Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

PresentPack 1.0
PresentPack to seria Microsoft PowerPoint Templates. Każdy PresentPack opakowanie zawiera 10 tematów podrzędnych każdy z 3 różnych wzorów zapewniając łącznie 30 szablonów w ogóle. Każdy szablon PowerPoint jest profesjonalnie zaprojektowane w tym
 
8

Do darmowego wypróbowania
findpay for Manufacturing 2003 demo 2.1
Program findpay pozwoli Ci szybko i łatwo analizować wszystkie dane z badań produkcyjnych na komputerze z systemem Windows jednocześnie dla dowolnej liczby zmiennych z wydrukowanym raporcie badań, na ile dane pozwolą.
 
8

Demo
PEERNET Reports 2.0
Raporty PEERNET jest WYSIWYG kodów kreskowych pulpit, raportowanie i etykietowania rozwiązanie z ekskluzywnej wsparcie dla kodów kreskowych wbudowany pozwalający na tworzenie dowolnego raportu lub etykietę (z lub bez kodów kreskowych).
 
8

Demo
RICalc 4.0
Finanse oprogramowanie dla Kredyty hipoteczne, kredyty, leasing, oszczędności, fundusze i prowizje Retirement.
 
8

Demo
Personal Finance Quizzes 1.0
Personal Finance Quizy to darmowy program Windows, który pomoże Ci zapoznać się z terminologii stosowanej w osobistych finansów i inwestycji.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Pico-Converter 2.95
     Możesz używać tego potężnego narzędzia Konwerter do konwersji ponad 1600 różnych jednostek miary w 26 kategoriach.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Windows Messenger 5.1.0706
Windows Messenger umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym z innymi kontakty, którzy korzystają z komunikatorów (IM) usług, w tym tych umieszczonych przez Session Initiation Protocol (SIP), jak oferowane przez Microsoft Office Live.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Convert NSF Emails to PST 6.5
 Możesz użyć ekskluzywne oprogramowanie Lotus Notes do konwersji programu Outlook do produkcji następujące konwersje: do konwersji NSF mail, takie jak projekty, terminy, alarmy, załączniki wiadomości e-mail wysyłane z folderów, foldery sub itp.
 
8

Do darmowego wypróbowania
4x4Calc 1.00
4x4OffRoads.com - 4x4 Kalkulator 4x4OffRoads.com - 4x4 Off Road CalculatorUse program do obliczeń dla projektu zmian. Obecnie posiada trzy mini-kalkulatory. Wybierz kalkulator, klikając na różnych kartach. Rozmiar opon CalculatorConverting od metryki
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
eDeskToy for Mac OS 0.1.1.1319.1174
Rozszerzenia pulpitu z zabawkami biurowych w postaci zabawek, takich jak animacje pulpitu.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Screen Saver Control 1.61
Zarządzaj wygaszacz ekranu i moc monitora od tego jest małe narzędzie, które pozwala wyłączyć lub włączyć zarówno wygaszacz ekranu i moc monitora mecz kliknięciem.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Snowman Snow Globe 1.0
Desktop snow globe z padającego śniegu. Wesołych Świąt! Desktop snow globe z padającego śniegu. Wesołych Świąt! Jeśli uruchomieniu dekorację apartamentu na Boże Narodzenie i Nowy Rok, możesz zrobić to samo na pulpicie komputera z Snow Globe Snowman
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
MobileMe Button 2.2
Dot Mac został uaktualniony do Mobile Me, i tak ma przycisk Mac Dot. Teraz można przejść wszystkie swoje MobileMe Mac aplikacji i stron internetowych z tego małego widgetu. Kliknij po lewej lub prawej stronie widgetu przenieść widget na pulpicie
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
WEFUNK 1.0
 Jeśli jesteś użytkownikiem Mac, możesz cieszyć się i słuchać realistycznego i niesamowitą muzyką WEFUNK strumienia Radio. Z tylko jednym kliknięciem myszki możesz grać w swoje ulubione piosenki.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Password Recovery And PDF Password Remover COM
COM PDF Password Remover może być używany do deszyfrowania chronionych plików Adobe Acrobat PDF, które właściciel ustawić hasło, zapobieganie plik z edycji (zmiana), drukowanie, zaznaczenie tekstu i grafiki (oraz ich kopiowanie do schowka), lub.
 
8

Do darmowego wypróbowania
8-X Expert Dextop 1.0
8-X Expert Dextop jest Shell Zamiennik dla Windows. Daje to łączną wygląd Nowoczesne OS. To działa jako warstwa na normalnym Windows Shell. 8-X Expert Dextop przeznaczony jest profesjonalnie, aby dać początkującym użytkownikiem komputera nowy
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Chess Emoticons Icons -
Licencja: Darmowy do użytku osobistego niekomercyjnego, Zawiera link do siteComment Emotikony autora: Chess zestaw ikon zawiera 12 buźkę figury szachowe w Vista (Aero) stylu.
 
8

Do darmowego wypróbowania
My Network Place Metal Suite Icons -
Moja sieć Place.Metal Suite. Moje miejsce sieciowe Suite Metal ma tylko dwie ikony wysokiej jakości, ale są w 9 różnych rozmiarach można wybrać, aby dostosować ikonę domyślnego w systemie Windows.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Vern 3.22
Vern może być autohidden wzdłuż dowolnej z czterech krawędzi ekranu. Ulepszenia w tej wersji obejmują możliwość zmiany pulpitu bitmapy automatycznie i Lock Vern w miejscu, aby zapobiec przypadkowemu ruchowi programu. Okna mini reagować znacznie
 
8

Do darmowego wypróbowania
DVD BitCalc 1.2
Ten mały kalkulator wykonuje niektóre z zgadywanie z podjęciem decyzji w sprawie odpowiedniego wideo i audio przepływności podczas przesyłania analogowego lub cyfrowego wideo z magnetowidów i kamer wideo na DVD lub VCD.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware