Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

Round Clock 2005 4.0
Round Clock 2005 Jest zegar atomowy, który przychodzi w obu formatach cyfrowych i analogowych.
 
20

Do darmowego wypróbowania
! The Owl Tree (interactive desktop) 1.0
Nr. 11 rodziny Las Ghost - piękny zbiór ręcznie malowane, dzieci-safe tapety (obecnie interaktywna!). W oparciu o technologię Flash, tych tapet oferują użytkownikowi zupełnie nowe doświadczenie. W rzeczywistości mogą one być stosowane w małych gier,
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Animated Expressing Gratitude Wallpaper 2.0
Zobacz latoroślami pomarańczowo-czerwonej barwie kwiatów tańczących na wietrze, i wyrazy wdzięczności powoli po ekranie w animacji. Pobierz to, aby przypomnieć sobie, aby być wdzięczni i szczęśliwi na Święto Dziękczynienia.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Bounties Of Thanksgiving Wallpaper 2.0
Dazzle ekranu z tym jasne tapety. Świeże kolory rev istotę sezonie z każdym spojrzeniem podjąć. Pobierz darmowe animowane tapety urozmaicić swoje Święto Dziękczynienia.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Which Leprechaun Patricks Wallpaper 1.0
Piękne stworzenie na pulpicie na Dzień St.Paddys. Wybierz jeden z pięciu krasnalami iść na tapetę w tle zielonych chmury w kierunku Ciebie. Pobierz ten wielki tapety na szczęśliwy dzień Paddys St z Leprechaun.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Remote Media Desktop Manager V1.0
Zarządzanie ikony pulpitu, obraz tła i wiadomości multimedialnych w sieci LAN lub sieci domowej.
 
20

Do darmowego wypróbowania
File Information Editor 2.01
Użyj Editor Informacje o pliku zwiększa się łatwo zaktualizować komentarz, z zastrzeżeniem, pól itp.
 
20

Demo
BigScreen 1.5.23
Big Screen jest skróty Virtual mutil kartę graficzną i jej narzędzie wspierające. Big Screen jest wirtualny sterownik graficzny i narzędzia operacyjne Windows 32-bitowych. Jest to potężne narzędzie do wymiany dwóch kart graficznych głowy i funkcji
 
20

Do darmowego wypróbowania
Simple Dispatcher 1.3
W przypadku Wykonawców i fachowcy, Wnioski Harmonogram do naprawy ServiceReceive telefonów klientów, Enter opis problemu (może być zapisana), a następnie zobaczyć kalendarz na 2 pojazdy, harmonogramu.
 
20

Do darmowego wypróbowania
PartyBoard 2003 1.0
PartyBoard jest skomputeryzowana sign-in / książki, który dodaje coś do każdej uroczystości.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Note Central 2.5
Kopiowanie całych dokumentów do schowka jednym kliknięciem funkcją góry mouse.On utrzymuje aplikację dostępną na wszystkich kontroli regulacji times.Transparency pomóc oszczędzać miejsce na biurku.
 
20

Do darmowego wypróbowania
ResChange 2.10
Ta aplikacja wiersza poleceń można zmienić szerokość pulpitu, wysokość, głębokość kolorów i częstotliwości odświeżania czasowo lub na stałe (via przełączników linii poleceń).
 
20

Do darmowego wypróbowania
Premium Clock 2 2.36
Zegar Premium to rewolucyjny program, który pozwala na zwiększenie pulpitu systemu Windows, dodając zegary, tapety i wiele więcej.
 
20

Do darmowego wypróbowania
TirePrices 1.09
Kliknij na Mfg lub rozmiaru lub typu lub Misc. Code, aby zobaczyć 3 cenowe poziomy (List, Sprzedaż i sprzedawców), jak również kosztów. Łatwo zmienić ceny o 1. kliknięcie na oponach, których dotyczy, 2. Wybierając procentowego wzrostu lub
 
20

Demo
FPS to JOULE converter 1.00
Mały prosty program, który umożliwia konwersję FPS do J i wizy-versa. To wymaga wkładu zarówno władzy (czy to fps lub J) oraz masy BB.LozWare.com
 
20

Demo
DABE FreeSales 2005.1208
Bezpłatne proste oprogramowanie sprzedaży i należności dla małych businesses.Modifications i dostosowania oferowany separately.Feedback jest zawsze mile widziane dabe@dabeweb.co.uk.See www.dabeweb.co.uk na więcej, co możemy Ci zaoferować.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Rename All 1.0
Możesz Zmień wszystkie swoje pliki w katalogu lub plików wybranych z wielu katalogu, a następnie Zmień nazwę All z nich z poszczególnych funkcji click.
 
20

Do darmowego wypróbowania
WinSnapShot Lite 1.0
Lekki i łatwy w użyciu okna (screen) narzędzie do przechwytywania. Kliknij na ikonę programu w zasobniku-sys, przesuń kursor na okno, które chcesz przechwycić, naciśnij klawisz Print-Screen - windows jest teraz w schowku. Wybierz dokument, który
 
20

Demo
Skin Treatment volume 3 1.0
Nasza skóra jest najbardziej narażone części ciała, które musi nieuchronnie przetrwać próbę charakteru i czasu.
 
20

Do darmowego wypróbowania
desktop-screenshot 1.0
Marka zrzut pulpitu lub jego części oraz automatyczne ładowania Internecie. Spowoduje to automatyczne wygenerowanie link na swojej stronie lub forum.
 
20

Demo