Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Personal Document Organizer 2.55
Organizator dokument do domu / szkole / biurze do organizowania, zarządzania i zlokalizować każdy dokument, plik na dowolnym nośniku.
 
31

Do darmowego wypróbowania
CVTracker GOLD 1.2
CVTracker jest relacja pracodawca narzędzie MGT dla osób poszukujących pracy. Pozwala zorganizować kampanię pracy z metryki, szczegóły na który już analizowaliśmy, jakie kontakty masz wykonane, co firmy jesteś badania, kontrolę dokumentów i
 
31

Demo
Doshometer 1.0
Doshometer to zabawny program Windows, który pokazuje, ile pieniędzy zarabiasz, sekunda po sekundzie.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Argus 1.01
Argus to nowy program do monitorowania aktywności systemu w komputerze. To pokazuje te informacje w bardzo wygodny sposób, bez wielkich starań z twojej strony. Argus wykorzystuje silnik motyw XP i zawsze pojawia się na ekranie w odpowiednich
 
31

Do darmowego wypróbowania
Rangelsoft Live-Studio 2.0
Live-Studio to zaawansowane, intuicyjne wizualne narzędzie do tworzenia złożonych aplikacji multimedialnych, prezentacji, e-książki, katalogi, quizy, CD-ROM-ładowarki, programów edukacyjnych.
 
31

Demo
Great Works of Art/The Impressionists 0.165
Duża kolekcja piękne notatki i kartek okolicznościowych, opisujący malowidła słynnego impresjonistów, Cezanne, Moneta, Renoira, Degasa i innych.
 
31

Do darmowego wypróbowania
SoftCollection Impulse Counter 2.4
Counter Impulse SoftCollection obsługuje do 12 licząc procesów za pośrednictwem jednego portu równoległego.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Wallpaper Tray 1.3
Ten program będzie zarządzać pulpicie kolekcję tapet i daje nowe, świeże spojrzenie na pulpicie za każdym razem spojrzeć na it.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MB Free Chinese Astrology Software 1.0
MB Free Software Astrologia chińska określa swój chiński znak zodiaku lub znak zwierząt od daty urodzenia, a także daje odczyt oparty na wielkich mocarstw chińskiego Oracle znany jako I Ching.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Electronic Excel 2007 Tutor 2007.10
Interaktywny program komputerowy, który będzie Pan uruchomiony za pomocą programu Excel 2007 w sześciu do dziesięciu godzin.
 
31

Do darmowego wypróbowania
BEULA 1.10
Bezpłatny łatwe w użyciu przeglądarka do szybkiego czytania umów lub skanowania poprzez End User License przed instalacją nowego oprogramowania na komputerze.
 
31

Demo
Body Treatment volume 2 1.0
Domowy zabieg na ciało łatwo zrobić samemu i można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zabiegi na ciało stały się jednym z najbardziej popularnych zabiegów, a także jednym z najdroższych. You dont trzeba płacić małą fortunę w spa lub spa. Możesz użyć tych
 
31

Do darmowego wypróbowania
FlashOnDesktop 1.0
FlashOnDesktop jest produktem do wytwarzania aplikacji pulpitu i wygaszacz ekranu na podstawie filmu Flash (SWF).
 
31

Do darmowego wypróbowania
Animated Snow Wallpaper 3.0.0
Darmowe pobrać i zainstalować Animated Wallpaper.There Pulpit Śnieg będzie śnieg każdej zimy, ludzie mogą zrobić bałwana i mają śnieżki, to jest tak interesujące. Uwielbiam zimę, a ty Wesołych Świąt! :-)
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Network Pill 1.2
Pill Network został napisany dla osób, które korzystają z ich komputera z wielu różnych kabli sieciowych, np. mobile users.It laptop jest bardzo proste po prostu widać, czy kabel Ethernet jest żywy czy martwy.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Vista BootScreen 1.0
Teraz można łatwo dostosować logo ekranu startowego systemu Windows Vista za pomocą wygodnego aplikację Vista bootscreen.
 
31

Do darmowego wypróbowania
SearchInform Desktop Free 3.0.01
SearchInform Pulpit Free 3.0.01 przyszedł jako poręczne i wygodne narzędzie, które zapewnia pełnotekstowe wyszukiwanie dokumentów na pulpicie. Wyszukiwanie podobnych dokumentów od treści. Szybkie indeksowanie (6 GB / h). Wsparcie wszystkich
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Compact Disc Autolauncher 2.1
Tworzenie plików autorun Twoje CDsThe Compact Autolauncher Disc Wniosek został zaprojektowany, aby pomóc Ci stworzyć autorun plików do płyt CD. Dostosowywanie menu autorun, dodając przyciski, które mogą uruchamiać dowolny plik.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
PsKill 1.12
Windows NT/2000 nie pochodzi z narzędzia wiersza polecenia kill. Można go otrzymać w systemie Windows NT lub Resource Kit Win2K, ale narzędzie zestawy mogą zakończyć procesy na komputerze lokalnym. PsKill to kill narzędzie, które nie tylko robi to,
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Aero Entertainment Pack 1
Pięknie spreparowany zbiór ikon pięknie spreparowany zbiór ikon Aero Entertainment Pack 1 to wspaniały zestaw ikon, które będziesz mógł wykorzystać na komputerze domowym i Teh zmian wygląda plików i folderów.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware