Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

CursorFX theme -
  Teraz można dokonać za pomocą systemu atrakcyjny Theme CursorFX cechy pakiet że przejrzystość i różne płynne animacje. Powszechnie akceptowane wśród ludzi świata.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
eReminder Special with DesktopMates 4.1
To bardzo specjalna edycja eReminder Pro jest tak samo ekscytujące jak to jest w pełni funkcjonalny.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Yodm 3D 1.4
  Teraz można korzystać z programu Yodm 3D zamiast DeskHedron ponieważ zużywać mało zasobów systemowych. To jest rzeczywiście DeskSpace że jest taki sam jak w wirtualnym pulpicie.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
AbsoluteControl 2.30
AbsoluteControl - Darmowe Podkręcanie Windows Control & Tools FEATURESontrol ustawienia systemu Windows za pomocą jednego przełącznika uchwał kliknięcie ekranu łatwo za pomocą jednego kliknięcia i automatycznie ustawić najwyższą możliwą.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
SUPER VISTA Networking 1.0
Ten wielki czas jest najbardziej kompletne dzieło zrobiliśmy w tej chwili, z dumą prezentujemy połysk, realistyczny akcji z zaokrąglonymi półki, wygląda jak obiekty 3D można niemal dotknąć.
 
17

Do darmowego wypróbowania
TakeNote 0.6.7
KeepNote pomoże Ci przechowywać swoje notatki klasy, listy rzeczy do zrobienia, notatki badawcze, pozycje dziennika, kontury papier, etc w prostej hierarchii Notebook z formatowaniem tekstu sformatowanego, obrazy i wiele innych.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Wall-Fair 1.3.0
Wall-Fair to profesjonalny, prosty, elastyczny, przyjazny zmieniarka tapety na pulpit. Z pomocą tej aplikacji możesz zmieniać różne wallapapers na pulpicie w danym czasie. Program można również wyłączyć wygaszacz ekranu i obsługi obrazów w losowej
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
CoolDesktop 1.1
Istnieje sześć trybów zorganizować wirtualny katalog na pulpicie Windows. Klikając katalog będzie pokazać lub ukryć skróty, które leżą w nim. Pojawienie Wszystkie elementy mogą zostać zmienione.
 
17

Do darmowego wypróbowania
VirtueDesktops 0.54 Beta 5
VirtueDesktops to jest wirtualny Desktop Manager dla systemu operacyjnego Apple Mac.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
AIHotKey 3.1
Uruchamia programy, otwiera pliki i foldery za pomocą klawiatury, klawisze: Klawisze skrótu.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Premium Action 1.1
Action Premium jest na pulpicie pasek zaprojektowany, aby zapewnić łatwy dostęp do często używanych aplikacji, funkcji systemowych (jak zarządzanie zasilaniem komputera i monitora, otwieranie / zamykanie CD-ROM, klawiatura i mysz, bloku i wiele.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Montage 3.0.577
Montage jest organizatorem i wizualne narzędzie do automatyzacji, który pozwala na korzystanie z systemu Windows wydajniej, oszczędność czasu, jak najbardziej z miejsca na ekranie, i integrowanie różnych aplikacji.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Paddys Gold Factory Patricks Wallpaper 1.0
Zapraszamy do oglądania produkcji złotych monet w fabryce należącej do Ciebie. Pobierz darmowe animowane tapety St Dzień Paddys być szczęśliwym właścicielem fabryki złota na pulpicie.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Rembrandt's Art Collection 1.0
Doprowadzić Malowanie artystyczne Rembrandta van Rijn na pulpicie! Żaden artysta nie połączono bardziej delikatny umiejętności z więcej energii i mocy. Rembrandt jest znany jako malarz barokowy światła i cienia, a jako artysta, który sprzyjał
 
16

Demo
AcFolders 1.1
Jak często korzystasz z Open-Save okna dialogowe Nadszedł czas, aby wzmocnić te dialogi z dodatkowych narzędzi, takich jak skategoryzowanych zakładek, narzędzie do wyszukiwania plików (osadzone bezpośrednio do okna dialogowego), plik / narzędzie.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Simple Business Accounting 2
Zaprojektowany dla właścicieli firm, a nie, księgowych, OWL Simple Business Accounting (SBA) sprawia, że księgowość szybkie, łatwe i niedrogie.
 
16

Do darmowego wypróbowania
MMLIB / Multimedia Library 3.85
Zmień swój komputer w elektronicznego przechowywania plików przez MMLIB. Jesteśmy otoczeni przez obszernych dokumentów: gazety, artykuły, notatki, zdjęcia, strony internetowe. Gdy dokumenty te są przechowywane w bazie danych obrazu, można je łatwo
 
16

Do darmowego wypróbowania
CDswitch 5.39
Narzędzie, które informuje o napęd CD (s) państwa z ikoną w zasobniku systemowym i zapewnia łatwy dostęp do najczęstszych operacji CD-ROM urządzenia i ustawień.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Star Bill of Lading Program 6.00
Gwiazda BOL Program może drukować wszystkie Twoje wymagania konosamentu formularz do standardowej drukarki laserowej.
 
16

Demo
A Journey to the Center of the Earth 1.0
Podróż do wnętrza Ziemi , Jules Verne (1864) Prof Lindenbrook prowadzi jego nieustraszony imprezę na wyprawę do centrum ziemi, poprzez wulkanu na Islandii, napotykając wszelkiego rodzaju prehistorycznych potworów i zagrażających życiu zagrożenia na.
 
16

Demo