Ikony pliki do pobrania oprogramowania

Small Email Icons 2013.1
Małe ikony E-mail jest zbiorem royalty-free ikony ręki do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
47

Demo
Large Button Icons 2013.2
Czasy maleńkich, ikony interfejsu, ledwo widocznych nie ma. Jeśli szukasz nowoczesnego i stylowy design dla Ciebie aplikacji `pasku s, za pomocą ikon w dużych rozmiarach. Duży przycisk ikony kolekcja jest właśnie to, czego potrzebujesz. Ten zestaw
 
47

Demo
Large Vector Icons 2013.1
Duże ikony Wektor to zbiór ikony ręki reprezentujących różne rzeczy i pojęć. Mogą być stosowane w interfejsach oprogramowania, projektowanie stron internetowych. Ikony o wysokiej rozdzielczości (512x512 pikseli) są idealne do powitalny-ekrany, a
 
47

Demo
Hotel App Tab Bar Icons for iOS 3.1
Składa się z 65 obrazów o wysokiej rozdzielczości, Hotel aplikacja Ikony paska kart dla iOS pomaga programistom szybko wdrożyć stylowych pasków nawigacyjnych, pasków narzędzi i barów zakładki dla iPhone, iPad i iPod aplikacji dla turystyki.
 
47

Demo
Small PNG Icons 2011.1
Small PNG Icons kolekcja jest idealnym wyborem dla każdego projektanta stron internetowych poszukuje do utrzymania wysokiej jakości interfejsu graficznego reprezentacji, ale chcą zaoszczędzić czas.
 
47

Demo
Vector Travel Icons 1.0
Możesz korzystać z tej bezpłatnej ikon wektorowych podróży Pack dla aplikacji i stron internetowych. Zawiera on dziewięć ikon, które są w formacie PNG, a także istnieje również Windows Vista Format ICO i cdr ilustracji jest.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
EmptyDesk 1.0.1
EmptyDesk jest bezp atny atwe w u yciu narz dzie Windows, kt ry pozwala oczy ci sw j pulpit za pomoc jednego klikni cia na przycisk.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Plastic Menu Icons 2011.1
Stworzenie wygodnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika wymaga solidnej wiedzy o podstawach użyteczności i natychmiastową dostępność wysokiej jakości materiałów graficznych i sztuki.
 
47

Do darmowego wypróbowania
MS Office Icon Pack
      MS Office Icon Pack jest ładne opakowanie, które ma na celu pomóc w wymianie standardowe ikony pakietu Office.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Vista Orbs Pack
 Vista Kule Pakiet zawiera 8 wysokiej jakości ikon w obu wariantach PNG i ICO. Zawiera również vista fioletowy kulę oraz Vista, Vista zielony czerwony kula kulę i więcej.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Clean Networking Stock Icons
Czyste Icons sieci przynosi świetne, jak ładny zestaw ikon whichcombines odcieniach gładkich szarości, pomarańczy i blueish kolory, które sprawiają, że wyglądają aktualizowane i świeże.
 
47

Demo
DeskIcon 2.0.0.1
Przeżyj mały i kompaktowy widok pulpitu pulpit z DeskIcon . Ikony na pulpicie, w szczególności w systemach Windows Vista i 7 są dość zbyt duże, a czasem są irytujące, ponieważ prawie zajmuje całe pulpit area.With wykorzystanie narzędzia, można
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
LuckyIcon Art Basic Icon Set (Demo version) 1.2
Daj program świeży wygląd i przy użyciu nowego zestawu ikon. Zestaw zawiera najczęściej używane pasek narzędzi oraz ikony menu. Wszystkie Windows XP style-like icons potrzebne do pozycji w menu z Plik na Pomoc . Wszystkie ikony w formacie PNG,
 
47

Do darmowego wypróbowania
Emoticons 1.0
Wybierz z około 2600 uśmieszków i dodawać emocji do wiadomości. Dodaj emotikonów i emotikony do e-maili i postów internetowych, Baw się z przyjaciółmi i emotikony , które są zaprojektowane tak, aby wiadomości specjalne.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Medical Icon Set 3.8
SibCode Medical Icon Library to kompleksowy zestaw ikon, który obejmuje większość możliwych medycyny związanych z potrzeb aplikacji.
 
46

Demo
Standard City Icons 2013.3
Tworzenie mapy miasta, które wyglądają idealne na ekranie i na papierze. Standardowe ikony City są w różnych rozmiarach i rozdzielczościach, co miasto planuje doskonale czytelne na wszystkich mediach od PDA ekranów odbitki w formacie plakatu.
 
46

Demo
Navigation Toolbar Icons 2011.1
Jeśli aplikacja ma więcej niż jedno okno - i to zapewne przypadek - i opiera się na wielu formularzy wejściowych i stron raportu, gładka i szybka nawigacja staje się jednym z kluczowych czynników determinujących wartość aplikacji dla klientów.
 
46

Demo
Small Hotel Icons 2013.1
Branża hotelarska jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących i lukratywne. Jest to szybko rozwijające się i dostosowania do wymogów nowoczesnego stylu życia. To dlatego istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości oprogramowania w celu
 
46

Demo
JPG to Icon Converter 1.02
JPG to Icon Converter jest darmowy i łatwy w użyciu przekonwertować plik JPG obrazu. Narzędzie ico zrobić własne pliki ikon. JPG to Icon Converter jest tak proste, że nie nigdy nie starał się powiedzieć nic więcej słów szczegółowego przewodnika,
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Desktop Business Icons 2013.1
Pulpit Ikony Biznesu to zbiór royalty-free ikony ręki do stosowania w produktach komercyjnych i osobowych, w tym aplikacji, stron internetowych, blogów i prezentacji.
 
46

Demo