Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Video Wallpaper Master 1.0.2
Z Wallpaper Video Mistrza można znacznie zwiększyć pulpicie grając dowolnego pliku wideo jako tapetę w tle.
 
48

Do darmowego wypróbowania
GenCb128 1.00
Wydrukuj kod 128 kodów kreskowych na etykietach stron. Kilka predefiniowane etykiety strony (Avery, Vicking i inne) dane teleadresowe Import z plików CSV. Wydrukuj z criterias.
 
48

Do darmowego wypróbowania
TrackerPro Rental 11
Time Tracker jest Barcode / Ma, który działa jako interfejs pomiędzy wynagrodzeń, bezpieczeństwa i punktu sprzedaży systemów i czytelników skanowania.
 
48

Demo
iBarcoder_Carbon 1.2
Program pozwala na tworzenie wielu rodzajów kodów kreskowych i wydrukować je na jednym z szablonów Avery etykiety przewidzianych lub zrobić własny format etykiety.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Trellian WorldTime 2
Czas na świecie jest proste w użyciu, ale inteligentnym narzędziem graficznym, które wyświetla w czasie rzeczywistym, nie tylko czas w miastach na całym świecie, ale także można oglądać stref czasowych, które wyświetla dzień i noc na całym świecie.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Gate Security 2.0
Bezpieczeństwo Brama oprogramowanie jest gość oprogramowanie do zarządzania przeznaczone dla wspólnot mieszkaniowych, mieszkanie, firm zarządzających nieruchomościami lub prywatne companies.
 
48

Demo
Social Friendships & Relationship Advice 1.0
Powiem komuś: Kocham cię jest sposobem na pokazanie głębokie uczucie do drugiej osoby.
 
48

Demo
War and Peace 1
Ebook wersja pdf tej klasycznej książki fiction przez Tołstoja
 
48

Demo
Hair Treatment volume 2 1.0
Zdrowsze i bardziej błyszczące włosy to coś, każdy kocha. Mycie włosów to kosmetyk akt utrzymanie włosów w czystości, myjąc je szamponem lub innych detergentów i wody. Odżywki do włosów może być również wykorzystane do poprawy włosom tekstury i
 
48

Do darmowego wypróbowania
Broadcast Clipboard 1.0
Podczas kopiowania z jednego komputera, można wkleić na otherThe Schowek Broadcast aplikacji został zaprojektowany jako małe narzędzie, które będzie monitorować schowka, przesłać zawartość za pomocą UDP multicast do określonej grupy multicast IP i.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Hamsin Clipboard 3.03
Schowek Hamsin jest trzy-w-jednym, łatwym w użyciu narzędzie, które umożliwia rozszerzenie schowka: - śledzenie historii schowka z ostatnich dziesięciu klipów, które mogą być laterreturned powrotem do schowka lub bezpośrednio wklejać do aplikacji,.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Brilliant Computer Gadgets Stock Icons
Brilliant Ikony Gadżety komputerowe zdjęcia Jeden z najczystszych ikon zaprojektowanych można znaleźć wykonane z colorsThis miękkie imponującym stanie pełnej pięknych uni obiektów, które zwykle mają lepsze technologie niż przedmiot opracowany we.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Web Timer 2.0
Program ten wyniesie się ilość czasu spędzanego w Internecie, zapewniając szczegółowy dziennik czasu połączeń i użytkowników.
 
48

Demo
Widget CineTV 4.6
Widget CineTV jest widget desce rozdzielczej, który wyświetla francuskich programach TV.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Studio For Mac
Studio PDF dla Mac jest łatwy w użyciu, ale potężne PDF Editor for Mac, wersje dla systemów Windows i Linux są dostępne.
 
48

Demo
ALC Soft HiP 3.02
 PAK Miękka hop to poręczne narzędzie. Jego najważniejsze cechy to: ukrywanie ikon w zasobniku z załącznikami; Start z systemu Windows, Start z określonym opóźnieniem po starcie z Windows, a start w trybie stealth, wyjście informacji o wystąpieniu i
 
48

Demo
Soma Docs 1.0
Soma Docs jest bezpłatna i ciekawy zestaw, który zawiera 351 Soma Docs ikony
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Sweet System Icons for Linux -
Opis: 12 darmowe ikony inspirowane słodkim wyglądem i niemowlęcym pokoju grafiki. Zawartość: CD, Komputer, Dokumenty, Favorits, foldery, Home
 
48

Do darmowego wypróbowania
Metro UI Colors Changer 2
Metro UI Kolory Changer jest darmowym, który pozwala na zmianę koloru wielu elementów metra Windows 8.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Skully 1.0
Komiczny czaszki nazywa Skully . Jego 2 Cursor się w opakowaniu. Jedna przezroczysta, a druga ... nie. ROR To roztargnienie zabawy
 
48

Oprogramowanie typu Freeware