Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

WinSpace Light 3.5
W ciągu ostatnich kilku lat liczba wniosków niezbędnych do realizacji kluczowych zadań biznesowych eksplodował.
 
46

Demo
Freefloat Key*One 1.0.23
Freefloat Key * One zapewnia łatwy w obsłudze, a zarazem potężne narzędzie, które pomaga tworzyć wizualnie i przyjaznych dla użytkownika panele wejściowe dla dowolnym systemie Windows.
 
46

Demo
Task Bar 2.0
Pasek zadań jest przydatna Dock w górnej części ekranu. Hotel oferuje szybki dostęp do najczęściej spotykanych aplikacji na komputerze.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
NextSTART 11.10
NextSTART jest częścią Winstep Xtreme, potężny zestaw aplikacji interfejsu użytkownika zamiennych, które łączą niezwykłą użyteczność z pięknym dla oka.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Desktop Clock Valentines Edition 3.6.186
Zegar na pulpicie jest cyfrowy zegar na pulpicie, który wyświetla godzinę, datę i kalendarz.
 
45

Do darmowego wypróbowania
7art Liquid Clock ScreenSaver 1.1
Każda sekunda naszego życia jest cenny. One wypływać z miękkiej ciekłym rzeki czasu. Sześćdziesięciu sekundach od bardzo cenne minuty. W sześćdziesiąt minut tworząc jeszcze bardziej preciuos godzin. Do 24 godzin tworzą bezcenne dni. Spróbujmy
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
7art White Flower Clock ScreenSaver 1.1
Natural Flower Clock znaleziono w bajce. Teraz można łatwo znaleźć dokładną magiczny czas i datę. Każdy magiczny sekund przeszedł w Białym Zegar Kwiatowy jest pełne miłości. Chcę podzielić się z całym światem.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
AI Robot 6.1
AI Robot jest niezwykle proste w obsłudze oprogramowanie, które automatyzuje powtarzalne zadania szybko i łatwo.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Patricks Wallpaper Shamrock Clock 1.0
Na żywo wspomnienia St Patricks Day. Zegar jest dobrze umieszczony nad wizerunkiem liści Shamrock. Pobierz tę niesamowitą tapetę na pulpicie komputera, aby cieszyć się każdą chwilą z St Patricks Day tam na ekranie.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
The Time Machine 1.32.358.48
Profesjonalnie wyglądające zegary, Skinable kalendarza atomowej synchronizator i organizator.
 
45

Do darmowego wypróbowania
NM Desktop Utils 1.0.0.0
Utils Pulpit NM to zestaw prostych narzędzi. Narzędzia te działa z pulpitu systemu Windows lub z innymi obiektami w pulpicie Windows. Te narzędzia mogą pomóc w celu uproszczenia niektórych operacji na pulpicie systemu Windows lub z pulpitu systemu
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
E-Note V1.20
Czy kiedykolwiek umieścić małe karteczki na monitorze, aby przypomnieć sobie o zbliżających się wydarzeń i rzeczy, które trzeba zrobić E-Note pozwala trzymać notatki na monitorze w formie elektronicznej.
 
45

Do darmowego wypróbowania
MMHotkey 1.0
MM skrótu zapewnia natychmiastową kontrolę nad Windows zabaw kontroli (mikser) oraz ustawienia ekranu za pomocą skrótów klawiszowych zdefiniowanych przez użytkownika.
 
45

Do darmowego wypróbowania
AVI to SVCD 1.0
AVI do SVCD Converter jest kompletnym rozwiązaniem do konwersji plików wideo. To pozwala na konwersję AVI, MPEG1, AVI, MPEG2, AVI, DVD, AVI, VCD, AVI do SVCD . AVI do SVCD to konwerter plików multimedialnych. Obsługuje niemal wszystkie formaty
 
45

Do darmowego wypróbowania
Investment Helper 1.0
Wiodąca pulpit inwestycja aplikacja, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby pobrać, konwersja, eksportować i importować dane dotyczące inwestycji w dowolnym obsługiwanym formacie tekstu ASCII, MetaStock plików danych i ODBC obsługiwanych.
 
45

Demo
Agarin Tech Fleet Management 1.0
Agarin Tech Fleet Management Systems jest # 1 i najbliższych oprogramowanie ciężarówka serwisowa w branży.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Note Studio for Windows 1.4
Potężny notatek systemu dla komputerów PC. Priorytetem jest uzyskanie notuje szybko. Jest inspirowany przez technologię wiki, i pozwala na proste formatowanie tekstu (nagłówki, pogrubienia, stoły, itp.) i notatki, które łączą się razem jak stronach
 
45

Do darmowego wypróbowania
TimeTiger 1.8
Szybki, efektywny czas sieci oprogramowanie śledzenia ludzie faktycznie korzysta. TimeTiger ma ból się czas logowania na projekty i zadania, zapewniając dokładne i aktualne informacje dla planowania projektu i celów analitycznych. Zawiera pełne
 
45

Demo
Aquarium Chemistry 2.00
Ta aplikacja odmierzania elementy zbiornika .. i miał cichlid oparte akwarium przed, ale i włączyć go do soli! Jestem właścicielem rafa i teraz muszę mu aplikację do przechowywania wartości .. tak i stworzył aplikację o kilka snapshotsstores wartości
 
45

Do darmowego wypróbowania
MB Free Gemini Astrology 1.0
MB Free Gemini Astrologia zawiera szczegółowy i kompleksowy raport zawierający pozytywne i negatywne cechy ludzi urodzonych w słońce w danym znaku zodiaku (Gemini) według zachodnich Astrologia.
 
45

Demo