Narzędzia GIF pliki do pobrania oprogramowania

Framy Heart 1.0
Możesz zwiększyć swoje tapety i pulpit poprzez dodanie stylowe ramki i jest możliwe ze względu na poręczne narzędzie oprogramowania Framy Serca.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Exifer 2.1.5
 Aby zorganizować metadane EXIF ??lub IPTC jak Exifer z wielką użyteczność może zrobić to za Ciebie. Podczas zapisywania metadanych danych jest niszczone, ale Exifer nie to zrobić i przywraca przetworzonych plików. Z Exifer można to zrobić bardzo
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
HomeGallery 3.0
Następujące funkcje są obsługiwane przez wygodnym aplikacja StartGaleria: obsługuje Music & Voice, jak również posiada wbudowany cyfrowy Sztalugi do przekształcania obrazu w małym oknie, jest zdolny do rozciągania zdjęcie automatycznie, jak również.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Gifmation 2.5
 Zestaw funkcji jest oferowana przez Gifmation, które można wykorzystać do tworzenia animacji GIF na stronach internetowych. Ten intuicyjny i wydajny Aplikacja posiada łatwy w użyciu interfejs, który jest bardzo prosty w użyciu dla każdego.
 
51

Demo
Framy Football 1.0
 Możesz użyć poręczne narzędzie oprogramowania Framy Piłka Nożna nie tylko do dodawania stylowe ramki do zdjęć cyfrowych, ale także do wyświetlania ulubionych zdjęć na pulpicie.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Framy Pumkin 1.0
Można użyć poręcznej aplikację Framy Pumkin dla wzmocnienia i tapety na pulpicie, ponieważ pozwala użytkownikom dodać stylowe ramki do zdjęć cyfrowych. Można również użyć go do wystawiania zdjęć cyfrowych na komputerze.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Framy Bone 1.0
Teraz można łatwo edytować swoje zdjęcia w przyjazny interfejs użytkownika, który jest przewidziany do Ciebie przez Handy Software Framy Bone.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Framy Strawberry 1.0
Cyfrowa ramka, która może narażać zdjęć cyfrowych na PC.Its zdecydowanie najmądrzejszy sposób, aby dać styl do Framy pulpitu zawiera przyjazny interfejs użytkownika, w którym można wybrać, skalować, obracać zdjęcie i ustawić kontrast i jasność przed
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Image Filters 2.0.3
Możesz użyć tego oprogramowania do filtrowania i zwiększenie jednego lub wielu obrazów.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Framy Ghost 1.0
Przydatny program narzędziowy Framy Duch jest specjalnie zaprojektowany do wyświetlania cyfrowych zdjęć na pulpicie systemu. T ma pozwać przyjazny interfejs, który pozwala skalować oraz obracać i ustawić kontrast i jasność zdjęcia.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Framy Apricot 1.0
Teraz możesz zwiększyć swoje tapety i komputerów za pomocą wygodnego aplikację Framy Apricot, która zapewnia użytkownikom stylowe ramki do wyświetlania zdjęć na pulpicie.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Video GIF/JPEG Converter 3.013
     Najlepszym narzędziem Video GIF / JPEG pozwala rejestrować wybranych klatek z pliku wideo i zapisać je w formacie GIF lub JPEG.
 
11

Do darmowego wypróbowania
AVI GIF Converts 1.08
 AVI GIF Converter to najbardziej kompleksowe i wyłączne stosowanie konwersji przeznaczony do konwersji AVI, GIF lub GIF do konwersji AVI.
 
9

Do darmowego wypróbowania