Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Neok art Adobe Icons Pack -
Ten Adobe Icon Pack zawiera: PhotoshopPhotoshop FolderPhotoshop LightroomPhotoshop Lightroom FolderIllustratorIllustrator Folder FolderPremierePremiere FlexFlex Folder FireworksFireworks FolderBridgeBridge FolderNeok Art Folder IconFlashFlash Folder.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
ActivIcons 3.36
ActivIcons pozwala na dostosowanie pulpitu systemu Windows ikonę i kursor atrybutów.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Mouse Keyboard Wizard 2.1
 Teraz możesz dostosować klawiaturę, jak chcesz. Można przenieść klawiszy klawiatury wokół, zmienić jego rozmiar lub go ukryć na ekranie. Można wpisać za pomocą tej klawiatury poprzez kliknięcie myszką. Po kliknięciu na dowolny klawisz, że list jest
 
35

Do darmowego wypróbowania
Actual Handy Windows 1.1
Rzeczywiste Handy Windows to program dostosowania okna specjalnie zaprojektowane dla użytkowników Windows 95/98/ME/NT, ale jest również przydatna dla użytkowników Windows 2000/XP.
 
35

Do darmowego wypróbowania
TNNFA 0.4
TNNFA jest rozszerzalny użytkownik słownik skrót z ponad 150 akronimów już wbudowane Idealny do rozszyfrowania czatów i technicznego żargonu.
 
35

Do darmowego wypróbowania
7art Confucius Clock ScreenSaver 1.1
Starożytny chiński mędrzec Konfucjusz powiedział kiedyś: Kto będzie doskonalić swoją pracę musi najpierw wyostrzyć swoje narzędzia.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Patricks Wallpaper Worlds Goin Green 1.0
Oglądaj Koparki, z dobrym koniczyny szczęście spadających liści dookoła. Kolor będzie zielony wszędzie więc się go teraz na pulpicie, jak również poczuć się jak w jednym z duchem cudowny dzień.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
TreePad Lite for Linux 2.1
Nagrodzony, pionier Drzewo strukturze PIM, bazy danych, Advanced Search + edytor tekstu z obsługą hiperłączy, TreePad jest nie tylko bardzo intuicyjny, uniwersalny + mocny, ale również łatwe do zainstalowania.
 
35

Do darmowego wypróbowania
CARCare Mobile Edition 1.0
Carcare Mobile Edition jest opcjonalny dla Desktop Edition carcare. Pozwala na nagrywanie informacji paliwa, usługi, podróż i informacje wydatków podczas podróży. Po powrocie do domu, naciśnij przycisk Hotsync natychmiast zaktualizować swój pulpit.
 
35

Do darmowego wypróbowania
MyPeople 3.7.11
Zachować elastyczne łatwe do zarządzania bazą danych kadrową pracowników. MyPeople utrzymuje zarówno obecnych i byłych pracowników w potężny program, który zapewnia natychmiastowy dostęp do ich rejestrów indywidualnych lub zbiorowych. Z MyPeople ,
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Remove on Reboot Shell Extension 1.0
Czy kiedykolwiek próbowałeś usunąć plik tylko się bał plik błędnego użycia To rozszerzenie powłoki dodaje Usuń na Dalej funkcjonalności Reboot do systemu operacyjnego Windows.
 
35

Do darmowego wypróbowania
MB Free Pisces Astrology 1.0
MB Free Ryby Astrologia zawiera szczegółowy i kompleksowy raport zawierający pozytywne i negatywne cechy osób urodzonych ze Słońcem w danym znaku zodiaku (Ryby) według zachodnich Astrologia.
 
35

Demo
Symtometer 1.0
U pacjenta objawów i mylić o związanej deasease Symtometer będzie taqke do kreatora pytań i na wyjściu zapewni wszelką możliwą desease co prowadzi do konkretnego objawu.
 
35

Do darmowego wypróbowania
MasterFind 1.45
Użytkownicy nie używa wyrażeń takich jak naprawdę niesamowite i Nie mogłem w to uwierzyć , aby opisać szybkość MasterFind znajdujący pliki na swoich komputerach.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Soft191 Panic Status PLUS 1
Panic Station Plus to program, który może ukryć wszystkie otwarte okna (i ich przyciski paska zadań) za pomocą jednego kliknięcia myszy.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Buyers Guide to Turkey Ebook 1.3
Zakup nieruchomości w Turcji. Free Ebook zaprojektowany, aby pomóc potencjalnym nabywcom nieruchomości w Turcji, czy szukają nieruchomości inwestycyjnych, przychodów z wakacji, lub domu stałego. Książka zawiera informacje dotyczące najlepsze tereny
 
35

Do darmowego wypróbowania
myRuler 1.0
MyRuler jest wirtualnym władcą, który może być używany do pomiaru piksele, centymetry, milimetry lub cale na pulpicie.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Cisco latest 640-816 practice exam Demo
Bezpłatne Cisco egzaminu certyfikacji pobrać. Uwaga: przed użyciem tego egzaminu, musisz pobrać darmowe oprogramowanie silnika autotest z http://www.selftestengine.com/selftest_engine.php Zapewnia bardzo skuteczną metodę, aby uzyskać sukces w
 
35

Do darmowego wypróbowania
Vista FAT Partition Recovery 3.0.1.5
Dysk twardy o wiele ważnych plików, ale jest nietrwały. To dlatego, że bezpieczeństwo danych twardy dysk jest zagrożone przez wiele czynników, takich jak atak wirusa i nagłej awarii zasilania. Partycje czasem mogą zniknąć, a dane mogą utracone i
 
35

Do darmowego wypróbowania
Paula 1.0.0.2
Interaktywne, animowane i wyżywienie Interactive animowane i wyżywienie. Narzędzie posiada kilka podstawowych funkcji. Są to: Post-It , jak funkcję, gdzie można trzymać efektowne notatek na pulpicie, który może być przeciągany w dowolnym miejscu na
 
35

Oprogramowanie typu Freeware