Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Vista Style Business and Data Icons 6.0
Ikony Vista Business i dane stylu 600 unikalnych ikon dla biznesu, finansowe i dane powiązane aplikacje (Pieniądze i waluty, bazy danych i arkusze kalkulacyjne, urządzenia biurowe, ludzi biznesu), rozmiary.
 
32

Do darmowego wypróbowania
3D Glossy Icons 2012.1
3D Glossy Ikony zapewnia zestaw narzędzi z profesjonalnie zaprojektowanych ikon odpowiednich do zastosowania na swojej stronie internetowej, aplikacji lub zakresu dokumentów biznesowych prezentacji, w tym prezentacji pakietu Office za pomocą.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Smile Icon Collection 3.1
Icon Collection Smile to zestaw jasnych emotikony przedstawiające różne emocje przedstawione przez mimikę.
 
32

Demo
Financial Icon Library 4.6
Vista Financial Icon Library jest zbiorem gotowych wysokiej jakości ikon reprezentujących różne obrazy Finansów i handlowych związanych z: dolar, euro, funt i znaki waluty jena, Coin jednym, stos monet, kasy, kosz na zakupy i inne.
 
31

Demo
Icons for Technical Writers 1.0
Zestaw ikon dla pisarzy plików pomocy, oprogramowania, dokumentacji technicznych, przewodników i podręczników użytkownika.
 
31

Demo
Standard Application Icons 2013.3
Gdy nowa aplikacja jest prawie gotowy do wydania, to jest czas, aby pomyśleć o ikonach, które dadzą mu niepowtarzalny wygląd.
 
31

Demo
Large People Icons 2013.3
Duże Ludzie Ikony jest bogaty zestaw w kolorze wyświetlania ikon ludzie różnych zawodów, grup etnicznych, grup wiekowych i ikon genders.
 
31

Demo
3D Business Icons 2013.2
3D Ikony Biznesu doda nowy wymiar do wszystkich swoich stron internetowych i projektów oprogramowania.
 
31

Do darmowego wypróbowania
16x16 Office Toolbar Icons 2011.1
Urząd Toolbar Icons 16x16 kolekcja jest zbiorem royalty-free ikony, które zostały specjalnie zaprojektowane do oddychania nowe życie w pasku dowolnej aplikacji biurowej.
 
31

Demo
NBA Icons
 Teraz możesz zrobić ekran komputera atrakcyjny, zastępując domyślne ikony z 5 pięknych ikon, które są przewidziane przez NBA jest zbiór ikon.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Open Icon Library 0.11
Zbiory biblioteczne zbiory biblioteczne, aby pomóc w pracy. Open Library Icon to poręczne skonsolidowane biblioteki ikon stosowanych w różnych bibliotekach, ekspresy do okien, motywy i innych aplikacji. Ponad 6000 ikon w SVG, PNG i xpm formaty są
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
FontCard 1.5.1b4
FontCard jest haxie modyfikuje menu Czcionka i panel czcionki w Carbon i Cocoa aplikacji.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Large Business Icons 2013
Popraw swoją rachunkowości lub firmy zorientowane na oprogramowanie z łatwo dostępnych profesjonalnych Ikony Duże firmy .
 
30

Do darmowego wypróbowania
Soft Menu Icons 2011.1
Stworzenie wygodnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i sztuki.
 
30

Do darmowego wypróbowania
AAA Extract Resource 1.73
AAA zasobów Extract to program, który może skanować pojedyncze pliki lub określonych katalogów na komputerze oraz map bitowych wyciągowych, ikon glify (obrazy przycisków) i kursory, dźwięki z programów i DLL, OCX, Zasobów Extract etc.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Black & Blue iTunes icon Final
Różne iTunes ikony dla aplikacji. Różne iTunes ikony dla aplikacji. Black & Blue ikonę iTunes to zbiór, który dostarczy Ci z różnymi ikonami iTunes skrótów. Pakiet zawiera 10 aplikacji Rozmiary icons.Icon: 512512, 256256, 128128, 3232, 1616.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Free web development icons 1.0
Możesz pobrać Ikony Web Development z http://www.freeiconsdownload.com. Obejmuje ona ponad 60 ikon, ale te ikony są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows, Mac i Linux. Oferuje najlepsze darmowe ikony z artystów ikona z następującym formacie:
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Icon Creator Editor 1.5.0.6
Program, który pozwala na przechwytywanie, tworzyć i edytować ikony i kursory. Fantastyczny program, który pozwala na przechwytywanie, tworzyć i edytować ikony i kursory. Program pozwala również wyodrębnić ikony z dowolnego pliku lub folderu, ikony
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Linotype FontExplorer X 2.5.2
FontExplorer X wyznacza nowe standardy dla oprogramowania czcionki zarządzania. Linotype ma przyjemność poinformować, brakujące ogniwo do kolekcji czcionek. Z nowym FontExplorer X, zarządzania czcionkami, sortowanie font, zakupy font i odkrycie font
 
30

Do darmowego wypróbowania
IconInvader 1.00.79
IconInvader jest przeznaczony dla następujących celów:   1. zastąpić standardowe ikony folderu do innej ikony. 2. wymienić różne ikony Windows Shell. 3. wyszukiwać i wyodrębnić ikony z różnych plików (*. ico, *. exe, *. dll, *. ocx, *. scr, *. drv,
 
29

Do darmowego wypróbowania