Ikony pliki do pobrania oprogramowania

IconMAX Icons
Możesz upiększyć ekranu komputera za pomocą IconMAX Ikony, który jest zbiorem 15 ikon. Jest przeznaczony do zastąpienia tych ikon, który używasz domyślnie. Jest darmowy do użytku niekomercyjnego.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Desktop Keeper 3.2
Easy Desktop Keeper daje możliwość zapisywania, przywrócenie, zarządzanie i zablokować pulpit układ, w tym plików i folderów znajdujących się na pulpicie, rozmieszczenie ikon, tapety pożądanym i wygaszacz ekranu.
 
25

Do darmowego wypróbowania
UberIcon 1.0.4
  UberIcon 1.0 to doskonała aplikacja, która pozwala spersonalizować pulpit i zawiera efekty wizualne do ikon. Program ten integruje pulpicie Explorer i innych aplikacji i znajduje się na pulpicie. Możesz łatwo uzyskać dostęp do opcji klikając prawym
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
UPS Icon Installer 1.0
Jeśli używasz UPS na bieżąco, będzie absolutnie miłości ikona UPS Installer. To po prostu kładzie Ikona UPS na pulpicie w postaci skrótu pulpitu internetowej, że po kliknięciu, zabierze Cię prosto do strony głównej UPS . Jego wielki i ciekawy
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Lovely Folders 4.3
 Piękne foldery jest potężnym narzędziem, które pozwala na dostosowanie i zastąpić standardowe ikony folderów dla poszczególnych folderów z dowolnego ikony wzrok.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Science Icon Set 3.8
Science Icon Set to zbiór royalty-free ikony ręki do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
24

Demo
Icons-Land Vista Style Multimedia Icon Set 2.0
Jeśli tworzysz media skupione aplikacji (Windows, Mac OS, Linux), mobilna aplikacja lub strona internetowa, a chcesz go mieć nowoczesny Vista (Aero) styl - następnie dostać te ikony.
 
24

Demo
Small Network Icons 2013.1
Małe ikony sieciowe jest nieodpłatnie zbiór gotowych ikon wysokiej jakości stock reprezentujących różne przedmioty związane z sieci: karta sieciowa, kabel, koncentrator sieciowy, bezprzewodowy, inżynier sieci, bezpieczeństwa sieci, administrator i.
 
24

Demo
Icons-Land Love Vector Icons 1.0
- Wektorowe ikony jest najbardziej niesamowite i pomocny zestaw ikon zawiera ikony idealny dla witryn internetowych randek. Zawiera ikony związane z Love, Valentine? S Day, randki, ślub, prezenty i wiele więcej.
 
24

Demo
Real Vista Project Managment
W tej kolekcji znajdą Państwo pełną gamę ikon, które projekt został oparty na oryginalnej koncepcji z systemem Windows Vista, kolorów i kształtów.
 
24

Do darmowego wypróbowania
4th of July Icons 1.0
4 lipca Icons : fajerwerki, rakiety, wybuchy Red White and Blue 4-te Logo, Statua Wolności i więcej. 18 w komplecie. Zrzuty ekranowe online.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
WebAppers Web Application Icons Set -
 Wszystkie ikony, które są zawarte w aplikacji WebAppers ma następujące formy i rozmiary: PNG i ICO formatów plików; × 4848, 3232 × i 2424 px rozmiary.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
ADC Icon Pack 2 1.0
Dodatkowe Icon Data Ustawia Active Desktop Calendar. Dodaj więcej ikon na pulpicie, w zależności od nastroju.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Game Icons XIII
Opakowanie zawierające Ikony gra dla swoich skrótów. Opakowanie zawierające Ikony gra dla swoich skrótów . Ikony gier XIII to kolekcja, która zapewni użytkownikom ikon reprezentujących gry pictures.the pakiet zawiera kilka ostatnich i
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
HideOE 1.1 Build 6
Teraz łatwo można pokazywać i ukrywać za pomocą programu Outlook Express ręką aplikację HideOE. Musisz po prostu kliknąć dwukrotnie na ikonę, która znajduje się w zasobniku systemowym i jest tworzony przez tę aplikację.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
N Football International Sports Icon 1.0
Logos Football międzynarodowy zespół league.Next generacji Ikony internetowych i Windows. Programiści i projektanci z jednego modelu programowania do budowy bogate doświadczenia użytkowników systemu Windows inteligentnego klienta, które zawierają
 
24

Do darmowego wypróbowania
Windows Toolbar Icons 2.2
Okna Toolbar Icons zestaw to zbiór ponad dwudziestu royalty-free zestawów ikon. Łącznie dosłownie tysiące różnych obrazów, ikony Windows Toolbar opakowaniu dostarcza każdej ikony w różnych formatach, rozdzielczości kolorów, stany wizualnego i
 
24

Demo
Webcrawler Icon Installer 1.0
Ten program po prostu kładzie Ikona WebCrawler na pulpicie w postaci skrótu pulpitu internetowej, że po kliknięciu, zabierze Cię prosto do strony głównej WebCrawler.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
FolderIcon XP 1.02
Zmień ikonę dowolnego folderu z dwóch kliknięć. Wybierz jedną z 129 specjalnie zaprojektowane XP-style icons (kolorowe, ponumerowane, oznaczone foldery) lub użyć dowolnego ikonę. Możliwość rozszerzenia zestawu 262 specjalnie wybranych ikon system
 
23

Do darmowego wypróbowania
SuperIcon 5.1
Budowanie i utrzymywanie bibliotek ikon dowolnie bez limitu liczby ikon w każdej bibliotece.
 
23

Do darmowego wypróbowania