Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Paint Express 1.31
Edytor zdjęć w pełni popiera ICO, CUR, BMP wszystkich formatów kolorów, w tym 32-bit, czyta PNG, JPG, JPEG.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Aqua Soft Icons 1.0
110 Royalty-Free Icons do wykorzystania w sieci i projektów oprogramowania w cenie na każdą kieszeń.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Business Software Icons 2015.1
Ikony Business Software będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego księgowości lub oprogramowania księgowego.
 
41

Demo
32x32 Music Icons 2013.1
32x32 Muzyka Icons kolekcja jest zbiorem royalty-free ikony, które zostały specjalnie zaprojektowane do oddychania nowe życie w pasku narzędzi każdej edycji muzycznego lub musicalu aplikacji sterowania urządzenia.
 
41

Demo
Small Homeware Icons 2013.1
Te dni, wiele z aplikacji są tworzone dla zarządzania zapasami i monitoringu. Osoby pracujące w domu, menedżerów oraz sprzedawców z nich korzystać na co dzień, który wymaga najwyższego poziomu funkcjonalności i komfortu. Dobrze czytelny interfejs
 
41

Demo
Perfect Computer Icons 2013.1
Wszystkie aplikacje, nawet najbardziej wyspecjalizowanych, mają wiele wspólnego z systemami operacyjnymi i komputerami, w których pracują na.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Large SEO Icons 2013.1
Duże ikony SEO to wyjątkowa kolekcja obrazów, reprezentujących różnorodne koncepcje i działania dotyczące optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, Social Media Marketing i promocja strony internetowej.
 
41

Demo
Large Boss Icons 2013.2
Kolekcja Duże ikony Boss to bardzo szczegółowe obrazy reprezentujące różne rodzaje przywódców i forepersons: od armii i policji do kadry kierowniczej, od członków rodziny królewskiej do nauczycieli i administratorów.
 
41

Demo
App Tab Bar Icons for iOS 2.3
Składa się z 99 obrazów o wysokiej rozdzielczości, aplikacja Ikony paska kart dla iOS pomoże programistom szybko wdrożyć stylowych pasków nawigacyjnych, pasków narzędzi i barów zakładki dla iPhone, iPad i iPod aplikacje.
 
41

Do darmowego wypróbowania
App Tab Bar Icons for iPhone 2.2
Oto Ikony aplikacja Tab Bar for iPhone kolekcji, które pomogą każdej iPhone lub iPad programista aplikacji uzyskać jego graficznego interfejsu użytkownika w celu.
 
41

Do darmowego wypróbowania
My Buddy Icons 4.96 B80827
Możesz użyć ikony Mój kumpel narzędzie, aby dostosować, modyfikować lub tworzyć własne AIM (AOL Instant Messenger) Ikony buddy, a następnie przesłać je bezpośrednio do komunikatora AIM.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Flask Icons
 Folder apartament Kolba daje piękne ikony folderu. Zawiera 19 różnych typów folderów z różnych kolorach. Wszystkie zawarte ikony ma taki sam format, ICO, gdy uchwały są 128x128 pikseli.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
xpFolders 9.03
Teraz możesz zmienić pojawienie się ikony folderu za pomocą XpFolders. Jest to w zasadzie zestaw, który zawiera 271 ikon.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
X-Mas Icons 1.0
Domyślne można zmienić wygląd ikon w systemie za pomocą pakietu X-Mas, który zawiera ikony ikony, które pokazuje 11 Boże Narodzenie obrazów związanych, takich jak śnieg i giftboxes Mikołaja, itp.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Icon Explorer 4.2
Ten program pozwoli Ci przeglądać i wyświetlać pliki graficzne i ikony wielu formatów Icon Explorer to darmowa aplikacja do przeglądania, wyszukiwania, wydobywania i zarządzania ikony plików i libraries.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Sofonesia Icon Extractor 1.0
 Przydatna aplikacja Sofonesia Icon Extractor pozwala łatwo i szybko wyciąga ikony z dowolnego pliku.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Core Icon Collection 2
179 unikalnych i 20,410 ikon w pełni edytowalne wektorowych (AI, XAML, design, swf, fh11) i wiele formatów rastrowych (ico, psd, png, bmp, gif, jpg, icns) formats.
 
41

Do darmowego wypróbowania
White Emoticons 1.0
The Fast Studio Icon niedawno wydała nowy, darmowy zbiór ikon: Biały emotikony , który zawiera 15 wspaniałych darmowe ikony.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Icons and Glyphs for Delphi 2013.3
Niech oprogramowania i projektów internetowych wyglądają świetnie! Wzbogać swój produkt lub nową stronę www z łatwo-dostępny, profesjonalnie zaprojektowane Ikony i glify dla Delphi . Zaprojektuj doskonale użyteczny, szybki i atrakcyjny interfejs
 
41

Do darmowego wypróbowania
Free Metro Icons for Windows 2.1
Darmowe Ikony Metro to zestaw ponad 100 darmowych ikon dla Windows Phone i systemów Win32.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware