Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Multi Desktop 3.00
Wielu Desktop pomaga uruchomić więcej programów i otworzyć więcej okien w bardziej atrakcyjne wizualnie sposób.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Key Mouse Genie 4.1
Czy wiesz, że możesz skonfigurować komputer? Ów klawiatury działać jako mysz? Podczas korzystania z Key Mouse Genie, będzie można to osiągnąć stosunkowo łatwo. Będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji, które można inaczej realizują za pomocą
 
51

Do darmowego wypróbowania
Focus Genie 2.1
Złóż dowolne okno się na początku, automatycznie ustawia ostrość wniosku jak mysz przechodzi nad nim.
 
51

Do darmowego wypróbowania
ManageDesk 2.12
ManageDesk to unikatowy wirtualny menedżer pulpitu. Jest stworzony do podekscytowany wszystkich swoich uczuć. Jej przyjemny design, najwyższa jakość i unikalne cechy przedstawi Państwu niezapomniane chwile komputerów, które zmieniły koncepcję
 
51

Do darmowego wypróbowania
VG Clipboard Master 1.2
Mistrz schowka VG jest bardzo przydatny program, który zapewnia rozszerzone możliwości schowka, pomaga w pracy z komputerem, oszczędzając czas i jest łatwy w użyciu.
 
51

Do darmowego wypróbowania
diskMETA-Pro 1.0
DiskMETA-Pro to profesjonalna wersja diskMETA dysku oprogramowanie do wyszukiwania na dysku.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Wallpaper Master 2.14
Wallpaper Mistrz jest wysoce konfigurowalny zmieniarka tapet i manager. Będzie on automatycznie zmienić tapetę tła z dużą gamą opcji, i jest świetny do indeksowania dużych zbiorów. Możesz tworzyć własne kategorie za pomocą zdjęć na komputerze, i to
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
TransparentWindows 1.40
Każdego dnia można korzystać z wielu aplikacji (klient e-mail, przeglądarka internetowa, edytor tekstu, itp.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Smokin Leprechaun Patricks Wallpaper 1.0
Oglądaj oczy zielono kolei Leprechaun z liści koniczyny ruchu wewnątrz i dookoła. Lucky tapety na dzień pełen szczęścia. Pobierz ten atrakcyjny darmowe animowane tapety Smokin Leprechaun teraz.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Haunted House Diary 1.0
Dźwięk stymulacji stopnie, światła, które go i wyłączać i dzwonki do drzwi, że Ring od siebie nawet wtedy, gdy odłączony, dziwne stukaniach, knockings i rzeczy, które poruszają, upiorne pingpong gry i żyrandole swinging to tylko niektóre z dziwnych.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Epsilon Charting 1.15
Nasz program do tworzenia wykresów EOD jest znakomita aplikacja do tworzenia wykresów, które jest idealne dla początkujących przedsiębiorców.
 
51

Demo
Mobile Phone Tariff Calculator (UK) 1.20
Kalkulator taryfowy Telefon komórkowy, który będzie dokładnie oblicza najlepszą taryfę. Obecnie ma taryfy z O2, Vodafone, Orange i T-Mobile (UK). Nieocenionym narzędziem przy podejmowaniu decyzji na następny zakup telefonu komórkowego.
 
51

Do darmowego wypróbowania
SVL PRO 1.O (VIDEO SURVEILLANCE SYSTEM) 1.6
SLVS PRO 1.0 to aplikacja opracowana specjalnie do celów nadzoru, który działa po wykryciu ruchu. Każdy ruch rejestrowany przez kamerę internetową podłączoną do komputera zostanie zapisany jako inny obraz na dysku twardym. Wykonane zdjęcia są
 
51

Do darmowego wypróbowania
Goa 1.02
Przeżyj piersiach piękno Goa na pulpicie z tej aplikacji od http://www.cafe Goa . Com. Goa jest jednym z najlepszych miejsc funfilled na planecie. Ma ogromny naturalną przestrzeń plaż, które jest jednym z najpiękniejszych na świecie. Czyste,
 
51

Do darmowego wypróbowania
How To Retire With No Money 1.0
Przekonaj się, dlaczego Rzucenie wyścigu szczurów może być jednym z najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie w swoim życiu poprzez Dokonywanie życie pełne książki fragmentów: Wprowadzenie Kiedy pierwszy za pisanie tej książki wybrałem jako tytuł.
 
51

Do darmowego wypróbowania
AltMove 7.8
Mały i łatwy w obsłudze menadżer powiększenia myszy. Czy można przenieść i okien rozmiar, które nie obsługują tej zdolności można zmienić nieprzezroczysty okien. Można ukryć i pokazać okna. Uruchamia programy z wszędzie. Przypisuje kombinacji
 
51

Do darmowego wypróbowania
PoolwarePack 0.61
PoolwarePack to zbiór 15 no-install, lekkich programów open-source, które są uwalniane do domeny publicznej.
 
51

Demo
3DGS Shell Extensions 2.0
Pokazuje Miniatura MDL plików w trybie widoku miniatur Eksploratora Windows; Pokazy Porady Informacje dla MDL plików, obsługuje wszystkie rodzaje Acknex MDL pliku (MDL7, MDL6, MDL5, MDL4, MDL3, MDL2, IDP2, IDPO); Szybki rendering; Konfigurowalny.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Elprime Clock Pro 2.5
Elprime Pro Clock jest Skinable analogowy zegar, przejrzyste zarówno w systemie Windows Vista/XP/2000 i Windows 95/98/Me.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Hands & Foot Treatment volume 2 1.0
Ręce są chyba najbardziej widoczne części ciała. Więc muszą być czyste i piękne, podczas gdy firma oraz od Ci osiągnąć Twój większość pracy z tymi rękami. Nie musisz wykonywać żadnych specjalnych ćwiczeń dla rąk, ponieważ w każdym ćwiczeniu wykonać.
 
51

Do darmowego wypróbowania