Wtyczki grafiki pliki do pobrania oprogramowania

Adobe Acrobat Reader 10.1.3
 Można użyć poręcznej i integracyjnego Adobe Acrobat Reader do oglądania, a także wyszukiwanie i drukowanie plików PDF. Obsługuje wszystkie główne platformy obliczeniowe.
 
132

Do darmowego wypróbowania
Wallpaper Xe 1.2
To narzędzie jest Pulpit Changer Wallpaper zaprojektowany, aby zaoferować Państwu pełną i całkowitą kontrolę nad własnymi tapety.
 
99

Do darmowego wypróbowania
Free PowerPoint Templates 5.0
Szablony PowerPoint to potężne wzory do prezentacji wyróżnia się od reszty. DigitalOfficePro prezentuje przed wami największy zbiór PowerPoint Szablony z klasy, stylu i elegancji. Trzask kolejną prezentację z tymi wzrok szablonów PowerPoint!.
 
96

Oprogramowanie typu Freeware
Adobe Illustrator CS5 HTML5 Pack Preview 1
Adobe Illustrator CS5 HTML5 Pakiet zapewnia początkowe wsparcie dla HTML5 i CSS3, SVG rozszerza możliwości w programie Adobe Illustrator CS5, i pomaga łatwo zaprojektować treści internetowych i urządzeń.
 
74

Oprogramowanie typu Freeware
Bing Wallpaper 1.0.0.0
Pobiera aktualny obraz z Bing i ustawia go jako tapetę, z możliwością korekty proporcji.
 
67

Demo
Adobe Pixel Bender Plug-In for Adobe Photoshop CS5 2.3
Adobe Pixel Bender Plug-in do Photoshopa CS5 umożliwia przetwarzanie obrazu filtrów Pixel Bender otwartych w Photoshop CS5.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Caledos Automatic Wallpaper Changer 6.5.6
Cóż, należy komputer stacjonarny bardziej dynamiczne, interaktywne, przydatnych i zabawy z Caledos Automatic Wallpaper Changer .
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
XnView Shell Extension 2.4.0
Ta aplikacja pozwoli Ci łatwo wizualizować wszystkie miniatury można natknąć się na Twoim komputerze.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Rain plug-in for Illustrator 25
Linia i deszcz i orbitalny sprayu plug-in dla programu Illustrator CS5 CS4 CS3 CS2 CS 10.
 
64

Do darmowego wypróbowania
Remove noise for Adobe After Effects 1.5
After Effects plug-in do zmniejszenia hałasu w formie wideo. Czy nie dokłada szczególnych starań, aby szybko i jakościowo, usunąć plik wideo cyfrowego szumu i artefaktów DV. Plug-in ma proste ustawienia i łatwy w użyciu, a jednocześnie i jakościowo
 
63

Komercyjny
Wallpapers Manager 0.5.2
To oprogramowanie pozwala użytkownikom na tworzenie listy plików Windows Tapety (obsługiwane formaty: BMP i JPG) i używać ich jako Windows Desktop images.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Windows Wallpaper Changer 1.3f
Windows Wallpaper Changer losowo wybiera plik mapy bitowej, a czyni to tapety nowy Windows '(czyli obraz widzisz tyle ikon na głównym pulpicie systemu Windows).
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Desktop Wallpaper Rotator 0.9801
Pulpit Rotator Wallpaper obraca się tysiące obrazów na pulpicie przez cały rok. Możesz kontrolować obrazy są wyświetlane i kiedy, tworzyć własne pakiety obrazów (kanałów) i dzielenia się z przyjaciółmi, rodziną lub każdego! Novisso Pulpit
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Canon Easy-WebPrint 2.6.3
Canon Easy-WebPrint wykonuje wspaniale wyglądających stron internetowych umieszczonych na nośniku Canon Bubble Jet drukowania printers.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
ESRI Import for IntelliCAD 1.0
Importuj ESRI dla IntelliCAD jest plug-in do IntelliCAD. Ten plug-in daje IntelliCAD możliwość importowania geometrycznych danych ESRI plików. Importuj ESRI dla IntelliCAD czyta punkty, krzywe i poligony z plików ESRI kształt i tworzy odpowiednie
 
61

Do darmowego wypróbowania
Font Info plug-in for Adobe Illustrator 1.0
Wyświetla nazwy i wersje czcionek dostępnych w programie Adobe Illustrator.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Moonlight Cyclone 1.3.2
Projekt ten został stworzony bo nudzi zmiany tapety 3 razy dziennie. Miałem dużą kolekcję tapet i chciał im automatycznie zmieniony. Jest wiele małych narzędzi w Internecie, które można zmienić tapety dla Ciebie. Jednakże, nie byłem statisfied z
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
2xAV Plug-In for Windows Media Player 3.11
Wypowiadać 2xAV plug-in dodaje speed, które pojawia się i pływa na Windows Media Player podczas odtwarzania audio lub audio / video klipy.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Story Control -
Celem kontroli Story , jest do poprawy tej sytuacji. Control Story daje możliwość przełamania się historie, zachowując kolejność tekstu, jak również zdefiniować niezwiązane historie w logicznej kolejności. Po historie są określone jako Strings
 
59

Do darmowego wypróbowania
Desktop Wallpaper Tool 1.3
Prosty sposób, aby dostosować wielu monitorów tapety na pulpit! Jak pulpit rozmiary zwiększyć z systemach z wieloma monitorami, Pulpit Tool Wallpaper można skonfigurować tapetę tła pokazać dowolnej kombinacji obrazów, zmniejszane, plonów i piecem
 
59

Do darmowego wypróbowania