Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

eXibition Wallpaper Manager 1.0.0
Dodaj trochę pizzaz na pulpit z oprogramowania WYSTAWA Tapeta s Manager. Teraz możesz wybrać obrazy z dowolnego miejsca na dysku twardym, aby automatycznie obracać się na pulpicie systemu Windows. Pochwal się zdjęcia dzieci, rememeber cudowne
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Vital Desktop Video 1.4
Jeśli zastanawiają się, czy istnieje jakiś program lub aplikację, która pozwala na umieszczenie jakiejkolwiek formie obrazu na pulpicie, łatwo i szybko, wówczas rozwiązanie jest Vital Video Desktop.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Parallels Workstation for Windows 2.2
Parallels Workstation jest najbardziej zaawansowanym, prostym w użyciu, efektywne kosztowo rozwiązanie do wirtualizacji pulpitu dostępne już dziś.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Interactive Desktop Wallpaper Changer 1.0.01
Użyj plików Macromedia Flash jako tapety pulpitu i zmienić te pliki na żądanie użytkownika.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Desktop WallShaper 1.00
WallShaper Pulpit jest łatwe w użyciu narzędzie, aby ustawić tapetę pulpitu umożliwiający niedoświadczonym użytkownikom, aby zmienić układ tapety Windows bez konieczności zajmowania się skomplikowanych ustawień systemu Windows.
 
50

Komercyjny
Custom Addressbook Lite 1.1
Łatwy w obsłudze, mały i bardzo elastyczny program Address Management dla systemu Windows.
 
50

Do darmowego wypróbowania
7art Croaking Frogs ScreenSaver 1.1
Wspaniałe Frogs rechot w bagnach ... Śpiew ich piosenki jak nocne bongi ... guglanie oczy z zielonkawym przypraw ... W tych gwarnych slajdów nas do przejażdżki ... 43 zdjęć z żab w oszałamiającym pokazie .
 
50

Do darmowego wypróbowania
Thermostat Controller 1.01
Program ten pozwala użytkownikowi kontrolować do 20 termostatów z serii RC za pomocą komputera, internetu i telefonu.
 
50

Do darmowego wypróbowania
The Lost World 1.0
The Lost World , Arthur Conan Doyle.Explorer profesora Challengera bierze dość bicie w Londynie, dzięki prasie jego twierdzenia, że dinozaury żyjące istnieją w odległych zakątków Amazonii. Gazeta reporter Edward Malone dowiaduje się, że wniosek
 
50

Demo
RapidGEN 5.0 Pro
Ten w pełni funkcjonalny program, genealogia jest GEDCOM 5.5 kompatybilne i umożliwiają zarządzanie nieskończoność indywidualne i wpisów, jak również. Będzie można zintegrować zeskanowanych zdjęć i innych Medias swojej rodziny w swoich drzew.
 
50

Do darmowego wypróbowania
ZAP! Voice Control 2.0.3
Kontrola programów z twoim głosem. Przechodzenie między oknami, plików i programów. Dostosuj każdy wniosek z nakazami własnego wyboru. Łatwy w użyciu i uczyć się.
 
50

Do darmowego wypróbowania
TBS Home Inventory 6.0
Utwory elementy, które posiadasz w domu lub w biurze, śledzi gwarancji na powyższych pozycji, dla celów roszczeń ubezpieczeniowych, drukuje listę pozycji w porządku pokoju. Ponadto pozwala wyznaczyć osobę, która chcesz inherite element.
 
50

Do darmowego wypróbowania
iMagic's Marble Madness 1.1
Idź zwariowany z Marble Madness! Nagradzany gra logiczna z 2003 roku. Czy można rozwiązać zagadki Przesuń kulki wokół stołu gry stworzyć grupy 3 lub more.Buy teraz tylko 9,95 dolarów (US)! Lub pobierz demo Marble Madness i spróbuj fun.Already kupili
 
50

Do darmowego wypróbowania
FLEETMATE 1.2
FLEETMATE jest uniwersalna, kompleksowa konserwacja oprogramowania do zarządzania flotą, która obejmuje historię konserwacji floty i planowania PM, zużycia paliwa i kosztów całkowitych.
 
50

Demo
Just Click 1.0
BeyondShell jest narzędzie poprawy shell set do okien: pathes Kopiowanie plików do schowka, Tworzenie okno wiersza poleceń w wybranym katalogu; Tworzenie wielopoziomowych katalogach na raz; Raze plik całkowicie; Usuń folder (s) dużo szybciej niż.
 
50

Do darmowego wypróbowania
24 Hours A Day 1.0
Jedna z najlepszych książek zarządzania czasem wszystkich czasów jest wreszcie w formularzu Ebook.
 
50

Do darmowego wypróbowania
DeskTools 1.0
DeskTools jest narzędziem, które może przełączać AlwaysOnTop, ukryć i zminimalizować do zasobnika systemowego.
 
50

Do darmowego wypróbowania
xplore BAC 0.61
Kalkulator ten BAC jest jednym z PoolwarePack programs.PoolwarePack to zbiór 15 no-install, lekki, programy open-source, które są uwalniane do domeny publicznej. To oznacza, że można użyć tego kodu i programów, o cokolwiek chcecie. Nie musisz mi
 
50

Demo
Desktop Lighter 1.4
Zapalniczka pulpitu umożliwia dostosowanie jasności ekranu łatwo i szybko. To może zmienić poziom jasności, okna suwaka aplikacji potencjometr lub skrótów poleceń klawiaturowych. Tak można pracować z dokumentami biurowymi, przeglądanie stron
 
50

Do darmowego wypróbowania
itask mini 1.0
Fajne zadanie programu scheduler z chłodnym spojrzeniem. Zawiera sześć różnych skórek i dobry interfejs graficzny użytkownika. Pomaga scedule komputery z zamykaniem systemu, restart i funkcje wylogowywania
 
50

Demo