Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Boy who knew 1.0
Telepatia, jasnowidzenie, prekognicja itp. Paranormal do nas, ale normalne dzieci, które doświadczają ich. Jak można wyjaśnić to, co się z nimi dzieje z ich ograniczonej słownictwa i umiejętności językowych. Fakt, że tak jest dla nich oczywiste, że
 
27

Do darmowego wypróbowania
The Picture of Dorian Grey 1.0
Picture of Dorian Gray, Oscar WildeInnocent młodego Dorian Gray jest jego portret namalowany przez bliskiego przyjaciela.
 
27

Demo
TBS Vehicle Maintenance 6.00
Utwory zaplanowane i zakończone prace konserwacyjne (na podstawie mil, kilometrów lub godzin), stosowania paliwa (zarówno w galonach lub litrach), koszty operacyjne w celu konserwacji, paliwa i oleju, a koszty opon.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Absentee Management System 3.3
AMS jest zastosowanie specjalistycznego oprogramowania, które dostarcza aktualnych informacji zarządczej na temat skutków nieobecności w miejscu pracy.
 
27

Demo
Kitchen 1.0
Organizować wszystkie RecipesAre jesteś zmęczony utraty recepty i konieczności przeszukiwania stosu książek można je znaleźć Wpisz wszystkie swoje przepisy do kuchni , a nigdy nie będziesz miał tego problemu ponownie.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Keyboard Maniac 4.23
Zwiększ wydajność z multimediami makr klawiatury i skrótów. Maniac Keyboard dodaje nowy wymiar do możliwości kontroli aplikacji na komputerze za pomocą wygodne skróty klawiaturowe i dodatkowe klawisze. Umieść muzyki na wyciągnięcie ręki,
 
27

Do darmowego wypróbowania
Atomic Time Synchronization 1.1
Atomic synchronizacji czasu umożliwia synchronizację zegara lokalnego systemu z zegarów atomowych na całym USA. Możesz wybrać swój serwer, wybierz się z regionalnym GMT nalepkę, a następnie można łatwo zrobić synchronizację.
 
27

Demo
Seven Transformation Pack 5.0
Seven Transformation Pack 5,0 to innowacyjny program, który zapewnia kompletne rozwiązanie totransform całego interfejsu użytkownika, w tym 7-tematyczne ekran startowy, ekran powitalny i stylu wizualnym, a także nowe ikony, tapety.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
MyClipboard 1.0
Proste i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie MyClipboard pozwala na użycie skrótów systemu Windows, takich jak Ctrl + C, Ctrl + V, Win + V dostępu do dokumentów w różnych formatach ze schowka.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
CD GUI Builder 1.0
     Knightware CD GUI Builder pozwala zaprojektować własny CD-ROM, graficzny interfejs użytkownika (GUI), szybko.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Clipboard Express Pro 3.5.4
 Schowek ekspresowe Pro jest profesjonalnym i skutecznym narzędziem do zarządzania schowka wielokrotnego przechowywania, które pozwala na kopiowanie i wklejanie regularne używane przedmioty cię.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Hide All 1.0
 Możesz użyć wygodne narzędzie do oprogramowania Ukryj wszystkie dla następujących celów: na ukrywanie ukryć samej aplikacji, tak że nie jest widoczny, jak również, za ukrywanie paska zadań systemu Windows i wszystkie ikony z pulpitu; do pozbycia ze.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Faraway Planet 3D Screensaver 1.0
Piękna% 2C alien planet stylu wygaszacz ekranu piękne, alien planet stylu wygaszacz ekranu pokazujący wody, roślinności i obcy Skya oszałamiająco piękny wygaszacz ekranu 3D tematycznie po obcym krajobraz przedstawiający spokojne, refleksyjne wód,.
 
27

Do darmowego wypróbowania
MultiPaper 1.0
Multiple Wallpaper monitora. Multiple Wallpaper monitora. MultiPaper jest poręczne i niezawodne aplikacja zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom ustawić różne tapety na wielu monitors.When masz drugi monitor podłączony do systemu, to nie można
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
TIO Tools 2.21
TIO Tools to pasek narzędzi Szybkie uruchamianie, który zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanych programów i files.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Windows Feeds gadget Final
Ten stojące / sidebar gadżet wyświetla kanałów RSS na blogu systemu Windows i Klub systemu Windows.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
XWidget 1.5.0.612
Bezpłatna platforma dostosowanie stacjonarnych. Bezpłatna platforma dostosowanie stacjonarnych. XWidget to fajne narzędzie, które pozwala na dostosowanie pulpitu wszystkie potrzebne narzędzia. Jego lekki, poręczny z potężnym wizualnego edytora
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
PHP Evaluator 1.0
PHP Oceniający widget służy jako wygodny interfejs do PHP dla oceny szybkich fragmentów kodu.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Tree Help plugin for the Structured FrameMaker 1.0.0
Funkcjonalność: zwijanie całego drzewa. Rozbudowa całego drzewa. Rozwinięcie drzewa do punktu wstawiania. Trudno uwierzyć, jak wiele prostsze, łatwiejsze i skuteczne te funkcje sprawiają, że autorowi ustrukturyzowanych dokumentów. Funkcjonalność i
 
27

Do darmowego wypróbowania
5 Elements Icons -
Pięć chińskich elementów icons.2 sets1 z symbols1 bez EarthFireMetal drewno, woda, PNG-256x256ICO-32x32-256x256ICNS-32x32-256x256
 
27

Oprogramowanie typu Freeware