Ikony pliki do pobrania oprogramowania

RealWorld Icon Editor 2010.1
RealWorld Icon Editor jest kompletnym rozwiązaniem dla autorów ikonę oferuje wiele sposobów na tworzenie XP, Vista, 7 oraz Mac ikon i zarządzania bibliotekami ikon.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Standard XP And Vista Icons Edition 7.0
Ponad 2700 ikon XP zaprojektowany specjalnie dla aplikacji baz danych, aplikacji biznesowych, aplikacji internetowych i stron internetowych.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Navigation Icon Set 2.8
Nawigacja Icon Set to zbiór 118 royalty-free ikony ręki do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
33

Demo
Multimedia Icons for Vista 2013.1
Przyspieszenie rozwoju produktów z ikon gotowych! Dlaczego warto spędzić czas uruchamiania projektanta zwrócić ikony, kiedy można uzyskać profesjonalnie zaprojektowaną, łatwo dostępnego pakietu natychmiast i po niższych kosztach Cięcie kosztów
 
33

Do darmowego wypróbowania
Online Icon Set 2013.2
Stworzenie prostego interfejsu internetowego, ale funkcjonalnie jest zadaniem równie zaskakujący dla początkujących jak i profesjonalistów.
 
33

Demo
Standard Chess Icons 2013.1
Gry w szachy Projektowanie i strony internetowe szybciej, standardowe ikony szachy ! Standardowe ikony Szachy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do reprezentowania partii szachów w przestrzeni płaskiej lub trójwymiarowy. Wszystkie białe i czarne
 
33

Demo
Perfect Phone Icons 2013.1
Poprawa komunikacji z aplikacji gotowych, royalty-free ikony telefonu. Zaprojektowane przez profesjonalnych artystów, Perfect Ikony telefonu są stylowe i łatwo rozpoznawalna. Istnieje 61 ikon w zestawie, wszystkie posiadają wspólny styl, kolory i
 
33

Do darmowego wypróbowania
Glossy Business Icons 2012
Niezliczone aplikacje nigdy nie osiągnął sukcesu komercyjnego i nigdy nie stał się zwycięzcami w wyścigu konkurencji z tego powodu raczej prosty - twórcy skupiają się na funkcji tylko i całkowicie pomijane zewnętrznej.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Aha-Soft icons 2009.2
Opracowanie projektu internetowego dla fanów aplikacji lub produkcji kolejnej gry Oszczędzaj czas i wysiłki na tworzeniu własnych dane aplikacji i korzystania z gotowych standardowe ikony aplikacji.
 
33

Demo
O2000 System Icons 1.0
48 lub tak, ikony folderów i systemu wymiany. Wszystkie ikony są okrągłe. Masz piękny, łatwy wygląd lub po prostu spróbować być inny.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Business xp icons collection 3.0
Ponad 2700 ikon XP i Vista ikona zaprojektowany specjalnie dla aplikacji baz danych, aplikacji biznesowych, aplikacji internetowych i stron internetowych.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Perfect Medical Icons 2013.2
Opieka zdrowotna jest ogromna dziedzina wiedzy, która wykorzystuje ogromną tablicę pojęć, symboli, znaków i innych elementów wizualnych.
 
32

Demo
Seanau Icon Collection 6.3
Seanau Icon Collection zawiera 2800 wysokiej jakości royalty-free ikony giełdowe w 256x256, 48x48, 32x32, 24x24 i 16x16 pikseli, pochodzą one w ICO, Icns, PNG, GIF i format obrazu BMP.
 
32

Komercyjny
24x24 Free Application Icons 2013.1
Istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać ikony dla aplikacji. Jednym z nich jest realizacja tych ikon się za pomocą jednej z powszechnie dostępnego oprogramowania do edycji ikon. Ale to może być trudne zadanie, jeśli twoje umiejętności rysowania
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Cool Toolbar Icons 2013.2
Fajne Ikony paska narzędzi jest obszerny zestaw ikon dla nowoczesnych aplikacji. Przynieś swoje projekty do życia i dać im profesjonalny wygląd za pomocą tych kolorowych i dobrze zaprojektowane ikony. Z licznych ikon w pakiecie, jest coś dla
 
32

Do darmowego wypróbowania
GOLDEN Multimedia
 Jest to wszechstronny i kompleksowy lista ikon, które mają zastosowanie do udanych użytkowników biznesowych.
 
32

Demo
Smooth Menu Icons 2011.1
Stworzenie wygodnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i sztuki.
 
32

Do darmowego wypróbowania
BitTorrent Icons
Możesz zrobić ekran komputera piękny z BitTorrent, które zawierają zbiór 9 dziewięć ikony. Możesz użyć tych pięknych ikon na zastąpienie domyślnych nich.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
twotone icons
 Możesz użyć TwoTone zbiór ikon do dekoracji ekranie komputera. Zawiera 76 ikon, które można użyć do zastąpienia domyślne ikony. Do użytku niekomercyjnego, jest bezpłatny.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Vista Drives 1.0
Najważniejsze cechy programu poręczne Vista Drives jest następująca: to ma wbudowane paski postępu w Mój komputer, który jest używany do wyświetlania użytkownikom miejsca na dysku, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy.
 
32

Do darmowego wypróbowania