Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Actual Window Decorations 2.0
Rzeczywiste dekoracje okienne oferuje wszystkie wspaniałe cechy z trzech naszych programów nagradzanych, połączone i zintegrowane w jeden wybitny nowego programu.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Omniquad Desktop Booster 1.5
Inteligencja jest w środowisku Windows - Omniquad Pulpit Booster ułatwia życie i czas spędzony przy komputerze bardziej wydajne.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Folder Jockey 1.3.1.4
Jockey Folder to narzędzie Windows, zaprojektowany aby zaoszczędzić czas. Zamiast zawsze polowanie za pomocą Eksploratora Windows, aby znaleźć folder trzeba, wystarczy użyć Folder Jockey iść tam natychmiast. Jockey Folder pozwala zachować jak
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
CleanDesk Organizer 1.3
Automatyczne narzędzie do czyszczenia pulpitu - Wyeliminowanie bałagan z pulpitu Czy kiedykolwiek pracował przez jakiś czas na komputerze i wcięcie w talii dużo czasu, aby przenieść, usunąć pliki ze swojego komputera spowodować utratę pełny przegląd.
 
44

Do darmowego wypróbowania
CreatEmotionsTM Preview Pack n.1 1.0
CreatEmotionsTM przedstawia pierwszy pakiet podgląd Zawsze Lato produktu (ma zostać wydany w 2007 r.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Option Crawler 1.40
Czy jesteś aktywny przedsiębiorca opcje, inwestor, lub po prostu chcesz dowiedzieć się, jak opcje pracy Crawler Option oferuje najłatwiejsze rozwiązanie dostępne za niewiarygodną okazyjnej cenie.
 
44

Demo
SCP Cool Notes 4.1
Fajne Notatki to program, który każdy może korzystać. Super Uwagi siedzi wygodnie w zasobniku systemowym, jeśli zminimalizować może it.You przechowuje żadnych informacji tekstowych, które chcesz, a nawet dodać zdjęcia! Nie ma ograniczeń co do tego,
 
44

Do darmowego wypróbowania
ASI Front Desk 5.01
ASIFD jest ogólny cel i oprogramowanie hotel motel, który może być używany jako oprogramowanie obsługi hotelu, rezerwacje oprogramowania.
 
44

Demo
Window Hider 1.2
Uproszczenie pulpicie (s) i ukryć niepotrzebne okna, pozwalając na ich funkcję. Oszczędność miejsca na biurku z tej poręczne narzędzie.
 
44

Do darmowego wypróbowania
SecureDeskto 1.0
SecureDeskto p bezpiecznie przechowuje twoje ikony pulpitu i skróty. Wykrywa zmiany rozdzielczości ekranu i obszar pulpitu i umożliwia przywrócenie poprzednio zapisanego układu graficznego. SecureDeskto p pochodzi z wbudowanym ułożonych
 
44

Do darmowego wypróbowania
FundCount 2.036
FundCount - oprogramowanie księgowe dla funduszy hedgingowych i partnerstwie Investment FundCount jest potężnym narzędziem śledzenia inwestycji pracować: akcje zwykłe (długa, krótka), opcje na akcje, fundusze inwestycyjne, itp.
 
44

Demo
SenLab02 2.0
Prosty program do podjęcia plik tekstowy z adresami i automatycznie formatować je na etykietach.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Sherlock Holmes - A Library 3.0
Kryminał Kompletny zbiór opowiadań o Sherlocku Holmesie przez Sir Arthur Conan Doyle.
 
44

Do darmowego wypróbowania
EldoS AutoSaveXL 2.0
AutoSaveXL jest dodatek dla MS Excel, który zapisuje pliki używane podczas pracy automatycznie w określonych odstępach czasu.
 
44

Do darmowego wypróbowania
RSVME 1.0
RSVME to bezpłatne narzędzie badania, które integruje się z Outlook i inne pakiety e-mail, i sprawia, że uzyskanie informacji zwrotnych od osób przyciągania.
 
44

Demo
Script Styler Suite 1.7
Script Styler Suite - narzędzia medialne do tworzenia i produkcji mediów stylu produkcji.
 
44

Demo
TradeKeeper 3.2
TradeKeeper jest darmowym pobieranie. Jego podstawowym celem jest automatyzacja zarządzania swoimi transakcji inwestycyjnych i tworzenia IRS Załącznika D do rozliczania podatku. Zapewnia również zysków i strat raporty dla swoich branż. Może być
 
44

Do darmowego wypróbowania
EasyVersionControl 7.5
EasyVersionControl jest arkusz Excel z zaawansowanym features.Download kontroli wersji DEMO na stronie www EasyVersionControl com EasyVersionControl funkcje obejmują: -.. Licznik Version, które mogą być wyświetlane w dowolnej komórki w
 
44

Do darmowego wypróbowania
Many Ways To Cook Eggs 1.0
Wiele sposobów gotowania jajek jest ciekawy przewodnik na osiągnięcie różnych przygotowując posiłki z jaj.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Aquarium Lab 5.2
Właściwie monitorowania i utrzymania warunków akwarium może doprowadzić do akwarium naprawdę piękne i zdrowe.
 
44

Do darmowego wypróbowania