Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Hardware Icon Set 2007.2
Kolekcja Hardware Icon Set daje zdjęcia z różnych ikon sprzętu. Kolekcja obejmuje BMP, PNG, GIF i ICO, natomiast dołączone są ikony 16x16, 24x24 i 32x32 rozmiarach. Możesz używać tych kolorowych i 256-kolorowe ikony pełnej dla Windows XP i
 
39

Demo
Free Vector Diagram Icons 1.0
Darmowe Ikony wykresie wektorowym Pobierz darmowych ikon Diagram wektor pakiet na swojej stronie internetowej lub aplikacji.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
iPhone Menu Icons 2011.1
Kolekcja iPhone ikony menu dla każdej aplikacji czy Stworzenie interfejsu stronie wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Free WP8 Icons 1.1
Bezpłatne WP8 Icons to zestaw ponad 130 royalty-free ikony dla Windows Phone 8 systemów.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
NFL Icon Installer 1.0
Jeśli używasz NFL regularnie, będzie absolutnie miłości Installer NFL ikona . Program ten położy NFL ikonę na pulpicie w postaci skrótu pulpitu internetowej, że po kliknięciu, zabierze Cię prosto do strony głównej NFL. Jeśli lubisz być informowany z
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Cybersafety Help Button 1.0.11
Australijski rząd S Przycisk Help Cybersafety zapewnia użytkownikom Internetu, w szczególności dzieci i młodzieży, z łatwym dostępem online do informacji cybersafety i pomocy dostępnej w Australii.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
TweakNow DriveShortcut 1.1
Gdy CD, DVD lub zewnętrzny dysk twardy dodane lub usunięte z komputera, Windows będzie emitować wiadomość do wszystkich programów uruchomionych w celu powiadomienia ich o tej nowej zmiany.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Icon Constructor - advanced icon creator 3.54
Ikona Konstruktor konwertuje BMP, JPEG, GIF, PNG, PSD, TGA i TIFF do ikon Windows. Można znaleźć wiele zdjęć w Internecie i konwertować je do ikony do wykorzystania na pulpicie systemu Windows, w aplikacjach i wiele więcej. Obsługuje Windows XP ikony
 
38

Do darmowego wypróbowania
Vista Land Icons 1.0
125 Jakość Vista ikony w nowym stylu Microsoft dla Mac, Windows i Linux.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Amelix Icon Manager 2.5
Menedżer Icon Amelix zapisze żądany układ ikon na pulpicie. Następnie, jeśli coś zmienia układ ikon na pulpicie, można przywrócić żądaną tablicę ikonę za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto, jeśli chcesz, aby inni użytkownicy mogli używać różnych
 
38

Do darmowego wypróbowania
Vista Business Icon Collection 1.0
252 Jednostka graficzna unikalnych Programista, Web Developer i Professional dla świata najbardziej wzmocnionej wysokiej jakości Vista Business Icon Collection s Vista Business Icon Collection s jest doskonała do ogólnej finansów i aplikacji.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Software Icons Collection 1.0
Software Icons Collection to zestaw pięknych ikon vista styl internetowych i oprogramowania.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Perfect Database Icons 2013.2
Perfect Ikony bazy danych jest zbiorem royalty-free gotowych ikon do wykorzystania w różnych produktów bazodanowych, w tym aplikacji, stron informacyjnych i prezentacji.
 
38

Demo
Buddy Icon Constructor FREE 1.1
Buddy Icon Constructor FREE pozwala tworzyć własne ikony kumpel dla on-line komunikatorów (AIM, ICQ, MSN i inne) i forach.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Free Large Twitter Icons 2013.2
Darmowe Duże ikony Twitter obraz słynnego ptaka Twitter w różnych stylach i sytuacjach.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Icons-Land Sport Vector Icons 1.0
 Sześćdziesiąt ikony są zawarte w tym zestaw ikon, które są odpowiednie do specjalistycznych aplikacji, aplikacji mobilnych, stron internetowych, prezentacji i projektów poligraficznych.
 
38

Demo
MINIUM²
MINIUM to kompletny zbiór ikon, które dadzą nowy wygląd do plików i folderów.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Android Status Bar Icons 2013.1
A wielkie aplikacje Android powinny być uzupełnione z ikonami, które pomagają użytkownikom korzystać z funkcjonalności aplikacji prezentując atrakcyjny, jednolity wygląd.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Large Black Icons 2011.1
Duże Czarny Ikony jest jednym z najbardziej wszechstronnych zestaw wydany ikon. Zawiera obrazy dla RSS, Ustawienia, zoom, dolar, euro, stosować, Redo, flaga, mail, wiadomości, godzina, Blokada, łącze, użytkownika, problem, Shift i wykres, jak
 
38

Demo
Chakram Icon Pack
Teraz można łatwo dostosować za pomocą aplikacji desktopowych ręką Chakram Icon Pack. Możesz użyć tego pakietu do zdobienia ikona na pulpicie, jak również przez zmianę domyślnych wygląd ikon.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware