Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

UIFriend 2.2.2
UIFriend to poręczne narzędzie Windows, który sprawia, że łatwo zmienić ustawienia ekranu w celu dopasowania każdego użytkownika potrzeby i zachcianki.
 
19

Do darmowego wypróbowania
My Folders 1.2
Zmęczony podwójne kliknięcie w Eksploratorze Windows, aby uzyskać dostęp do samych folderów za każdym razem Możesz umieścić kilka skrótów na pulpicie, ale zbyt dużo miejsca i nie są dostępne, gdy można uruchomić aplikację Następnie Moje foldery.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Pixel Port 1.1
Port Pixel jest lupa, osiem-way wyboru koloru, władcy i kątomierz. Wszystkie funkcje znajdują się na jednej kompaktowej palety pływające.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Chameleon Calendar 1.0
Chameleon Calendar tworzy aktywnego kalendarza na tapetę pulpitu. Ustaw przyjemną atmosferę pracy, dodając pełny funkcjonalny PIM na pulpicie. Chameleon Calendar współpracuje z dowolnym stylu tle, zawsze zapewniając możliwie najlepszy wynik,
 
19

Do darmowego wypróbowania
Cool Calendar 2.0
Najlepszy program Desktop Calendar. Z ch kalendarz , może: 1. Tworzenie kalendarzy z różnych skórek, z różnych środowisk, układy, kształtach i rozmiarach. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. 2. Określ styl wyświetlania dla każdej skóry, dla
 
19

Do darmowego wypróbowania
Universal Desktop Ruler 3.2
Władcy są idealne do prostych odcinkach linii, ale władca być dobrym wyborem do pomiaru długości rzeki lub drogi Co jeśli pomiar odległości wzdłuż dróg z jednego miasta do drugiego Jak można zmierzyć zakrzywione linie z prostym władcy Ruler.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MyLaunchMenu 1.0
MyLaunchMenu - Quick Menu Uruchom Na pasku zadań! Proste i łatwe w użyciu menu szybkiego uruchamiania, który ustawia się w pasku zadań. MyLaunchMenu czyta prosty plik konfiguracyjny automatycznie generuje i alfabetyczna lista Twoich określonych
 
19

Do darmowego wypróbowania
MWAV Toolkit Utility 12.x
Darmowe eScan Toolkit antywirusowe i AntiSpyware do skanowania i czyszczenia komputera z wirusów, adware, spyware, trojany, błędy w rejestrze i inne złośliwe oprogramowanie.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
InfoSpace Drive 1.5
Jeśli jesteś właścicielem jednego lub kilku ogromne dyski twarde funkcjonujących na chwilę, to znaczy, że na pewno doświadczył żmudnych zadań do śledzenia audio, obrazów, plików wideo i innych archiwów rozmieszczonych wszędzie.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Copernic Desktop Search Professional 4.3.0.
Znajdź pliki natychmiast Word, Excel, PowerPoint, PDF, HTML, WordPerfect, tekst, wiadomości e-mail plików ZIP lub załączniki z programu Outlook, Outlook Express, Eudora i Mozilla Thunderbird Notatki programu Outlook, zadania i elementy kalendarza.
 
19

Demo
Disasters of the Deadly Nature 1.0
Katastrofy śmiertelnej natury jest kontrowersyjny, pełen informacji na temat najgroźniejszych katastrof znanych człowiekowi, w tym bombardowania Oklahoma.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Manage Your Contacts 3.8
Tak łatwy w obsłudze, że będziesz miał praktycznie żadnej krzywej uczenia się, ale jest to sport szereg zaawansowanych funkcji, aby pomóc Ci dobrze zarządzać swoją listę kontaktów: * wyszukiwanie, filtrowanie i sortowania wpisów w dowolny sposób.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Bill Catchem's BC InterDial 1.0
Od międzynarodowego Billa Catchem Dialer pozwala ci pożegnać Operator Assisted opłat drogowych.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Shopping List Software - Shoppingmate (US) 1.32
Shoppingmate nie tylko aplikacja Lista jest. To jest twój przydatne narzędzie do zarządzania handlowego. Idź na zakupy z Shoppingmate. Będziesz szybkie, aby dowiedzieć się, co chcesz. Nie zapomnę tego, co należy kupić. Będziesz wiedzieć, ile
 
19

Do darmowego wypróbowania
1-abc.net Personal Diary 1.00
Ten szybki i łatwy w użyciu produkt pozwala zapisywać swoje myśli na co dzień do zabezpieczonego hasłem pliku, który jest zapisany w specjalny silnik szyfrowania tak, że na pewno nikt, ale można otworzyć i zmienić go bez wiedzy waszego hasło i bez.
 
19

Do darmowego wypróbowania
WorldTime 1.1
Czy mały, darmowy program, który pokazuje czas w wielu strefach czasowych! Główne cechy: Wiele stref czasowych. 12/24 godzin Tryb. Poprzedni / Następny dzień.
 
19

Demo
DeskMan Screensaver 1.0
Nowy wygaszacz ekranu zabawy, które będą przypominać o grach komputerowych z dzieciństwa.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Favoritestown 2.03
Favoritestown stanowi wyjątkową, zabawy i skuteczny sposób na przechowywanie i dostęp nie tylko swoje ulubione programy, ale również pliki komputerowe i programy.
 
19

Demo
Zaazu Halloween 1.0
Pobierz Halloween Smiley zestaw z Zaazu. Teraz będzie można dodać do gmail, yahoo mail, Hotmail i Chello ulubione animowane witch smiley, dynia buźkę, trick or treat buźkę i inne Straszny halloween emotikony. Zaazu jest nowe narzędzie, które dodaje
 
19

Demo
BOINC Monitor 8.31
Małe narzędzie w rankingu monitor sidebar gadżet służy do wyświetlania postępu zadań BOINC. 1);
 
19

Oprogramowanie typu Freeware