Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Phoxel Unit Converter 1.0
Przelicznik Phoxel jest łatwym w użyciu darmowy, które pozwala konwertować od-do każdej jednostki. Możesz wybierać spośród 16 różnych tematów, które obejmuje (Volume, masa, prędkość, energia ... etc).
 
14

Do darmowego wypróbowania
Executive Accounting 5.0
Wykonawczy jest przeznaczony dla firm typu usługi, które wymagają wyrafinowanego systemu rachunkowości.
 
14

Do darmowego wypróbowania
FinanKit 1.0
FinanKit rozwiązać podawanie firm działających z pożyczek pieniężnych i sprawdź rabaty.
 
14

Demo
ADX Toys 2 WD 2.0
ADX Toys 2 WD COM dodatek do programu Microsoft Word, który dodaje podświetlanie składni wybranego kodu źródłowego w bieżącym dokumencie (patrz ilustracja).
 
14

Demo
SizeDesktop3D 1
SizeDesktop 3D pozwala tworzyć swój pulpit 3D, ikony 3d, 3d Pasek zadań, całe się na komputerach w czasie rzeczywistym 3-D środowiska, ale także rozwiązuje problemu niedoboru przestrzeni.
 
14

Do darmowego wypróbowania
The Art of Money Getting 1.0
The Art Of Money Pierwsze PT Barnum pieniędzy umiejętności podejmowania opowiadane w kategoriach humorystycznych jeszcze faktycznych.
 
14

Do darmowego wypróbowania
NoRedEye 1.0
NoRedEye to program, który automatycznie wykrywa i koryguje czerwony problemy ze wzrokiem, który jest często spotykane w obrazach cyfrowych, gdy wykonane przy użyciu lampy błyskowej.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Taskbar Control 2.01c
Co oznacza Control Taskbar zrobić Control Pasek zadań jest proste (i za darmo!) Sposób ustalenia przycisków na pasku zadań systemu Windows, po prostu przeciągnij i upuść. Kto potrzebuje Kontrola na pasku zadań Każdy, kto korzysta z komputera
 
14

Do darmowego wypróbowania
ALEX Toolkit 1.01b
Zbudowany na szczycie HireAbility okazała ALEX r Sum technologia przetwarzania, ALEX Toolkit daje dostęp do dokładnego analizowania informacji udziela i konwersji dokumentów w postaci zwykłego tekstu.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Microsoft hot MB2-634 practice exam Demo
Pobierz bezpłatne Microsoft egzaminu certyfikacji. Uwaga: przed użyciem tego egzaminu, musisz pobrać darmowe oprogramowanie silnika autotest z http://www.selftestengine.com/selftest_engine.php Jest skuteczny, aby uzyskać sukces w każdym rodzaju
 
14

Do darmowego wypróbowania
SliderDock R13
SliderDock jest wywołujący aplikację w kształcie koła 3D. Skupienie dock wykorzystywania dostępu do ikon łatwiejsze, czyniąc je obrócić w kierunku jednego punktu koncentruje się na ekranie z użyciem kółka myszy. Kiedy aplikacja zostanie
 
14

Demo
Sticky Note 2007.2
Sticky Note 2007.2 zapewnia użytkownikom idealnej wirtualnej Sticky Note systemu dla komputerów. Eliminuje to potrzebę tradycyjnego Sticky Note s. Stwarza je praktycznie na pulpicie. Jeśli chodzi o lasy deszczowe to powstrzyma potrzebę papieru
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
News Talk Radio 24/7 Toolbar 4.6
Możesz użyć poręczny dodatek do Firefoksa Wiadomości dyskusja Radio 24/7 Toolbar dla następujących celów: do słuchania radia podczas przeglądania stron internetowych, najlepsze do oglądania wiadomości i aktualności Talk Radio 24/7.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
iLaunch for Pocket PC 1.0
 ILaunch dla Pocket PC jest aplikacją, która wygląda jak iPhone i można zrobić kilka rzeczy, że iPhone nie może zrobić.
 
14

Demo
Amazing Frame Show V1.2.7
Wystawiać swoje zdjęcia w stylowe ramki do zdjęć. Amazing Frame Show to narzędzie przeznaczone do dekoracji zdjęcie swoje zdjęcia w stylowe ramki obrazu na pulpicie komputera. można również przenieść i przeskalować zdjęcie, zmienić, że to
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Counting Sheep 1.2
Counting Sheep jest wyłącznik czasowy dla Mac OS X Tygrysów / Dashboard Leopards, który pozwala słuchać muzyki lub obejrzeć film, gdy jesteś już w łóżku (lub wyjściem z domu, ale wolę to zrobić z approriate odtwarzanie muzyki) .
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Car Rental Widget 1.0
Łatwo jednym kliknięciem sposób porównać ceny i dostępność w ponad 40 firm wynajmu samochodów w każdym mieście i na lotnisko na świecie.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Skin Pack Installer System 3.0
Paczka systemu skóry Instalator jest darmowy i łatwy w użyciu system instalacji, który pomaga w tworzeniu skórek paczki szybko i łatwo.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
TCIconChanger 1.0.0
TCIconChanger pozwala użytkownikowi zmienić ikonę związaną z dowolnego pliku wykonywalnego.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Text Drop 0.8
Przy pierwszym uruchomieniu programu kropla tekstu będzie gotowy, aby utworzyć nowy plik w trybie Edit.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware