Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

SniperPoint Desktop 1.0
SniperPoint to program komputerowy, który znajduje się na komputerze użytkownika `s. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą podejmować bardzo szczegółowe i zorganizowane przeszukanie Internetu, bez konieczności logowania się do konkretnej wyszukiwarki.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Thoosje Windows 7 Sidebar 2.1.6
Nasze Windows 7 sidebar dla Microsoft Windows XP i Vista ma gadżetów, takich jak odtwarzacze multimedialne, lepkie jest, kalkulatory, Google Search, Yahoo Search, i wiele więcej wyszukiwarek.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
eBookSnap Ebook Creator 1.2
eBookSnap tworzy profesjonalne książki w kilku kliknięć myszką. Sprzedaj swój własny cyfrowy Infoproduct przy zerowym koszcie. Tworzenie nieograniczonej liczby książki, dodać funkcję bezpieczeństwa treści, więc masz pełną kontrolę nad tym, które
 
33

Do darmowego wypróbowania
Hold That Thought 1.00
Szybka, intuicyjna łatwość przechwytywania myśli przełom i włączanie ich do pozytywnych rezultatów.
 
33

Do darmowego wypróbowania
CG Invoicer 1.5
Przeznaczone dla niezależnych właścicieli firm, CG Invoicer pomaga się z potrzeb administracyjnych, dzięki czemu można skoncentrować się na kreowaniu wzrostu firmy.
 
33

Demo
CitrusWriter 1.2
Proste Writer Sprawdź wykorzystuje Deluxe biznesowych lub osobistych 3-on-a-page kontroli.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Manganese Menu 1.0
Program umożliwia określenie ikony (która może być custom image), który znajduje się na pulpicie (lub ewentualnie w zasobniku systemowym).
 
33

Demo
Magical Glass 1.5
Lupa, położone nad kursorem, nakładka jest used.Setup o wielkości magnification.There żadne dodatkowe windows.Does nie utrudniać pracy przez myszy, to jest dobre dla edycji piksel w edytorach graficznych, i to jest proste do badania małogabarytowe
 
33

Do darmowego wypróbowania
QuickPad 1.0
QuickPad to kolejna wersja Keyboard USDA i zdaniu Read-Back połączeniu. QuickPad jest na klawiaturze ekranowej, która pozwoli użytkownikom na tworzenie dokumentów za pomocą myszki komputerowej tylko. Kiedy dokument został utworzony, użytkownik
 
33

Do darmowego wypróbowania
Bill Catchem's BC Tools 1.0
BC Tools pozwala ci zaoszczędzić na rachunku za telefon, wybierz się do usługodawcy i mają zastosowanie do stawek obniżonych oraz bezpłatnych usług telefonicznych.
 
33

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms- 7525V 5.30-2004B
Filler i Postaci, Drukarka Viewer for ... 7525V - Oświadczenie nadawcy Export (SED) i arkusz. Wymagane przez Departament Handlu USA - US Census Bureau - ekonomii i statystyki Administracji - Bureau of Export Administration dla przesyłek eksportowych.
 
33

Demo
Mortgage Prelude 1.0
Podczas Prelude hipoteczny służy jako potężny kalkulator hipoteczny, który oblicza na takie pozycje jak swoje miesięczne płatności, harmonogramów amortyzacyjnych, odsetki, itd.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Doggie Docs 1.00
Ten program jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników pieska wszędzie. Z tego programu można śledzić swoje pieski, ich obraz, ich karty szczepień, można także nagrywać dane na ich osobisty pamiętnik codziennego.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Service Juggler 2.1
Łatwe generowanie i planowania (w tym czasie jazdy) jedno-i / lub multi-zadanie pracy dla pracowników wykwalifikowanych i dostępne.
 
33

Demo
The One Day Webmaster eBook Demo 2
Ten eBook uczy non lub półprofesjonalnych podstawy tworzenia, edycji, przesyłania i zarządzania na stronie internetowej.
 
33

Do darmowego wypróbowania
PressGenie 1.0
PressGenie można obliczyć koszt wszelkich standardowych zadań drukowania z pudełka .
 
33

Demo
Stock Spy 1.2
Spy Zdjęcie jest jedyny w swoim rodzaju oprogramowanie pozwala na natychmiastowe zrozumienie wpływu nowości na ceny i wielkości dla każdej ręki.
 
33

Do darmowego wypróbowania
SimpleMagnifier 6.2
Łatwy w użyciu lupy ekranie komputera. Featuring powiększyć poziomów powiększenia do 10x w ruchomych i dużym oknie obiektywu, SimpleMagnifier pozwala na stronach internetowych, e-mail, zdjęcia, ikony i więcej.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Easy Shred 1.00
Easy Shred to chyba jeden z najmniejszych i najbardziej efektywnych programów dostępnych dla plików rozdrabniania na komputerze.
 
33

Do darmowego wypróbowania
JobGremlin 1.0
JobGremlin minimalizuje ilość pracy, którą trzeba zrobić, aby uzyskać wywiad. Z JobGremlin program można zobaczyć i ubiegać się o pracę w wielu różnych miejscach w internecie w jednym oknie. Do każdej pracy widać, program pozwala wiedzieć, czy
 
33

Do darmowego wypróbowania