Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Win Key Genie 3.1
Win Key Genie 3,1 Automatycznie zapisuje wszystkie wpisywane teksty. Można go pobrać z lub. Rodzaj Auto próbuje rozpoznać zduplikowane słowa pisanego i pozwala automatycznie wykonać słowo naciskając klawisz TAB. www.vsisystems.com -
 
36

Do darmowego wypróbowania
Chimera Virtual Desktop 1.4.1
 Z wirtualnych desktopów teraz można utworzyć do 9 oddzielnych ekranach. To jest świetny program dla Ciebie, jeśli chcesz proste i wygodne rozwiązanie do tworzenia oddzielnych obszarów roboczych dla różnych zadań. Przy jej pomocy można łatwo
 
36

Do darmowego wypróbowania
Framy_white_frame 3.0
Framy: pierwsze cyfrowe ramki do zdjęć cyfrowych wystawiać na komputerach PC. Zmień ją i przenieść go! Framy pracuje jako kolejne okno na pulpicie. To s zdecydowanie najmądrzejszy sposób, aby odsłonić zdjęcia na pulpicie. Brak bardziej nudne tapety,
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Animation Wallpaper 3.0
Wallpaper Animation zmieni metodę standardową tapetę pulpitu. Przełomowa technologia animacji tapety na pulpit, oszałamiający pokaz slajdów tapeta tapety i niespotykany błysk, daje najbardziej innowacyjne tapetę pulpitu animacji.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Fk Desktop 3.017
Dlaczego masz tylko jeden pulpit, jeśli można mieć tyle, ile chcesz Jeśli zainstalowano wiele aplikacji, z pewnością Twój pulpit jest pełna z ikonami i skróty do różnych archiwów i folderów.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Gaia Wallpaper Desktop Pro 1.21
Gaia tapety pulpitu Pro daje możliwość tworzenia wspaniałych tapet, które zostały dostosowane według indywidualnych gustów ci.
 
36

Demo
Desktop Wallpaper Manager 1.1
Desktop Tapety Menedżer pozwala łatwo przeglądać i zmieniać tapetę pulpitu. Bardzo prosty w użyciu i łatwy w obsłudze. Wystarczy tylko podać listę tapety, kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz żądaną tapetę w menu kontekstowym!
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Ambrose Bierce 1.1
Z tego ebooka, będziesz w stanie przeczytać dzieła Ambrose Bierce i spojrzeć na znaczenie, że dał do niektórych słów.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Multi Pos 3.01
Multi Pos jest w pełni funkcjonalnym POS i backoffice pakiet oprogramowania dla branży gastronomicznej, w tym: fine dining (restauracje, bary, kawiarnie, dostawa do domu, przeprowadzić, fast food i kraj clubs.
 
36

Demo
Trade Rocket 1.0
Rocket Trade to program, który wykonuje analizy technicznej i tworzenia wykresów akcji i towarów.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Designweb.co.za - Case Converter 1.0
Proste, ale skuteczne narzędzie do zmiany przypadek słów (od górnej do dolnej części obudowy lub odwrotnie).
 
36

Do darmowego wypróbowania
Shakespeare and the Bible 1.0
Piękny zbiór kart notatek i kart okolicznościowych prezentujących inspirujące cytaty z Szekspira i Biblii towarzyszą wspaniałe zdjęcia ptaków w ich naturalnym otoczeniu.
 
36

Do darmowego wypróbowania
TaskSwitchXP Pro 2.07
TaskSwitchXP to zaawansowane narzędzie do zarządzania zadaniami, które podnosi gdzie Standardowy Windows Alt + Tab Switcher pozostawia off.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Pasteboard 2.0
Podstawowym notebook wielostronicowych, co jest przydatne do przechowywania tekstu podczas wycinania, kopiowania i wklejania pomiędzy różnymi programami.
 
36

Demo
SoftCollection Magnifier 1.01
Opis: Obiektyw, który powiększa o dwa wszystkiego na ekranie. Cechy: * Możliwe jest przesunąć obiektyw ręcznie przez kliknięcie na nim myszą i przeciągnąć w inne miejsce. * Jest to możliwe, aby go przenieść proste odbijając od krawędzi. * Możliwe
 
36

Do darmowego wypróbowania
jobfresherguide 1
Wywiad Infosys GuideFIRST Reguła: Podczas polowania pracy, sprawdzić pocztę na codzień, tak, że nie dostaniesz opóźnione informacji dotyczących testów lub inne tego typu dane.
 
36

Do darmowego wypróbowania
WiFi-Tracker 1.4
Ten widget Yahoo pozwala na monitorowanie stanu sieci WiFi WiFi-Tracker pozwala monitorować status sieci WiFi.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Comp-Inf 1.0
Comp-Inf 1.0is się być twórcze, świeże i dobrze zaprojektowane narzędzie, które wyświetla podstawowe informacje o swojej obciążenia procesora, WLAN sygnału, obciążenia pamięci, systemu operacyjnego, pozycję myszy lub size.Get dysku Comp-Inf jeśli
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
VirtualBox 4.3.8 RC1
 Oto główne cechy VirtualBox, które można wykorzystać jako pełnej wirtualizacji na dysku twardym: to ma wbudowaną pełną Software Development Kit, dlatego nie ma potrzeby, aby napisać nowy interfejs, posiada przyjazny dla użytkownika i dobrze.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Clipomatic 2.01
 Clipomatic jest wolne oprogramowanie do schowka cache, który pozwala, aby pamiętać, co zostało skopiowane do schowka, nawet po nowe dane są kopiowane, oraz pozwala na odzyskanie starych danych.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware