Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Standard User Icons 2010.1
 Standardowe ikony użytkownika to profesjonalny zestaw ikon, które mogą pomóc stworzyć aplikację, która natychmiast przyciąga użytkowników.
 
46

Demo
Small Housekeeping Icons 2011.1
 Mały sprzątanie Ikony są świetnie wyglądające i ustawić ikony i niedrogie? ll pewno spodoba jeśli? ponownie pracuje na aplikacji sprzątający. Każdy z tych obrazów jest ręcznie wykonane przez profesjonalnych artystów, które naprawdę robi różnicę i
 
46

Demo
Large Symbol Icons 2011.1
Duży Symbol Ikony pakiet jest idealnym wyborem dla każdego projektanta stron internetowych poszukuje do utrzymania wysokiej jakości graficzną reprezentację UI, ale chcą zaoszczędzić czas.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Love Alphabet Big 1 Celebi Icon 1.0
Miłość Alfabet Big używane do wyrażania uczuć do ukochanej osoby lub na plakatach, billboardach, karty, sieci społecznościowych i forums.
 
46

Do darmowego wypróbowania
GoogleCons
Teraz możesz zmienić domyślne ikony systemu za pomocą przydatny program GoogleCons, który daje piękną kolekcję ikon z różnych formatach i rozmiarach.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
SliderDock R 2.1
SliderDock R 2.1 oferuje dużą aplikację, która może pozwolić na łatwe przeciągać ikony do nich dostęp później, klikając dwukrotnie na them.It będzie wyjątkowa przystań, gdzie wygrał `t muszą gonić za tobą ikon, aby uruchomić aplikacji. Wystarczy
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
My Vista FOTO Folders
 Teraz możesz zmienić domyślne wygląd katalogów za pomocą wygodnego programu Moje Vista FOTO Foldery, która zawiera siedem ikon w formacie ICO i wysokiej jakości.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
iPod Shuffle Icons
Wspaniały zestaw 9 ikon dla iPoda ShuffleDesktop ikon zamiennych dla iPoda shuffle 2G. Wszystkie ikony są dostępne w ICO i PNG.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
iPhone Icon Pack
Znajdziesz tu pięć pięknych i wysokiej jakości (256x256 pikseli) ikony w iPhone Icon Pack.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Sites of Summer Icons 1.0
Nowy zestaw kolorowych ikon letnich. Zawiera Baseball, Sceny na plaży, golf, roślin i ogrodnictwo, Palmtrees, ikony sportów wodnych. Plain Fun w Ikony Sun. 65 w ogóle. Sprawdź zrzut ekranu. DARMO i ciesz się!
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
IconLayOut 1.3.1
Mały program, który pozwala na zmianę typu desktop i zapisać ikona ikona layoutThe IconLayOut wniosek został zaprojektowany jako mały program, który umożliwia zmianę typu desktop ikona i zapisać układ ikon.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Aries Icons
Ten zabawny zbiór ikon jest przeznaczony do upiększania ekranu komputera. Jest darmowy do użytku niekomercyjnego.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Bugs sigma style Icons
Domyślne można zmienić wygląd ikon w systemie za pomocą bug Sigma ikony stylu, który zawiera zbiór 5 śmieszne wyglądające ikony.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Facebook Icon 1.0
Facebook Icon umieści skrótu internetowego na pulpicie. Facebook setki Icon s, które można wykorzystać na swojej stronie internetowej, chat, MSN, lub innych zastosowań. Zamówienie Facebook Icon S specjalnie dla Twojej witryny. Facebook to
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
MSN Icon Installer 1.0
Proste w użyciu narzędzie, które będzie zainstalować skrót na pulpicie, po uruchomieniu będzie można dostać się do MSN stronie głównej, nieocenionym narzędziem dla tych, którzy odwiedzają tę stronę, w regularnych podstawach.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Word Press Icon Installer 1.0
Ten program po prostu kładzie Wordpress ikonę na pulpicie w postaci skrótu pulpitu internetowej, że po kliknięciu, zabierze Cię prosto do strony głównej Wordpress.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Freebie Toolbar Icons 3.0
Istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać ikony dla aplikacji. Jednym z nich jest realizacja tych ikon się za pomocą jednej z powszechnie dostępnych programów do edycji ikon. Ale to może być trudne zadanie, jeśli swoje umiejętności rysowania są
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Large Icons for Vista 2013.2
Duże ikony dla Vista jest zestaw bogatych kolorach i polerowane ikony ręki zaprojektowane w tym samym stylu jak w oryginalnych ikon systemu Windows Vista i Windows 7 i Windows 8.
 
45

Demo
Emoticons MSN 1.3
Z tego programu można uzyskać dużo emotikonów, ikony i uśmiechy do wykorzystania w Messenger, e-maile i MSN.  Przy każdym użyciu Emotikonki MSN , prawda Otrzymasz 24 nowe i niesamowite ikony.  Nowe emotikony dodawane codziennie.
 
45

Demo
Vector Application Basic Icons 1.0
Pobierz bezpłatną aplikację Podstawowy pakiet ikon dla witryny lub aplikacji. 12 ikon w formatach PNG, Windows Vista Format ICO i CDR Ilustracje format. FreeVectorDownload.com Oferujemy wysoką jakość Royalty Free Vector Icons, więcej ikon Pls
 
45

Do darmowego wypróbowania