Programy użytkowe pulpitu pliki do pobrania oprogramowania

GeekAlarm 1.65
GeekAlarm to wyjątkowy sposób, aby śledzić, kiedy należy zrobić sobie przerwę podczas korzystania z komputera.
 
22

Do darmowego wypróbowania
X2Net WebCompiler 2.00
Potężny Compiler HTML produkuje. Exe do dystrybucji z grupy stron HTML. Wbudowany ultra szybkie wyszukiwanie, ulubionych i zarządzanie historią, ochrona strony, hasła, trybu kiosk, przetwarzania formularzy itp. Wbudowany instalator / deinstalator,
 
22

Demo
Retirement Savings Planner 2003.9
Najprostszy, najszybszy sposób zaplanować swoją strategię oszczędności emerytalnych. Czy jesteś wystarczająco oszczędzania na emeryturę Planner Emerytura będzie ci odpowiedź. Intuicyjny jeden projekt ekran pomoże opracować strategię oszczędnościowe,
 
22

Do darmowego wypróbowania
Invoice Sheet Manager 4.1
Faktura Menedżer Sheet tworzy profesjonalny faktury dla swojego klienta. Można wprowadzić numer, opis przedmiotu, ilość, cena jednostkowa, jaki procent podatków lokalnych i federalnych, a reszta zostanie obliczony szczegółowo dla Ciebie. Każda
 
22

Do darmowego wypróbowania
TBS Mail List 6.00
List Poczta TBS śledzi nazwy i adresy do osób, które odpowiadają, śledzi również kartki świąteczne wysyłane i odbierane.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Understealth Instant Messenger 1.0
Understealth Instant Messenger nie jest tak jak innych posłańców, ponieważ może to być związane z dowolnym systemem z systemem RNA Server Edition S Natychmiastowe Server Messenger.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Virtuoso CD-AutoRun Creator 1.0
Virtuoso CD-AutoRun Creator jest potężnym, łatwym w użyciu AutoRun Software.Using tego programu można stworzyć swój cd-autorun program bardzo łatwy i quickly.You może stworzyć swój ekran powitalny, okno Pliki z których można executeyour plików lub
 
22

Do darmowego wypróbowania
Credo Contact Manager 1.0
Kompletne rozwiązanie do zarządzania kontaktami - Książka adresowa. Kontakt Credo Menedżer Ver. 2.0.2 jest łatwy w użyciu oprogramowania do zarządzania. Jest chroniony hasłem, z możliwością włączenia / wyłączenia hasła logowania w programie
 
22

Do darmowego wypróbowania
A Christmas Carol 1
Jest to ilustrowany PDF wersja Karola Dickensa klasyczny Novel.This Ebook wolne od Vinnys A1 Store wraz z pełnym odsprzedaży praw.
 
22

Do darmowego wypróbowania
OptiHint 1.0
OptiHint zwiększa standard wskazówkę powłoki systemu Windows lub etykieta narzędzi, zapewniając wizualne zajrzeć do pliku pod myszki użytkownika.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Animated Weather Widget 2.3
  Jeśli uważasz, że widżety pogodowe i aplikacje Android smartfony są nudne i otwór, spróbuj Animated Weather.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Open Visa Pen 0.01
Przydatny program Otwórz Visa Pen wymaga nowoczesnego sprzętu system operacyjny Windows Visa Pen do pracy.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
CPUSpy Widget 1.1
 Teraz możesz zachować się się na bieżąco o swoich działaniach i obciążeń procesora za pomocą wolnego i małe CPUSpy Widget.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Microsoft Management Pack Notifier 1.0.0004.0000
Ten pakiet zarządzania umożliwia generowanie alertów informacyjnego zaktualizowanego pakietu zarządzania są released.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
DesktopSaver 2.0.3
Teraz można łatwo przywrócić pozycję ikon, które zostały zakłócone przez katastrofy aplikacji lub zmiana rozdzielczości z niesamowite aplikacji oprogramowania DesktopSaver. Jest bardzo łatwy w użyciu dla każdego.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
IDelight (formerly Desktop Picture Frame) 4.2.0.642
Aplikacja wyświetla pokaz slajdów na rogu ekranu z efektami wizualnymi Ta aplikacja wyświetla pokaz slajdów na rogu ekranu z wizualnym effectsIDelight pozwoli na tworzenie pokazów slajdów z różnych ramek oryginalne i efektowne, a następnie zapisać go.
 
22

Demo
JumpKeys 1.21
Klawisze wyboru (przełączania) Windows narzędzie, które wykorzystuje klawisze wyboru (przełączania) okna, minimalizowanie, maksymalizowanie i wykonanie okien zawsze na wierzchu.
 
22

Do darmowego wypróbowania
MB-Ruler Pro 4.0
Narzędzie do pomiaru odległości i kątów + loupe narzędzie do pomiaru odległości i kątów na pulpicie przy użyciu różnych instrumentów miara jak trangular władcy systemu coordiante, double włosów, polgon krzyż, łamanej, koła, .
 
22

Demo
DockDoctor 1.2
Kiedykolwiek chcesz możesz mieć dok tęczy a może chcesz zaparkować przystań na niektóre trawy, Cóż z DockDR wybór należy do Ciebie.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
AeroRainbow 2.5
AeroRainbow jest narzędziem, co zmienia kolor z Windows Aero w kolejności losowej lub pre-definiowany listy kolorów.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware