Widżety zagara pliki do pobrania oprogramowania

Maxthon Browser for Android 2.7.1
Nie popełnij błędu, z ponad 550 milionów pobrań jej przeglądarki internetowej PC Maxthon wie jak zrobić web trzask.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Flip PDF for Android 1.6
Proste rozwiązanie do konwersji plików PDF, zdjęć do Rzut Android App Odwróć PDF dla Androida jest skoncentrować się na konwersji PDF i pliki do przenośnych stron Rzut publikacji elektronicznych dla popularnych urządzeń z systemem Android.
 
63

Do darmowego wypróbowania
Comodo Mobile Security 1.0
Comodo Mobile Security (CMS) jest przeznaczony do ochrony urządzeń z systemem Android przed wirusami, aplikacje i ustawienia potencjalnie niebezpiecznych ryzykownych jednocześnie pomagając chronić swoją prywatność i utrzymać system zoptymalizowany.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Android File Recovery 1.0
Czy niespodziewana katastrofa wydarzy i palą się z wściekłości i martwić Czy przypadkowo usunąć nowe pliki lub sformatować kartę SD w telefonie z systemem Android, bez wzbogacić ją na czas Czy może stracić ważne dokumenty z powodu awarii karty SD.
 
61

Do darmowego wypróbowania
GO SMS Theme Blue White 1.6
Niebieski Biały GO Theme SMS działa tylko z GO SMS aplikacji PRO New blue white style z przyszłości Teraz w Twojej devices.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Scooby Doo & the Gang Soundboard 6.8
Scooby Doo SoundBoard wypełnione wszystkie SoundBites klasycznych znasz i kochasz! Ponad 95 dźwięków do wyboru (więcej wkrótce) w tym intro muzyczki i oddzielną stronę dla wszystkich 5 członków gangu (Scooby, Kudłaty, Freddy, Daphne i Velma). Długie
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
iKno android Spy 1.4
iKno jest spy android aplikacji mobilnych, które wypełnia lukę pomiędzy tobą i urządzenia mobilnego, który chcesz monitorować.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
FrostWire for Android 0.6.3
FrostWire to projekt społecznościowy oparty na kodzie źródłowym LimeWire, co oznacza, że jest Gnutella klienta z wszystkich standardowych wzajemnych to peer 2 opcje.
 
50

Demo
ALARM CLOCK BY DOUBLETWIST 1.1.1
Budzik jest hands-down najpiękniejszych app alarm w sklepie Google Play, po doubleTwist Historia s prosty, intuicyjny, bardzo funkcjonalne, aplikacje wspaniały, jak widać z doubleTwist Media Player aplikacji.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
iPast Contact 1.03
Czy kiedykolwiek marzyłeś o spotkaniu starożytnych filozofów i myślicieli Z Kontakt IPast chodzi pół prawda .
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
WIFI File Explorer 1.7.3
1. Za pomocą przeglądarki internetowej można przeglądać, pobierać i zarządzać wszystkich plików na urządzeniu z systemem Android, bez konieczności korzystania z kabla; 2. Wielu przesyłanie plików wsadowych i download na zaoszczędzenie czasu podczas
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Memory Booster for Android 3.7
Memory Booster jest potężnym mobile pamięci i RAM zwiększenie narzędzie specjalnie zaprojektowane dla użytkowników smartfonów z systemem Android.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Kamus Lengkap Pro 5.1
Kompletny i łatwy w użyciu Słownik zawodowe Wydanie na telefon komórkowy. Obsługuje angielski - Indonezyjski, Indonezyjski - angielski, słów, zwrotów, wymowy, regularne i nieregularne funkcje czasownika w tym nieskończonym, Past Simple, participle
 
28

Demo
Titanium Backup Pro 5.1.0.1
Możesz kopii zapasowych, przywracanie, zamrozić (z Pro) aplikacje + danych + linki Market.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Simpsons Prank Calls 6.3
Prank Simpsons Calls SoundBoard aplikacja jest kompletna kolekcja telefonów żart z Bart, Lisa, Homer, Marge, Burns i inne różne postacie w serialu Simpsonowie.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
4Shared PLG 2.0
OŚWIADCZENIE: Ta aplikacja nie obsługiwać dowolny plik z 4shared, to tylko pomaga użytkownikom zrobić szybkie pobieranie plików, które chcą.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Marijuana Wallpapers 2.2
Tapety marihuany to aplikacja na telefon komórkowy ze zdjęciami chwastów na pewno kochają.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
NetQin Mobile Manager 4.2
Menedżer NetQin Mobile przeznaczone są do ochrony użytkowników w kontroli swojego telefonu, z prywatnej przestrzeni w telefonie.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Youni SMS 1.2.3
Youni Messenger DARMOWE jest ogromna poprawa w magazynie wiadomości aplikacji, dużo szybciej, funkcje więcej, z chłodnym UI, Chat / list style, pop-upy, kopia zapasowa / przywracanie, harmonogram, szyfrowanie, czarnej listy, foldery, wiele tematów,.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
TechnoAction 1
Social Media blog obejmujące fajnych nowych stron internetowych i serwisów społecznościowych: Facebook, Google, Twitter, MySpace. Aktualności technologia internetowa, za pośrednictwem RSS dziennika.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware