Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

TexNotes 3.1
Funkcjonalny edytor tekstu, zauważa organizator i wydawca dokument opracowany przez GemX.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Easycab Pro Builder 6.0
Easycab Pro Builder , Rzut mieszkania, oprogramowanie do projektowania obudowy, układ do 45x30.
 
49

Demo
TraderGuard CPR 1.01
TraderGuard CPR (Pattern Recognition świecznik) jest w pełni zautomatyzowane oprogramowanie do skanowania danych w czasie rzeczywistym (na żywo) w obecności prawie 70 najbardziej znaczących wzorców japońskich świecznik.
 
49

Demo
XP Visual Tools 1.6
Wreszcie kompletny zestaw akcesoriów pulpitu systemu Windows XP, XP narzędzi wizualnych jest załadowany we wszystkie potrzebne do dostrojenia systemu Windows XP Desktop.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Desktop Resetter 1.6
Pulpit Resetter jest łatwy w użyciu program, który zapisuje pozycji ikony na pulpicie, tak aby mogły być przywrócone, gdy przypadkowo przeniósł się (np. po granie w gry, zmianą rozdzielczości monitora, upaść, tryb bezpieczny, itp.)
 
49

Do darmowego wypróbowania
Succession Wizard 2.01
Podstawowym celem Kreator dziedziczenia jest uproszczenie całego procesu planowania sukcesji i działać jako narzędzie do identyfikacji potencjalnych luk sukcesji w organizacjach.
 
49

Demo
Shoppingmate (everywhere) 1.5
Shoppingmate - Total Grocery Shopping Management System (TGSMS) pomaga organizować i kontrolować zakupy spożywcze.
 
49

Do darmowego wypróbowania
HideWindow 1.40
Okno Ukryj pozwala ukryć okna lub je zminimalizować do zasobnika systemowego. Konfigurowalne klawisze skrótów pomoże ukryć wszystkie swoje rzeczy osobiste w drugim. Nie stracisz swoje dane (adres e-mail, formularz internetowy, itp.) i będzie można
 
49

Do darmowego wypróbowania
Probability of Default Calculator 1.0
Prawdopodobieństwo kalkulator Domyślny umożliwia estymację prawdopodobieństwa niewykonania zobowiązań zgodnie z wymogami Basel II z wykorzystaniem pięciu lat historycznych danych na częstotliwości domyślnych dla różnych klas ryzyka, pod-klasy i.
 
49

Do darmowego wypróbowania
NetCafe DS 1.3
Standart Funkcje Cafe kontrolne: * Otwórz tabelę * Zamknij * Tabela edytować tabelę * Zwiększenie / zmniejszenie ceny numer tabeli * i AdditionThis Superiorities zaprogramować Inne: * dzienne, miesięczne, roczne sprawozdania * Notebooki Loan *.
 
49

Demo
Atlas Timesheet Software 7.03
Atlas Lite Edition zarządzanie grafik to: - Web-based czas i koszt wejścia i zatwierdzenie cechy-Wbudowany serwer WWW, nie ma innego serwera WWW oprogramowanie wymagane-Wielu użytkowników dostępu do scentralizowanego grafiku, projektu i danych.
 
49

Demo
Animated ScreenGif 2.1
Animated ScreenGif to program, który wyświetla żadnych animowany GIF obrazu na pulpicie.
 
49

Do darmowego wypróbowania
ScreenShot2File 10
ScreenShot2File obejmuje następujące cechy: Szybki; niskie wymagania systemowe, mały rozmiar pliku wykonywalnego, nie marnuj pulpit; sprawia strzały aktywnego okna i cały ekran; tekstowy znak wodny, obsługuje 5 formatów plików graficznych (JPEG,.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Denver Home Loans Retirement Calculator 5.1
Pożyczki Denver domu starców Calculator eBook został zaprojektowany, aby pomóc Ci obliczyć swoje fundusze emerytalne dla miasta Denver Colorado.
 
49

Demo
DupeRAZOR 3.0
DupeRAZOR porównuje pliki przy użyciu najbardziej zaawansowanych i up-to-date technologii porównywania plików i znajduje prawdziwą duplikaty bez względu na to, co nazwa została zastosowana do tych plików.
 
49

Do darmowego wypróbowania
FourDesktops 1.1
Tworzy wielu pulpitów w systemie Windows. Jest on podobny do wirtualnych pulpitów w systemie Linux. Należy pamiętać, że to nie jest wirtualny menedżer pulpitu, FourDesktops faktycznie tworzy trzy pulpity w uzupełnieniu do istniejącego. Posiada
 
49

Do darmowego wypróbowania
Pix Fix 1.1
Fix Pix 1.1 to program, który pozwala na ustalenie przebijał pikseli w swoim screen.All masz zrobić, to uruchomić Fix Pix i przeczytać instructions.Then myszy miga różne kolory i ekran będzie czarny effect.Hover kursor myszy nad martwymi
 
49

Do darmowego wypróbowania
mgWindow Plus 1.0
Szybko zamknąć okno, zakładkę strony WWW za pomocą gestów myszy. MgWindow Plus jest zaawansowana wersja mgWindow, narzędzie umożliwia szybkie sterowanie komputerem za pomocą gestów myszy. MgWindow Plus może kontrolować wszystkie okna, które można
 
49

Do darmowego wypróbowania
uCertify ACE - 9A0-094 practice test 1.2
Zdać egzamin ACE 9A0-094 w pierwszej próbie. 636 pytań o szczegółowe wyjaśnienie i 190 badania notatki. 9A0-094 - Adobe Photoshop CS4 studiów egzaminu ACE zauważa, artykuły i makiety testów. 99% stawki pass, 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Na
 
49

Do darmowego wypróbowania
Sidebar Radio 2.4
Sidebar Radio umożliwia słuchanie radia internetowego z Google Desktop Sidebar. Cechy: # * Nowy * - Dodano możliwość odtwarzania 10 ostatnich podcastów z rozkładanym menu. Wystarczy umieścić swój ulubiony podcast rss w opcjach i pokaże na 10
 
49

Oprogramowanie typu Freeware