala na skanowanie wsadowe, niepowiązanych ze sobą dużych ilości dokumentów, a następnie utworzyć wielu plików PDF oddzielone bazy na puste strony lub kodów kreskowych.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Perfect Transport Icons 2011.1
Perfect Ikony transportowe to kolekcja royalty-free gotowych ikon do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
23

Demo
XP Menu Icons 2011.1
Stworzenie wygodnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i sztuki.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Weapons 1.0
Można zastąpić i dać stylowy wygląd do swojej stronie internetowej lub za pomocą ikony na pulpicie broni zestaw ikon.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Vista Drive Icon 1.4.0.149
Tworzenie Vista-jak wyświetlacz. Vista Drive Icon to darmowy program w stanie zmienić swoje standardowe ikony dysków z mojego komputera do tych, Vista stylu. Ikony obejmują kolorowy poziomy pasek, który pokazuje napędy bezpłatna aplikacja
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Admin Icons 2013.1
Każda aplikacja składa się z kilku warstw, jedną z nich jest jego interfejs użytkownika i wszystkie zawarte w nim grafiki.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Ebay Halloween Icon Installer 2.0
Ebay Halloween Installer Icon automatycznie instaluje eBay Icon Halloween styl na pulpicie komputera, dzięki czemu nie trzeba wpisywać, zapewniając natychmiastowy dostęp do serwisu eBay oficjalnej stronie przez jednego kliknięcia.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
XP Shortcuts 2.0
XP Skróty pozwala tworzyć zarówno klawiatury i skrótów na pulpicie, aby wykonać zamknięcie, restart, i stoją.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
XXConsole 0.96
XXConsole Aplikacja pozwala utworzyć ikonę skrótu do konsoli po raz pierwszy. Po skrót zostanie utworzony, każda późniejsza zmiana jego parametrów muszą być dokonywane za pośrednictwem arkusza właściwości (klikając prawym kliknięciem myszy na
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Metro Style Icon Studio 2013.2
Projektowanie, rysować, importować i konwertować ikony do nowego formatu kompatybilnego Windows 8 Metro.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Dailymotion Icon Installer 1.0
Jak to zrobić To po prostu kładzie Ikona Dailymotion na pulpicie w postaci skrótu pulpitu internetowej, że po kliknięciu, zabierze Cię prosto do strony głównej Dailymotion.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
XP Pack Stock Icons 1
110 Royalty-Free Icons do wykorzystania w sieci i projektów oprogramowania w cenie na każdą kieszeń.
 
22

Do darmowego wypróbowania
PokyShop 1.0
Unikalne narzędzie do dekoracji lub zmienić system Windows. Niezbędna rzecz dla ludzi, których nie przejmowałem standardowe ikony i kursory. To program dla tych, którzy chcą być przydzielone z tłumu użytkowników, które są zadowoleni ze standardowego
 
22

Do darmowego wypróbowania
Job Icon Set 2013.1
Świetny zestaw ikon paska narzędzi powinno pokazać atrakcyjny i spójny styl, pozwalając użytkownikom uzyskać intuicyjne poczucie ich znaczenia, a jednocześnie atrakcyjne dla oka.
 
22

Demo
Perfect Network Icons 2013.1
Perfect Ikony sieciowe jest zbiorem gotowych wysokiej jakości ikon w stylu Windows Vista reprezentujących różne przedmioty związane z sieci: karta sieciowa, kabel, RSS, łącze satelitarne, listonosz, transmisji danych, administrator i innych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Perfect Science Icons 2015.1
Tworzenie zręczny i zawodowych naukowych i inżynierskich aplikacji lub witryn sieci Web szybciej i łatwiej z obszernym zbiorem naukowych ikon.
 
22

Do darmowego wypróbowania
GConvert 1.0 RC1
GConvert jest w pełni funkcjonalny zestaw narzędzi ikonę, która pozwala wyodrębnić, tworzenie, edytowanie, zarządzanie, kompilacji i konwersji ikon.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Audio Toolbar Icons 2015.1
Jeśli pracujesz na interfejs dla muzyki lub dźwięku związane aplikacji lub stronie, lub tworzenie szablonu dla jednego, to najprawdopodobniej trzeba zestaw UI ikon, aby go urządzić, ułatwia nawigację i, oczywiście, utworzyć styl, który wyraźnie i.
 
22

Demo
Icons-Land Vista Style Arrow Icon Set 1.0
 Gotowy zestaw ikon reprezentuje obfitość strzałkami, który zawiera różne kolory, tła, rozmiarów, typów.
 
22

Demo