Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Wallpapers Bot 1.0.0.3
Dostęp 20,000+ niesamowite tapety na pulpit w jednym kliknięciem. Wallpapers Bot Zbiera popularnych zdjęć i obrazów z różnych źródeł. Łączna liczba tła pulpitu w bazie Wallpapers Bot jest więcej niż 20.000 i nowe tapety są dodawane codziennie. Cechy:
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Just Wallpaper 3.5
Just Wallpaper to fantastyczne narzędzie, które pozwala na zarządzanie i wyświetlić wszystkie tapetę w oknach.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Calcboy 1.1
Calcboy rozszerza zwykły system Windows kalkulatora, aby to portal internetowy obrazu.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
TweakWindow 1.5
Choć TweakWindow ma wiele analogi obecnie dostępne do pobrania w Internecie, nie ma innych narzędzie poprawy okno jest blisko TweakWindow w zakresie użyteczności i liczby oferowanych świadczeń.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Iconbox 1.0
Program wygląda na zminimalizowanie okna i wykonuje swoje pędy, użytkownik może zobaczyć wygląd okna, zanim został zminimalizowany w miniaturze. Użytkownik może przywrócić okno, że chcesz by tylko kliknąć na miniaturkę.
 
5

Do darmowego wypróbowania
AltDesk 1.9.1
Moc współczesnych komputerów wystarczy do uruchamiania wielu aplikacji w tym samym czasie.
 
5

Do darmowego wypróbowania
The Performance Organiser Web Site Generator 2
Generator imprezy Występ Web Site provdes środki dla użytkowników Organizator wydajności do generowania jakości strony internetowej w oparciu o dane zawarte w wydajności Organizator modeli organizacyjnych.
 
5

Demo
AB Sequest 1.11
Program do dzielenia i kontrolowania informacji na żądania usług, reklamacji itp. Przydatne dla zarządców nieruchomości, centrów informacyjnych, wszelkiego rodzaju dystrybucji (woda, gaz, prąd itp.) i innych sytuacji, w których informacje na temat
 
5

Demo
Jobeasy 2.0
Jobeasy , łatwy w użyciu oprogramowania z pełną fledge Konta Wykonane, aby umożliwić użytkownikom uzyskać więcej z mniej wysiłków.
 
5

Do darmowego wypróbowania
KKopy 1.05
Wielokrotnie nagradzane narzędzie kopiowania, wycinania i wklejania w programie Microsoft Word, wybiera fragmenty tekstu w jednym kliknięciem.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Property Intellect Standard 1.0
Intelekt Obiekt jest wiodącym nieruchomości i buy-to-let oprogramowanie do zarządzania dla właścicieli i inwestorów.
 
5

Demo
Kapital 1.0
Profesjonalny system rozliczeń i fakturowania Posiada wsparcie dla powtarzających się faktur, przetwarzania w czasie rzeczywistym kredytowej karty i zarządzania produktem.
 
5

Do darmowego wypróbowania
ReportDepot for .NET 1.7
ReportDepot wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić Państwu w pełni zintegrowanego i przyjaznego dla użytkownika pisarza raportu.
 
5

Do darmowego wypróbowania
CramptonStations:Where is it? 4.0
Gdzie jest to pozwala organizować i śledzić swój dobytek. Produkuje raportów, które mogą pomóc udokumentować każdy traci masz po katastrofie. Plus to pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie wszystko było, kiedy weszła do nich. I będzie śledzić wszelkie
 
5

Do darmowego wypróbowania
HandyNote 1.0
HandyNote daje łatwiejszy sposób podejmowania, organizowania i znaleźć swoje uwagi i informacje.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Stealth Folder Hide XP 9.3
Ukryć folder na komputerze. Z Folder Stealth, folderów i plików nie można usunąć, oglądać, modyfikować lub uruchomić. Folder Stealth działa w trybie Stealth, skrót jest wymagane specjalne pociągnąć do góry. Folder Stealth nie jest widoczne w menu
 
5

Do darmowego wypróbowania
MetWeather 2.34
Pobierz dokładny up-to-the minut pogody dla dowolnego miejsca w Stanach Zjednoczonych, z każdego narzędzia potrzebnego do rzeczywiście widzi pogodę.
 
5

Do darmowego wypróbowania
QuickPin 1.0
Czy masz zdjęcie swojego dziecka / kochanka / przyjaciela / PET jako tapetę Nie sądzisz, że to wygląda trochę dziwnie: rozciągnięty do rozmiarów ekranu, z tych wszystkich ikon na to Czy nie lepiej byłoby go umieścić w ramce i przypiąć go gdzieś na.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Aximion 2009.R2
Aximion to projekt opracowany w celu zapewnienia interfejsu 3D dla Windows, jak systemów operacyjnych.
 
5

Demo
Picture Frame 3.1.6
 Zdjęcia załadować i narzędzie do zarządzania pozwala na przesyłanie obrazów lub folderów zdjęć do Flickr czy Yahoo Zdjęcia konto.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware